Şimdi Ara

laser yazıcı tavsiyesi kullanışlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkdasşlar evde kullanmak için laser yazıcıgı alacagım ama herhangi bir bilgim normalhızda dk da 20-30 syfa tonerini kendimde doldurabilecegim kullanışlı saglam uygun bir laser yazıcı arıyorum tavsıylerınız ıcın sımdıden teşekkurler

• brother 2040.. çok araştırdım senin bu sorduğun soruları kendime sorarak.. otocat mimar programları falan kullanmayıp evde word pdf dosyaları falan yazdıracaksan birebir.. biraz araştır.. nasıl olsa brother 2040 alacaksın, hayırlı olsun :)
  • samsung ml 1610 var bende 1000 sayfa yazdırmısımdır daha hic degidtirmedim toneri

ml1610 da cip yokmus
  • bulabilirsen samsung 1640 al.çirlidir ama çirsiz yapılıyor.çipsiz yapıldıktan sonra ml 1610 toneride kullanıyor.yoksa ml 1660 öneririm.oda çipli ama çipsiz hale dönüştürülüyor.
  • kardeş ben ml 1660 aldım...demo toner bitti...sen dolumunu yapıyormşsun...

Bir kaç sorum olacak

vidaları yok bu meretin.... yanaklardaki siyah çivi başı gibi olan çıkıntıları mı kırıyon..sonra nasıl yan kapak kapanıyor...? hangi marka tozu kullanıyorsun....avrupa yakasında güzel bir yer tevsiye etsene bize..
  • bugun hepsiburada ml1660 124 tl ye dusmus ama arkdas bu urun ıcın çip oldugunu ama cıkartılabılecegını soylemıs onerırsenız hemen sıparış verecegım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliksah

brother 2040.. çok araştırdım senin bu sorduğun soruları kendime sorarak.. otocat mimar programları falan kullanmayıp evde word pdf dosyaları falan yazdıracaksan birebir.. biraz araştır.. nasıl olsa brother 2040 alacaksın, hayırlı olsun :)

merhaba brother 2040 modelınde çipli mi çipsiz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanciii07 -- 3 Aralık 2010; 23:17:33 >
  • 1660 toneri makinadan çıkarır şekilde tuttuğunda sağ kapağın üzerindeki perçin türü kafaları maker bıçağı ile kes.kapak çıkacaktır.dolum kapağını göreceksin .ordan toneri kağıdı huni yaparak doldur. samsung universal toneralıp doldura bilirsin.yalnız versiyon atmazsan toner bitti den kurtulmaz ve çalışmaz.
  • ml 1660 ofiyata bedava sayılır hemen al. çipini hallederiz.
  • brother 2040 ta çip yok. yalnız makinanın üzerinde gelen tonerin dolum olmaması için içinden bir parça eksik oluyor.önceki versiyon ise dolar değil ise önce yeni bir toner alacaksın sonra dolum yapabilirsin. bunu şöyle anlatayım. toneri makinadan çıkarır şekildesol kapağının üzerinde aşağı hilal seklinde bir boşlukvardır,oboşlugun içinde beyazbir plastik parça varsa doldurabilirsin,yoksa yenitoner almalısın.yeni toner bitince doldurabilirsin.
  • brother toneri 3 dolumdan sonra randıman vermez.tonerin içini elektrik süpürgesi ile iyice çekip sonra dolduracaksınız.dolum toner ve orjinal toner birbirine karışırsa kağıdının üzerine lekeler atar ve otonerin içini tamamen döküp çöpe atarsın.
  • dolum yaptıktan sonra solkapağın üç vidasını sökeceksin. hilalin içindeki beyaz parçayıyukarı gelecek şekilde çevireceksin. sonrakapağı takıp vidaları sıkın.toneri makinaya taktığınızda ilk harekette beyaz parça yine eski yerine gelecek ve toner bitti işaretini silecektir.toneri doldurmadan buişlemi yaparsanız işareti silmez.çünkü aynı zamanda ışıklı kontrol ile toner kutusunun içinde tonerin olup olmadığını kontrol eden sistem var.tonri denemek içinbile makinaya takarsanız mutlaka yukarıdaki işlemi tekrar yapın,aksi halde toner bitti işreti verdiğinde.iareti silemez makina
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopisan

1660 toneri makinadan çıkarır şekilde tuttuğunda sağ kapağın üzerindeki perçin türü kafaları maker bıçağı ile kes.kapak çıkacaktır.dolum kapağını göreceksin .ordan toneri kağıdı huni yaparak doldur. samsung universal toneralıp doldura bilirsin.yalnız versiyon atmazsan toner bitti den kurtulmaz ve çalışmaz.

versiyonu nasıl atabılırız neler gerekıyor baglantısı programı ?
  • Brother HL-2040 Mono Laser Lazer Yazıcı çipsiz midir? tam dolu tonerler 154 tl nasıl ıyı mı f/p
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanciii07

Brother HL-2040 Mono Laser Lazer Yazıcı çipsiz midir? tam dolu tonerler 154 tl nasıl ıyı mı f/p

çipsizdir.. muadil tonerleri de ucuzdur.. dolumu en kolay tonerdir..

video :http://www.bitmeyenkartus.com.tr/320-Gr-Brother-HL-2040-Toner-Tozu-7500-Sayfa-Cikti-Alabilirsiniz,PR-255.html
  • 1660 versiyonu için mail adresini gönder. aşağıdaki adrese--kopisnseref@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopisan

1660 versiyonu için mail adresini gönder. aşağıdaki adrese--kopisnseref@hotmail.com

email adres yabanciii07@hotmail.com
  • alt taki link toner dolumunu gösteriyor
    http://www.youtube.com/watch?v=Oa5wzLN4Jgw)

bu link toner tozlarının bulunduğu sitenin link ki,
    http://www.goldink.com.tr/

bu chip resetleme programı
    http://****.com/files/439830337/sansung_printer_reset.exe

• lazer yazıcı alıcam acil olarak cvp bekliyorum brother hl 2040 mı alim yoksa başka bi samsung mu ?
  • abim 1.5 yıl evvel Xerox almıştı 150 TL ye modeli şuan aklımda değil kıbrısta kullanıyor. Hala da kullanıyor çok memnun Xeroxlar iyi oluyor Xerox tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.