Şimdi Ara

Laptop klavye problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bundan bir kaç saat önce laptopum kendini otomatikmen kapattı ve klavye kafayı yedi. Bazı tuşlara basınca farklı farklı yerlere giriyor bilgisayar. Buraya yazmadan önce baya bi araştırma yaptım ve fn+numlock yapılınca sorunun düzeleceği yazıyodu ama benim bilgisayarımda numlock ve scrool lock aynı tuşun altında ve fn+numlock yapınca fn+scr lock yapmış oluyorum yardımcı olursanız sevinirim

• klavyeyi bezle temizle
  • Hocam klayveyi sökecek ekipmanım yok sökmk için içini tamamen açmam lazım başka bi yolu yok mudur?
  • Yardımcı olabilecek kimse yok mu başka?
  • Hala yardım arıyorum
  • Arkadaşlar şuan itibariyle klavyede sadece r-t f-g v-b ve space tuşu bozuk yanı üst üste olab tuşlar ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wurpr

Arkadaşlar şuan itibariyle klavyede sadece r-t f-g v-b ve space tuşu bozuk yanı üst üste olab tuşlar ne yapmalıyım
    Klavyane birşey dökülmüş olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: göker666

Alıntıları Göster
    Buna benzer bir konu zaten daha önceden açılmış...
    http://forum.donanimhaber.com/m_25986624/tm.htm
    İYİ FORUMLAR...

• quote:

Orijinalden alıntı: göker666

Hayır dökülmedi hiçbişey kendinden kapandı ve bu duruma geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerinDarbe61

İYİ FORUMLAR...

Orda cevap olarak diyo ki fn numlock yap düzelir yazıyo. Benim numlok tuşum ve scrool lock yuşu aynı yerde ve scrool lock tuşu mavi ile yazılmış. Dolayısıyla fn+numlock yaparken fn+scrol lock yapmış oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wurpr

quote:

İYİ FORUMLAR...

Orda cevap olarak diyo ki fn numlock yap düzelir yazıyo. Benim numlok tuşum ve scrool lock yuşu aynı yerde ve scrool lock tuşu mavi ile yazılmış. Dolayısıyla fn+numlock yaparken fn+scrol lock yapmış oluyorum

Alıntıları Göster
    Bilgisayarını yeniden başlattığında da devam ediyor galiba..Sorun bu şekilde devam ederse klavyeni aç bi temizle olmadı kablosunu çıkar geri tak..

• quote:

Bilgisayarını yeniden başlattığında da devam ediyor galiba..Sorun bu şekilde devam ederse klavyeni aç bi temizle olmadı kablosunu çıkar geri tak..

Hocam devam ediyor dünden beri kapatıp açtım defalarca. Bide laptop klavyesi bu tırnaklarıda yok sökmek için tek yapmam gereken tamamen sökmek onuda gözüm almıyor açıkçası
  • Hocam dogrudur ama yapacak bisey yok il neresi hocam.
  • quote:

Hocam dogrudur ama yapacak bisey yok il neresi hocam.

Kastamonu. Eğer kendi yapamayacağım bişeyse pc tamircisine vereceğim eğer yapabileceğim bişeyse boşa para veryim diye arastırıyorum
  • Hocam 30-80 tl arasindadir klavyeler maksimum.hocam daha onceden acmdiysaniz acmayin pcnizi en yakin teknik servise yollayin garanti devam ETMIYORSA tabiki eger makinenin garantisi yoksa 60 tl ye yaptirisin...

IYI FORUMLAR
  • quote:

Hocam 30-80 tl arasindadir klavyeler maksimum.hocam daha onceden acmdiysaniz acmayin pcnizi en yakin teknik servise yollayin garanti devam ETMIYORSA tabiki eger makinenin garantisi yoksa 60 tl ye yaptirisin...

IYI FORUMLAR

Pcnin garantisi yok teşekkürler cevap için şuan tuşları tek tek söküp kulak temizleyicisiyle altlarını temizliyorum düzelir inşallah
  • Wurpr kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arada birde sistem geri yukleme yap
  • quote:

Hocam bu arada birde sistem geri yukleme yap

Dün akşam bu sorun meydana geldi sistemi aynı günün sabahına geri yükledim ama sorun çözülmedi
  • leptop klavyesiyse %80 bi tus kirilir dikkat et
  • quote:

leptop klavyesiyse %80 bi tus kirilir dikkat et

Zaten alt karakter tusunu çıkarırken bi tırnağını kırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.