Şimdi Ara

Kyk Başvuru Hakkında (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
776
Cevap
1
Favori
47.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VI.MURAD

quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_26

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alonso...

yaptım başvurumu rahatladım

kyk başvuru formunda babanızın sicil no yazıyorya ben babamın sicil no sunu öğrenemedim..çok uğraştım ama olmadı.oraya babamın tc kimlik numarasını yazsam olur mu engel teşkil eder mi?

Sorun teşkil edebilir.. Size TC kimlik no sorulmuyor...Babanızın sicil nosu soruluyor. Öğrenmekten başka çareniz yok.

sicil no kaç haneli oluyor ?içinde harf olabilir mi?elimde bir numara var da ?

bilen yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Yüksek ücretli yurtlarla, genel yurtlar arasındaki farklar ne acaba?

Kusura bakma da biraz araştırsan, forumun arama motorunu kullansan? Forumda trilyon kere anlatıldı.

Örnek konu:http://forum.donanimhaber.com/m_51925387/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 23 Ağustos 2011; 0:51:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Yüksek ücretli yurtlarla, genel yurtlar arasındaki farklar ne acaba?

Kusura bakma da biraz araştırsan, forumun arama motorunu kullansan? Forumda trilyon kere anlatıldı.

Örnek konu:http://forum.donanimhaber.com/m_51925387/tm.htm

Cevabınız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kyk başvuru formunda babanızın sicil no yazıyorya ben babamın sicil no sunu öğrenemedim..çok uğraştım ama olmadı.oraya babamın tc kimlik numarasını yazsam olur mu engel teşkil eder mi?

Sorun teşkil edebilir.. Size TC kimlik no sorulmuyor...Babanızın sicil nosu soruluyor. Öğrenmekten başka çareniz yok.

bilen yok mu?

8 haneli bir sayı..(emekli sandığı için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gply37 -- 23 Ağustos 2011; 1:51:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: irfanCLK

Arkadaslar Yildiz Teknik, davutpasa kampüsünde olacagim, Kampüsün hemen yaninda Fatih sultan mehmet yurdu var. Fotograflarina baktim gayet iyi. Fiyat olarak ücreti farkli yazmislar, sitede 189 lira diyor burada okuduguma görede genel yurtlar 100 liraymis yani benim için 80 lira önemli degil özellikle bu yurdu istiyorum. Yurt seçeneklerinde neyi isaretlemem gerekiyor?

fotoğraflara nerden baktın?ayrıca sitesi nedir?
  • Şimdi bu öğrenim kredisini aldık vs... bunun faizi ne kadar ?

Misal 2 yıllık için kredi alcam dönüşü ne kadar olur ?
  • Arkadaşlar kafam allak bullak oldu bu aylık gelir meselesini bi çözemedim..

Babamın sigortası olmadığı için aylık gelire yansıtmıyorum bu tamam.

Annem işten çıktı 2 aydır işsizlik maaşı alıyor onu yazmalımıyım işsiz olarak işaretledim ama ailenizin aylık geliri diyor işsizlik maaşını yazıyım mı?

Ve sıra bende bu ayın başında sigortam başladı ama okul başladığında işi bırakıcam yani ortalama 1 ay sonra acaba aylık gelire kendi maaşımı eklemelimiyim bunun kontrolünü hemen yapıyorlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaycafer

Şimdi bu öğrenim kredisini aldık vs... bunun faizi ne kadar ?

Eskiden (şu anda bilmiyorum) beyaz eşyaya endeksliydi. Neredeyse her mezunun başının belası olmuştur, mezun olduktan sonra 2 sene (yine yanlış biliyor olabilirim) taksitler başlıyor. Yeni işe girmiş veya işsiz oluyorsun (bazen paran oluyor aklına gelmiyor ödemek) büyük yük olarak geliyor. Gerçi 8-10 senede bir af çıkıyor faizin büyük kısmı siliniyor.

Kendi ödemelerime baktım 4 yılda o zamanın parasıyla toplam 2700 almışım, 2.5 yıl sonra 2 yıla yaygın bir şekilde toplam 4100 istemişler.
    Geciken ödeme için gecikme zammı (faiz): 420 tl lik bir ödemeye yaklaşık 2 yılda 650 tlye yükselmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

quote:

Orijinalden alıntı: tuncaycafer

Şimdi bu öğrenim kredisini aldık vs... bunun faizi ne kadar ?

Eskiden (şu anda bilmiyorum) beyaz eşyaya endeksliydi. Neredeyse her mezunun başının belası olmuştur, mezun olduktan sonra 2 sene (yine yanlış biliyor olabilirim) taksitler başlıyor. Yeni işe girmiş veya işsiz oluyorsun (bazen paran oluyor aklına gelmiyor ödemek) büyük yük olarak geliyor. Gerçi 8-10 senede bir af çıkıyor faizin büyük kısmı siliniyor.

Kendi ödemelerime baktım 4 yılda o zamanın parasıyla toplam 2700 almışım, 2.5 yıl sonra 2 yıla yaygın bir şekilde toplam 4100 istemişler.
    Geciken ödeme için gecikme zammı (faiz): 420 tl lik bir ödemeye yaklaşık 2 yılda 650 tlye yükselmiş.

Eywallah Dostum

• Arkadaşlar benim babam emekli öğretmen.

Onun sicil numarasında 12.32.43.56 gibi numaralar yazıyor. Yani aralarında noktalar var. Ben bu noktalarla beraber mi yazacam sicil numaralarını. Sanırım normal sicil numarasından bir hanede fazlası var.
  • Aile gelirinin düşüklüğü veya yüksekliği kyk'ya engel teşkil eder mi ?
  • Başvuruyu yaptım da emin olmak için sorayım. Burs ve öğrenim kredisi yazdım 2si birden çıkmıyor değil mi? öğrenim bursu dediği şu geçen yıl 240 lira verilen geri ödemeli para dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

Başvuruyu yaptım da emin olmak için sorayım. Burs ve öğrenim kredisi yazdım 2si birden çıkmıyor değil mi? öğrenim bursu dediği şu geçen yıl 240 lira verilen geri ödemeli para dimi?

2si birden çıkmaz.Burs çıkarsa çıkar çıkmazsa öğrenim kredisi kesin çıkar. İkinci sorunun cevabıda evet
  • @güdümlü anne terliği eyw.
  • Babam Ssk emeklisi, 7 haneli bi sayı söyledi bana telefonda. Israrla sordum sicil no, sicil no diye. Janti demiş 13, diğer arkadaş demiş 9
  • quote:

Orijinalden alıntı: güdümlü anne terliği

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yok mu?

bağkur için kaç haneli?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yok mu?

bağkur için kaç haneli?

Malesef bilgim yok ama çevrenizde bağkurlu olan varsa onlara sorup öğrenebilirsiniz belki

bu arada uludağforumdaki vi.murad senmisin

• Beyler babası ssk emeklisi olup sicil no kısmını dolduran var mı ? ben tahsis no girdim ama 13 haneli bir numaraymış kyk yı arıyorum çıkmıyor
  • Arkadaşlar ben kocaelıde oturuyorum ve kocaeli ünv. kazandm.fakat kyk yurdunda kalmak istiyorum.ikametgahımı amcamın yanına alsam(sadece kendmin) yurt cıkarmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yok mu?

bağkur için kaç haneli?

Malesef bilgim yok ama çevrenizde bağkurlu olan varsa onlara sorup öğrenebilirsiniz belki

bu arada uludağforumdaki vi.murad senmisin

ta kendisi

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.