Şimdi Ara

laptopa ses sistemi bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
10.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar sanırım epey populer bi sorun. ben creative 5.1 ses sistemi aldım.. laptopumda iki çıkış var. mikrofon ve kulaklık... ve anakartım mikrofonu kulaklık çıkışına çevirmeye imkan tanımıyor... resimdeki gibi bir usb aparatı alsam.. bunun mikrofonunu kulakluga cevirebilir miyim? tüm hoparlörlerden aynı ses gelse de farketmez yeterki hpsinden ses gelsin.. yani bi çoğaltıcı ve bu aparatla bunu çalıştırabilir miyim?... o da olmazsa tek çıkışı 3 e çıkaran bi çoğaltıcı var mı? şimdiden teşekkürler..

• yok mu yardım edebilecek acaba :(
  • Böyle bir aparat lazım

• ondan 2 tane alsam 3 çıkış boşta kalacak ve ses sistemini takabileceğim ama ses kartına bi zararı olur mu öyle birşeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMoSfer

ondan 2 tane alsam 3 çıkış boşta kalacak ve ses sistemini takabileceğim ama ses kartına bi zararı olur mu öyle birşeyin

Arkadaşım 5.1 ses sisteminde 2 uçlu ses kablosu yokmu. Resimdekini laptop un ses çıkısına taktıktan sonra 5.1 ses kablosunuda bu aparata takacaksın 2 tane alıp ne yapacaksın
  • hayır üç tane var.. yeşil pembe siyah
  • yani bunun usblisini bulursam cok harika olur

• sanırım buldum. özel yapım olarak satılıyor. piyasada bulmak sıkıntılı biraz belki baskasının işine yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetMoSfer

yani bunun usblisini bulursam cok harika olur

bu harika birseymis sesde kalite kaybıda olmaz gibime geliyor. nerden bulabiliriz acaba?
  • creative için kablo ama ucu usb olsaymış cok güzel olurmus...

http://urun.gittigidiyor.com/CREATIVE-Audigy-2ZS-PCMCIA-Ses-Karti-Kablosu_W0QQidZZ32047200
  • NetMoSfer arkadaşım
    yukarıdaki gösterdiğiniz resimdeki kablonun bir değişiği bende var aynı renkte ve şekilde iste tam bu kabloya ihtiyacınız var
  • nerden bulabilirim acaba
  • elektronikçilere bakın ben telefondan foto çekip resmini elektronikçilere gösterdim başka bir dükkana gidip getirmişlerdi
  • media markt'larda geniş kablo standları oluyor, bir bakmanızı öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.