Şimdi Ara

Kuzenim yanlışlıkla kullanıcıyı silmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 hafta önce 2.el olarak ps3 aldık.Cdlerden hariç içinde 3 adet oyun vardı sorun yoktu ancak kuzenim kullanıcıları silmiş yeni açmış şuan oyunlara girmeye çalıştığımızda lisansı yenileyiniz diyor. buna çözüm bulabilir miyiz?

• lisans kullanicidaydi, o kullanicilarla tekrar giriş yapmadiginiz surece acamazsiniz oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunların içinde bulunduğu üyelik olmadan açılmaz gibi geliyor.

• Silinen hesabı tekrar ekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: OneEighty

lisans kullanicidaydi, o kullanicilarla tekrar giriş yapmadiginiz surece acamazsiniz oyunu

o kullanıcıları komple silmiş hocam geri nasıl getiririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselim0129

Silinen hesabı tekrar ekleyin

aynılarını nasıl ekleyeceğiz dostum, geri getirebiliyor muyuz ? veya pc gibi sistem geri yükleme falan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim28

quote:

aynılarını nasıl ekleyeceğiz dostum, geri getirebiliyor muyuz ? veya pc gibi sistem geri yükleme falan var mı

hocam hotmail adresinni gireceksiniz psn bölümüne tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

quote:

hocam hotmail adresinni gireceksiniz psn bölümüne tekrar

şimdi bizim aldığımız kişi önceden aldığı kişinin mail adresiyle otomatik bağlanıyormuş.
    şimdi sordum aldığı kişinin mail adreside yok. güme gitti yani oyunlarda.
    GTA ve NBA vardı onlara üzüldüm. harddiske oyun yükletme v.s. olabiliyor mu ?

• Silinen kullanıcıyı tekrar eklemen gerekiyor. Bunun için de PSN hesabının giriş bilgilerini (mail ve şifre) bilmen lazım. Eğer bilmiyorsan oyunlar çalıştırmanın veya silinen bilgileri geri getirmenin bir yolu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 5 Nisan 2015; 15:56:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Silinen kullanıcıyı tekrar eklemen gerekiyor. Bunun için de PSN hesabının giriş bilgilerini (mail ve şifre) bilmen lazım. Eğer bilmiyorsan oyunlar çalıştırmanın veya silinen bilgileri geri getirmenin bir yolu yok.

peki hocam
    internet kafaden harddiske veya hesaba oyun yükletilebiliyor mu? bilginiz var mı?
  • CFW yaptırırsanız yüklersiniz ancak bazı versiyonlar desteklemiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Silinen kullanıcıyı tekrar eklemen gerekiyor. Bunun için de PSN hesabının giriş bilgilerini (mail ve şifre) bilmen lazım. Eğer bilmiyorsan oyunlar çalıştırmanın veya silinen bilgileri geri getirmenin bir yolu yok.

peki hocam
    internet kafaden harddiske veya hesaba oyun yükletilebiliyor mu? bilginiz var mı?

Ps3 hacklenmiş ise siz de internetten indirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.