Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi imei atmam lazım. Root lazım. Onla uğraşmaktansa yeni rom yüklerim dedim, hazır rootlu.

Gerçi imei gömülü olsun istiyorum artık telefon değiştirmek istemiyorum. Maui meta ile atarken de root istiyor muydu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstiyor diye biliyorum

• O zaman rootlu son sürüm neyse akşam yüklerim artık.

• http://www.nanjs.cn/post/48.html cm12.1 android 5.1.1 çalışmayan özellikleri var ve takip etmekte fayda var siteyi. Telefondan root yapmayı isteyen varsa haber etsin :)

• telefondan root derken hocam ?
    baido root gibi bir apk mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

telefondan root derken hocam ?
    baido root gibi bir apk mı var ?

Aynen kingroot ama mt6752 destekli.artık mobile uncle ile cwm yüklicez. Ben öyle yapıyorum.akşama apk atarım

• https://userscloud.com/dhhld3qkpc3w
    Kingroot rootsuz romları bununla rootlayıp cwmyi mobileuncle ile yüklersiniz pc işi bitmiştir. Hayılı olsun ;)

• Teşekkürler hocam @hasanefe
    yedekte dursun

ben superuser kullandım şimdilik. zaten bu romu bir iki günlüğüne denemek istiyorum. hazır rootlu romlardan birini inndirdim yedekte, 1520.
  • 1518 sürümündeki tema böylemi? benim 1511 deki tema klasik.

https://www.youtube.com/watch?v=3w07LjEQ1vw
  • quote:

Orijinalden alıntı: süraka

quote:

Orijinalden alıntı: emre0102

Merhaba arkadaşlar yazın bende yurt dışından uygun fiyatlı bir telefon almayı planlıyorum. "jiayu s3, elophone p7000, asus zenfone 2, meizu m1(m2?) note ve lenovo k3 note" arasında kaldım. Şimdilik k3 note daha ağır basıyor :) . Siz kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacaktı.

-İlk kutudan çıkışta Türkçe olmuyormuş sanırım, peki ingilizce var mı varsa çok iyi olur. alır almaz rom kurmak istemiyorum.
    -Kronik bir sorunu var mı cihazın, pek şikayet göremedim, belki yok belki de telefon çok yaygın değil ondan :)
    -Keşke şurası da şöyle olsa dediğiniz bişey var mı, parasının hakkını veriyor mu :)
    -Diğer yazdığım modellere göre sizce nasıl lenovo tercihi ? Bütçemi aşağı yukarı belli etmişlerdir zaten. Başka öneri varsa onlara da açığım.

Türkiye'de test etme şansım yok malesef telefonu, cevaplarsanız sevinirim benim için çok yardımcı olur.

merhaba
    *kutu açılışında turkce rom var
    *şimdilik kronik sorunla karşılaşmadık
    *dokunmatik tuşlar ışıklı olsaydı harika olurdu
    *diğer modeller hakkında fikrim yok
    *lenovo k3 note fiyat performans olarak en iyilerden biri

http://www.androidiani.com/forum/lenovo-modding/467838-lenovo-k3-note-firmware-cuoco92.html

Hocam su romu denermisin? İtalyanlarin forumundan aldim

• CyanogenMod 12.1 yayınlanmış, henüz stabil değil anlaşılan ama denemek isteyen olabilir

http://akilli.be/forum/konu-k3-note-cyanogenmod-12-1-01-06-2015?action=lastpost
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

Orijinalden alıntı: süraka

quote:

Orijinalden alıntı: emre0102

Merhaba arkadaşlar yazın bende yurt dışından uygun fiyatlı bir telefon almayı planlıyorum. "jiayu s3, elophone p7000, asus zenfone 2, meizu m1(m2?) note ve lenovo k3 note" arasında kaldım. Şimdilik k3 note daha ağır basıyor :) . Siz kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacaktı.

-İlk kutudan çıkışta Türkçe olmuyormuş sanırım, peki ingilizce var mı varsa çok iyi olur. alır almaz rom kurmak istemiyorum.
    -Kronik bir sorunu var mı cihazın, pek şikayet göremedim, belki yok belki de telefon çok yaygın değil ondan :)
    -Keşke şurası da şöyle olsa dediğiniz bişey var mı, parasının hakkını veriyor mu :)
    -Diğer yazdığım modellere göre sizce nasıl lenovo tercihi ? Bütçemi aşağı yukarı belli etmişlerdir zaten. Başka öneri varsa onlara da açığım.

Türkiye'de test etme şansım yok malesef telefonu, cevaplarsanız sevinirim benim için çok yardımcı olur.

merhaba
    *kutu açılışında turkce rom var
    *şimdilik kronik sorunla karşılaşmadık
    *dokunmatik tuşlar ışıklı olsaydı harika olurdu
    *diğer modeller hakkında fikrim yok
    *lenovo k3 note fiyat performans olarak en iyilerden biri

http://www.androidiani.com/forum/lenovo-modding/467838-lenovo-k3-note-firmware-cuoco92.html

Hocam su romu denermisin? İtalyanlarin forumundan aldim

merhaba denemeye değmez ,stabil değilmiş,en azından ben denemeyeceğim ,şimdilik 1520 devam

• mrb arkadaslar bugun cihAz elime ulasti. 1511 surum ve google play yuklu geldi. mtk engineer ile imei atiliyormu. atilirsa guncelleme yapinca ucar mi. ucarsa yine atilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

mrb arkadaslar bugun cihAz elime ulasti. 1511 surum ve google play yuklu geldi. mtk engineer ile imei atiliyormu. atilirsa guncelleme yapinca ucar mi. ucarsa yine atilir mi

Konunun ilk sayfasında imei nasıl atılacağı yazıyor.
  • aslında seramik hoparlör çıkışlı olanlardan almak lazım yedek olarak. onlar güzel duruyor. ayrı satan var mı bilmiyorum ama..
  • Telefon geceden sabaha %20 sarj yemis.normal degil.sizde durum nasil?

• en uygun hangi site yada sitelerden temin edile biliyor şuan arkadaşlar?

imei atan arkadaşlar nasıl yapıyor nu işlemi kolay mı yoksa sorun yaşıyormusunuz?

telefonu kullanan arkadaşlar telefonun + ve - yönlerini belirtebilirlermi _?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

aslında seramik hoparlör çıkışlı olanlardan almak lazım yedek olarak. onlar güzel duruyor. ayrı satan var mı bilmiyorum ama..

bu kapaklar hangisi link verebilirmisiniz.
  • Merhabalar. Telefonu çok beğendim özellikle uygulama kontrolleri, ekranı ve kamerası hoş. Cihazın pil performansı nasıl acaba? Paylaşabilecek olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilverNitrate -- 3 Haziran 2015; 17:51:06 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.