Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: die_caprio

hocam ben recoverye girdiğimdeki menü çince ve ingilizce dil seçeneği istiyor.yani o türden recovery.ondanmı olmuyor?

orjinal recovery yüklü galiba hocam.
    -mobile uncle tools yükle.
    -telefon rootlu ise cwm dosyasını indir bilgisayara, içindeki img dosyasını telefona at. mobile uncle tools ile Recovey Update yap dosyayı gösterip.

en kısa bu şekilde yükleniyor.
  • usb driverini indiriyorum.kurulumun sonunda bir hata gibi bişi veriyor.dos ekranı çıkıyor ve restart istiyor.restart diyorum.bir not defteri içinde numara ve yazı karışık kodlar yazıyor.sizdede öyle yapıyormu yüklerken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

hocam ben recoverye girdiğimdeki menü çince ve ingilizce dil seçeneği istiyor.yani o türden recovery.ondanmı olmuyor?

orjinal recovery yüklü galiba hocam.
    -mobile uncle tools yükle.
    -telefon rootlu ise cwm dosyasını indir bilgisayara, içindeki img dosyasını telefona at. mobile uncle tools ile Recovey Update yap dosyayı gösterip.

en kısa bu şekilde yükleniyor.

telefon rootlu değil
  • rootla o zaman

driver sorunu için bu lintekini uygula renkdaş : win 8.1 kullandığını varsayıyorum tabi.

DRİVER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 4 Haziran 2015; 0:00:50 >
  • quote:

bahsettiğim kapak ceramic vibration case diye geçiyor ama aexp de satan bulamadım ayrıca kapağı. bir satıcı telefonu o kapakla alana 10 ya da 20 dolar farkla satıyordu galiba.

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

Hocam ben bu kapağı görüntüden ibaret sanıyordum. Yada düz konduğunda speaker kapanmasın ses duyulsun diye çıkıntı görevi görüyor diyen yorumlar vardı.

Meğer speaker varmış içinde :)

• bu kapak sanırım ses iletimini daha güzel hale getiriyormuş sanırım altı bombeli olduğundan..

buda satış linki: telefonla birlikte.

http://www.minideal.net/lenovo-k3-note-teana-angelic-voice-smartphone-4g-lte-android-5-0-5-5inch-fhd-2gb-16gb-64bit-mtk6752-octa-core-1-7ghz.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 4 Haziran 2015; 1:12:55 >

• oraya bir sistem kurmuşlar ama...

bu arada bana gelen şarj cihazı resimdeki gibi değil. sizdeki nasıl arkadaşlar ?

• 1520 rom yükledim. kullanmadığım uygulamaları silmek istedim ama youtube uygulamasını dondurunca telefonda sürekli olarak uyarı çıkmaya başladı, hiçbir şey yaptırmıyordu uyarılar. tekrar yüklemek zorunda kaldım romu.

sistem uygulamarını nasıl sileriz ?
  • Bu arada bu telefonda gorilla glass yok değil mi arkadaşlar.
    Tempered glass screen protector mecburi yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla g.glass3 var.ama yine de temp.glassin zarari olmaz faydasi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretty34 -- 4 Haziran 2015; 11:29:29 >
  • AOSP romu yükleme istiyorum ama recovery modu bende çin ce nasıl yapıcaz
  • sofistike38 S kullanıcısına yanıt
    Gearbestte daha uygun ama site hakkında hiç bilgim yok malesef .
    birte ne yasağı var hocam haberim yokta zaçıklarmısın sana zahmet pm olarak yada buraya da cevap olarak yazabilirseniz çok iyi olur
  • Gearbestten telefon alan varmı arkadaşlar var ise bilgilerini ve tecrubelerini paylaşabilirmi

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

AOSP romu yükleme istiyorum ama recovery modu bende çin ce nasıl yapıcaz

merhaba CWM yüklerseniz sorun kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: süraka

quote:

2,45 mb lık bir dosya var cwm dosyası bu sanırım yalnız bu zip exe dosyası bunu nasıl bir dosyaya cıkarıcam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: süraka

quote:

2,45 mb lık bir dosya var cwm dosyası bu sanırım yalnız bu zip exe dosyası bunu nasıl bir dosyaya cıkarıcam

merhaba ihtiyacın olan her şey burdahttp://akilli.be/forum/konu-k3-note-root-multilanguage-rom-google-play-cwm-recovery-imei-repair

• adamın1i kullanıcısına yanıt
    gearbest'e bulaşmayın hocam,netten gearbestle ilgili yorumlar çok fena :) malum yasaktan kastım,cep telefonu yasaklı mal statüsünde, gümrüğe takılıyor cep telefonları.
  • quote:

1520 rom yükledim. kullanmadığım uygulamaları silmek istedim ama youtube uygulamasını dondurunca telefonda sürekli olarak uyarı çıkmaya başladı, hiçbir şey yaptırmıyordu uyarılar. tekrar yüklemek zorunda kaldım romu.

root+ link2sd

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanefe10

quote:

1520 rom yükledim. kullanmadığım uygulamaları silmek istedim ama youtube uygulamasını dondurunca telefonda sürekli olarak uyarı çıkmaya başladı, hiçbir şey yaptırmıyordu uyarılar. tekrar yüklemek zorunda kaldım romu.

root+ link2sd

işe yaramadı
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.