Şimdi Ara

Laptop'da DVD izlemek için Sistem arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Compaq Evo N800v kullanıyorum. Sadece DVD izlemek için çokta kuvvetli olmayan Hoparlör arıyorum ara sırada müzik için. 2+1 almayı düşünüyorum ve PHILIPS SPA9300 üzerine yoğunlaştım. Bunu alırsam bilgisayarımda rahatlıkla kullanabilir miyim bu konuda pek bir bilgim yok. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

• creative audigy zs pcmci patlat bide x530 logitech :D super
  • quote:

creative audigy zs pcmci patlat bide x530 Logitech :D super

bende var tavsiye ederim pcı mcı kartı 100 ytl aldım forumdan garantili cillop gibin bir tane de z 5500 aldım bomba gibi
  • Arkadaşlar teşekkürler önerileriniz için ancak ben zaten bu Philips üzerinde karar kaldım gibi. Sadece Laptopta bir sorun yaratıp yaratmayacığını merak etmiştim ses kartı vs. gibi.
  • ben laptopuma Spa2300 aldım 3gün önce.Sistem gerçekten sandığımdan çok daha iyi çıktı özellikle subwooferi çok iyi ses veriyor.Sistemde karar kıldıysan sorun yok alabilirsin benim sistemimde 1çıkış kablosu var büyük ihtimal senin düşündüğün sistemde de 1çıkış vardır sorunsuz kullanırsın.Ben Vcd de ve mp3te kullandım gerçekten çok iyi ki senin düşündüğün çok daha iyi Spa2300'den,mutlaka memnun kalırsın..
  • quicksand'e katılıyorum Logitech iyi bir seçim olur.Yinede en doğru kararı sen verirsin tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.