Şimdi Ara

LAIR : Yeni ekranlar + 3 video [13 Nisan]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tam ben açıcaktım konuyu bence oyun mükemmel Deniz fiziği harika olmuş tuttum bu oyunu kesin alırım
  • SÜPER BİR OYUN GELİYOR SÜPER BU DAHA Bİ BAŞLANGIÇ DAHA NELER GÖRECEĞİZ NELER
  • videoları açamadım not available diyor yaw... bendemi sorun acaba... bu oyun çok güzel ya, gelsinde hemen oynamaya başlayalım!

paylaşım için saol.

Edit: ilkini açamadım ama diğerleri açıldı neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 13 Nisan 2007; 12:41:38 >
  • nasıl serhan oynanır mı?
  • bir kaç ss de benden

• Gerçekten çok güzel grafikler.Alev efekti dışında ben bir kusur bulamadım.LAIR bomba gibi geliyor.
  • oynanmazmı, çok güzel bir oyun, çok fantastik görünüyor. atmosferi süper. alev atma efektinide bende biraz etkisiz gördüm ama, o kadar güzel şeyin arasında sözü edilmez bence :D askeri ıssırıp atıyor ya oraya bittim ben zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: sony555

nasıl serhan oynanır mı?
  • Bitmemiş bi oyun bu denli kaliteli olabiliyosa grafik ve atmosfer bakımından, oyunun son halini tahmin bile edemiyorum
  • Ejderha seven birisi olarak ejderhaların alev saldırısını sanki şarjörlü bir silahmış gibisine taramalı tüfek kullanır bir şekilde yapılmasından gerçekten rahatsız oldum. Oyun kesin alınır ama ejderhalara taktım ben . Sen böyle kudretli bir hayvanı godzilla filminden fırlamışçasına kötü bi şekilde tasvir edemezsin eyy oyun yapımcısı . Sanki guatr varmış gibi "gıdı" sı sarkmış. Benim hayalimdeki ejderhanın resmini bulabilirsem koyayım şuraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan.sen -- 13 Nisan 2007; 16:34:08 >

• bu topic in biraz ust te kalması lazım en azından bu haftasonu kalsın ki millet gorsun..biri bu oyun igrencs!!! dese simdiden 100 post lu bi topic olmustu..bi topic in ustte kalması icin illa tartısma olmasına gerek yok ps3 e yakın zamanda cıkacak kaliteli oyunlardan biri oldugu icin herkesin bu oyunu ve nasıl birsey oldugunu bilmesi gerek diye dusunuyorum..

bu topic sabah acıldıgında direk diye post atıcaktım biraz bekliyim dedim kesin tartısma cıkar ona gore bisi yazarım diye simdi eve geldigimde bu topic in altlarda oldugunu gorunce uzuldum gercekten..

video da en cok begendigim sey dalgaların arasında dragonla ucma sahnesi izleyipte olmayan yoktur sanırım

• Öndeki ejder uçarken kement atıp aşağı almak oldukça zevkli olacak...
  • @adventure

ben kotu oldum o sahneyi izlerken icim cıızzz etti boyle sanki gercekten dragon oldurmusum gibi hissettim

dragon u kullananı oldureceksin dragonlarla ne alıp veremedigimiz var anlamadım Lair a
  • Kaplama yok daha yaw.
  • evet yav xxxt, cııırt diye kötü oluyo insa.. ejderhaklarını savunma dereinden falan tepki toplayabilir

bu arada oyunda kaplama yokmuş yaaav, tüh bak..
  • amanın o kadar genis alanda uzerinden ucarak gecebildigimiz kadar alanda kavga eden bir suru askere de saldirabiliyoruz. deniz grafikleri ve patlama efeklerindeki bolunmeler cok ust duzey. kesinlikle guzel oyun oynanisida sixaxis ile guzel olursa... hmmmm
  • grafiklere dikkat edince öyle uçuk birşey yok.

fakat o ps e özel oyunlardaki mükemmel özgünlük bunda da var. çok eğlenceli ve oynamaktan manyak zevk alabileceğimiz bir oyuna benziyor.

bu oyunları gördükçe ps3 e karşı düşüncelerim değişiyor. ps3 de grafiğe değil oynanış ve oyunun zevkine daha çok önem veren oyunlara sahip bir konsol olacak. xbox360 ise oyun zevkinde, özgünlükte ps3 kadar olamayacak ama grafikte ps3 den en azından biraz daha iyi olacak. ps3 wii ile xbox360 arasında bir yerde olacak. grafik ve bayağıda eğlenceli oynanış ve zevk olarak.

ilerleyen senelerde göreceğimiz şeyler bu olacak bence konsollarda. grafiğe xbox360 kadar önem vermeyen ama oynanış ve zevkte ortalığı sallayacak ps oyunları. bence xbox360 dan daha çok tercih edilir bu. tabii ikisinin de olması en iyisi.
  • Gametrailersden 2 yeni video daha gelmiş, buyrun

video4 :http://www.gametrailers.com/player.php?id=18554&type=wmv
    video5 :http://www.gametrailers.com/player.php?id=18556&type=wmv

hdlerini çekiyorum şimdi bunlar bakalım nasıl

• quote:

Orjinalden alıntı: XxXsT

@adventure

ben kotu oldum o sahneyi izlerken icim cıızzz etti boyle sanki gercekten dragon oldurmusum gibi hissettim

dragon u kullananı oldureceksin dragonlarla ne alıp veremedigimiz var anlamadım Lair a

ağzı sakat birader hayvanın, bir üflese cııız. tehlikeli tehlikeli başı boş bırakmamak gerek

• Nötro Bu arada ilk 3 videonun linki aynı.. İzleyenler 2 ve 3 yapsınlar videonun linkindeki sayıları.

Tugy, şimdilik grafik tatmin etmiyo gibi gözükebilir ama kısa zamanda hem oyun hem de grafiklerin sağlamlığı birleşecek. Cell bu

edit: Daha doğrusu bende açınca hepsi aynı videoya çıkıyodu. Linkler doğru aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 13 Nisan 2007; 21:15:15 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.