Şimdi Ara

Kullanıcı Hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_89371655/f_//tm.htm#89371655

Merhabalar üstteki konudaki gibi bir sorunum vardı.Kısa süre için çözümü yeni kullanıcı hesabı açmakta bulmuştum pc içinde 2 farklı hesap yaptım biriyle sadece nete giriyordum içinde hiçbirşey yoktu diğeriyse normal hesabımdı.Ama dün pcyi açtığımda eski hesabım yok olmuştu.Perfect kullanıcı adlı hesap yoktu sadece yeni açtığım içi bomboş olan guest hesabı vardı.Harddisk aynı dolulukta c ve d deki klasörlere girebiliyorum ancak masaüstü ve belgelerimdeki dosyalara ulaşamıyorum.Administrator klasörüne tıkladığımda erişilemez diyor.Pc de çok önemli dosyalarım vardı silinmemesi çok önemli.Yarın yakındaki pc dükkanından bir arkadaşı getireceğim ancak pratik birşeyse çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin hemen çözeyim

• dosyalarını tıkladığnda yetki gerekli der.devam deyip sahip kısmından açık olan kullanıcıyı sahip oalrak eklerseniz o dosya açılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

dosyalarını tıkladığnda yetki gerekli der.devam deyip sahip kısmından açık olan kullanıcıyı sahip oalrak eklerseniz o dosya açılır

Dosyalar gözükmüyor bile sorun bu administator klasörüne giremiyorum.Erişim engellendi erişilmez yazıyor
  • up
  • Live cd ile (Active boot disk) denermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adm1234

Live cd ile (Active boot disk) denermisin

biraz ayrıntı verir misin nasıl yapabilirim
  • http://www.lsoft.net/bootdisk.aspx
    Yukarıdaki linkten yazılımı indirin keyleri internette var. Keyi bir kağıda yazmayı unutmayın.
    Programı açın active boot disk creator diyin devam edin usb flash drive diyin ve flaş diske gerekli dosyaları yazsın.bittiğinde bilgisayarı flaş diskten boot edin açılışta size key soracak not aldığınız kullanıcı adı ve keyi girin devam edin.Sonra başlat gibi bir kısım olacak orada utilitese girin explore my computer diyin harddiskinizin içeriğinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.