Şimdi Ara

LAIR : Yeni ekranlar + 3 video [13 Nisan] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
2.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TµGy

grafiklere dikkat edince öyle uçuk birşey yok.

fakat o ps e özel oyunlardaki mükemmel özgünlük bunda da var. çok eğlenceli ve oynamaktan manyak zevk alabileceğimiz bir oyuna benziyor.

bu oyunları gördükçe ps3 e karşı düşüncelerim değişiyor. ps3 de grafiğe değil oynanış ve oyunun zevkine daha çok önem veren oyunlara sahip bir konsol olacak. xbox360 ise oyun zevkinde, özgünlükte ps3 kadar olamayacak ama grafikte ps3 den en azından biraz daha iyi olacak. ps3 wii ile xbox360 arasında bir yerde olacak. grafik ve bayağıda eğlenceli oynanış ve zevk olarak.

ilerleyen senelerde göreceğimiz şeyler bu olacak bence konsollarda. grafiğe xbox360 kadar önem vermeyen ama oynanış ve zevkte ortalığı sallayacak ps oyunları. bence xbox360 dan daha çok tercih edilir bu. tabii ikisinin de olması en iyisi.

tugaycım 32*32km lik bir oyun alanı + gökyüzü mesafesi yani x y dışında birde asıl oyunun geçtiği z (yükseklik), aşşağıda olan binlerce asker o okyanus ve 1080p. Nasıl bir grafik bekleniyor daha?

Grafik olayı içinde daha üstün maha üstün diye bazıları kendilerini avutmaya devam etsinler

• Nötral son verdiğin videolar için direk bi download linki var mıdır* HD olursa da daha güzel olur tabi, eğer üyelik gerektirmiyosa

Benim makina yavaşladı açamıyorum şu an, o yüzden bakamıyorum sayfalara

EDIT: Tamam sayfa açıldı, varmış direkt dowload. İndirim bari hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 13 Nisan 2007; 21:26:33 >
  • valla inşallah bu değişir. ama değişmese bile sırf bu ps e özel özgünlükte oyunlar için bilee bu klasiğin devamı ps3 alınır.
  • hoca bi yazdırmadın cevap ha tam yazacam tak editlioyrsun mesajı

Boşa gitmesinler bari, son videolar 3 etmiş o sırada

http://www.gametrailers.com/downloadnew.php?id=18553
    http://www.gametrailers.com/downloadnew.php?id=18549
    http://www.gametrailers.com/downloadnew.php?id=18555

• Off bee o okyanus nasıldır öyle.. Oy oy oy. CEll'in meyveleri kendini göstermeye başlıyo mudur nedir. Hakkaten çok güzel görüntüler. Çimenler falan da halledildi mi süpe olur. Bu arada 1080p olmasına rağmen kaymak gibi frame rate var izlediğim videolarda. Oynun son hali de herhalde kafayı yedirtir insana.. PS3 almak lazım yavaş yavaş (nasıl oluyosa).
  • quote:

Orjinalden alıntı: Neutral

hoca bi yazdırmadın cevap ha tam yazacam tak editlioyrsun mesajı

Boşa gitmesinler bari, son videolar 3 etmiş o sırada

http://www.gametrailers.com/downloadnew.php?id=18553
    http://www.gametrailers.com/downloadnew.php?id=18549
    http://www.gametrailers.com/downloadnew.php?id=18555

Abicim harbiden yaa.. Ben de bunu düşündüm. Dedim adam şimdi fitil olmuştur paso dakka başı editleri görünce. Kusura bakma nötralim

Videolar için saygılarımı sunarım efenim, çok şahaneler

• Deniz efektine bittim resmen, muhteşem ötesi güzellikteydi. Geri kalan kısımlarda zaten yeterince tatmin edici, hayal kırıklığı yaratacak bir durum kesinlikle yok hiçbir videoda.
  • o efekler nedir yaw,direkt tv nin karşısına geçip oyunu bırakacağım,istanbul manzarasını bir yere cekeceğim,buna odaklanacağım izlemeyip yanında yatağım!!!fizik bu bea
  • Şimdi ben nacizane görüşümü demokratik bir hukuk ülkesinde yaşama özgürlüğünü kullanarak LAİR oyununa özeleştirimi yapmak istiyorum.Özellikle deniz effekti hakikaten güzeldi ama madolyonun bir diğer yüzüde var
    ( vere sell ? )

LAIR : Yeni ekranlar + 3 video [13 Nisan]
  • oyunu yapanları zengin edicez adamlar satısları gorunce direk 2. yi yapmak icin hazırlıklara baslarlar heralde

resistance ı yapanları zengin etti zaten ps3 sahipleri motorstorm da aynı sekilde simdi sıra lair da !!!oyun temmuzda cıkıyo sanırım oyun cıkana kadar ne kadar ps3 satılmıssa bu oyunda okadar satar heralde

oyun da ucarken yapılan haraketler gercekten harika diyecek soz bulamıyorum ama yerde yapılan savaslar biraz sırıtıyor..oyunun cıkmasına daha 3 ay var o sırıtan seyleride duzelteceklerine eminim..

en sevindigim nokta ps yine ps ligini gosterdi harika bir oynanısı olan bir oyun sundu..grafik olarak su an ki degerlere bakıcak olursak ps3 un xbox ı ciddi anlamda gececegini dusunmuyorum..asıl fark ara video larda ses kalitesinde ve oynanıs alanı cok buyuk oyunlarda olacaktır..boyle guzel bir oyunu cıkalı 1 sene bile olmamasına ragmen cıkarmaları gercekten harika bisey olucak..

bu arada yarın ps3 bulabilirsem alıcam hayırlı ugurlu olsun ps3 um tebrikleri kabul edebilirim

• Şimdiden hayırlı olsun dostum ps3'ün...
  • ya ben bu oyunu gördüğümden beri aynı şeyi söylüyorum bu oyundaki deniz efekti şu ana kadar bi oyunda hatta abartmıyorum animasyon filmlerinde bile yok, bi bu oyun bide heavenly sword yıkıp geçecek bak ortalığı, aha şuraya yazıyorum
  • havadaki savaslara 10 uzerinden 10 verilirse yerdeki savaslara anca 10 uzerinden 7 falan verilir..bazı yerlerde cimler askerlerin haraketleri ground(turkcesiyle karıstırmamak icin ing yazdım) grafikleri havadakilere yakısmayacak turden ama oyunun cıkmasına daha aylar var umarım duzeltirler..
  • Dört dörtlük olmasa da olur, yeterince güzel....Hem hangi oyun dört dörtlükki şu anda, varsa bilelim.
  • bence yerde geçen savaşlarıda düzeltecekler, asıl başka bi olayda sadece biz değil herkes savaş içerisinde ve gördüğüm kadarıyla 20-30 tane ejderha birbine felan giriyor valla beklediğimize değecek gibi
  • ps storeye eklensede indirsek ps3 e hd trailerini...
    pc den encode dip atmak uğraştiriyo yaws...
  • IGN oyunun ilk bakışını yazmış, bende onu çeviriyorum şu an, acayip detaylar anlatmışlar. Şuan gördüğünüz görüntülerin hepsi İlk Alpha versiyonundan imiş. Adamlar' da alpha' yı oynamışlar zaten. Grafikler daha güzel diyorlar, oynanış ise acayip zevkliymiş. IGN, Lair' dan çok umutlu. Adamlar doyamamış

Ve birkaç arkadaşı üzebilecek detaylarda var Ama karakterin önemi için yapılmış şeyler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTACON -- 13 Nisan 2007; 22:26:13 >
  • OTOCON sabırsızlıkla bekliyorum
    bu arada grafiklerde kesin iyileşme olacaktır zaten alphası böyleyse full sürüm nasıl olacak Allah bilir
  • Ne yani bu görüntüler Alpha aşamasından mı, yuhhhhhh....O zaman tam sürümü nasıl olur bunun hayal bile edemiyorum.
  • Otacon, gece 5 6 gibi size yazısını sunacak, şimdiden bildireyim dedim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.