Şimdi Ara

Kulaklık (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
46.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi, biraz daha post kasalım. Bugün e-Bay'den Sennheiser HD 650 siparişi verdim, artık kaç günde ulaşır bilmiyorum ama çok heyecanlıyım. 350$'a aldım.

Sennheiser HD 650

Satıcı da güvenilire benziyor. (Feedback: 99.9% Positive)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 3 Şubat 2008; 14:42:50 >
  • Sennheiser Px-100 ve Sony nin mdr serisinden bir kulaklık.
  • pmx 60
    sonyericsson walkman serisi kulaklık
    cosonic cd-790
    philips (sözde mega basslı kulaklığı
    creative ep-630 (vision:m yanında gelen )

ileride inşallah um 2
  • ~ Intel Core2Quad Q6600 2.4@3.4 GHz (ZeroTherm Nirvana) ~ Zotac 512 MB 8800 GTS 256Bit ~ 4*1gb Kingston HyperX 800 MHz ~ Seagate 500 GB 7200 RPM ~ Gigabyte MA970FX ~ HP 24'' 6ms LCD ~ Logitech G15 ~ Logitech G5 ~

~ Toshiba Satellite A-135 ~

Ibadeath. in yukarıda pc sini görüyorumda öyle bi pc alıp kıçı kırık philips le müzik dinlemesi garibime gitti
    tabii müzik zevk meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chamicals2 -- 4 Şubat 2008; 2:24:29 >
  • Arkadaşlar baktım da bayaa bir birikimi olanlar var bu konuda.Benim creative zvm 60gb gelicekte, sennheiser ie4 almayı düşünüyordum.60 ytl den.Uygun mu yoksa siz başka birşey önerirmisiniz.Kulağı ağrıtma olayı takıldı kafama...
  • Sennheiser CX 95 kulaklığımı satıyorum arkadaşlar ilgilenen imzamdaki linke tıklasın lütfen
  • sony mdr-xd100 kullanıyorum...memnunum
  • Sennheiser OMX 70 Sport

Kulaklık

Sennheiser HD 202

Kulaklık

Cowon iAudio std.

Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihalptekin -- 9 Şubat 2008; 15:09:06 >

• Creative EP-630
    Philips SHE 9600
  •  Kulaklık

Sennheiser HD580 (HD600 ızgarası ve HD650 kablosu yolda)

Kulaklık

Rockhopper amfi

px100 ise sizlere ömür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsuthebasa -- 23 Mart 2008; 21:00:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosmic1111

SENNHEISER CX-500'dan Bose İn-Ear kat kat daha iyidir. Ben bose'nin kulaklığını kullanıyorum çok memnunum. CX-500 türü kulaklıklarda kulakla dışarının temasını keserek hava girişini engelliyor ve buda yüksek seslerde bir süre sonra kulakların ağrımasına ve ileri zamanlarda sağırlağa neden oluyor. Benim için en önemli unsur buydu buyüzden Bose kulaklık aldım nokia N91 telefonumda kullanıyorum, hiç kulağımdan çıkartmadan 2 saat boyunca son ses dinlediğim oldu hiçbir ağrı sözkonusu olmadı. Almayı düşünen arkadaşlar biraz paraya kıyıp bose alabılırlerse hiç pişman olmazlar.

CX 500 den ciddi iyimi dersin kim diyo başka bunu cidden merak ediyorum hayır muhalafet olma amacım yok ..eğr cidden cx 500 den iyi ise helal olsun.. sennheiser ın en iddialı kulak içi kulaklığı cx 500 çünkü... ama ben nedense daha iyi old.nu zannetmiyorum hatta bose nin bu kulaklığı için geçen gün biri forumda fiyatını haketmiyo falan dinledim demişti..

• sennheiser px100 ve ie4
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orjinalden alıntı: cosmic1111

SENNHEISER CX-500'dan Bose İn-Ear kat kat daha iyidir. Ben bose'nin kulaklığını kullanıyorum çok memnunum. CX-500 türü kulaklıklarda kulakla dışarının temasını keserek hava girişini engelliyor ve buda yüksek seslerde bir süre sonra kulakların ağrımasına ve ileri zamanlarda sağırlağa neden oluyor. Benim için en önemli unsur buydu buyüzden Bose kulaklık aldım nokia N91 telefonumda kullanıyorum, hiç kulağımdan çıkartmadan 2 saat boyunca son ses dinlediğim oldu hiçbir ağrı sözkonusu olmadı. Almayı düşünen arkadaşlar biraz paraya kıyıp bose alabılırlerse hiç pişman olmazlar.

CX 500 den ciddi iyimi dersin kim diyo başka bunu cidden merak ediyorum hayır muhalafet olma amacım yok ..eğr cidden cx 500 den iyi ise helal olsun.. sennheiser ın en iddialı kulak içi kulaklığı cx 500 çünkü... ama ben nedense daha iyi old.nu zannetmiyorum hatta bose nin bu kulaklığı için geçen gün biri forumda fiyatını haketmiyo falan dinledim demişti..

bencede çünki sennheiser gibi dünya devi bir markanın en iyi kulak içi kulaklığıyla karşılaştırmışsın kulak sağlığı için için bose daha iyi olabilir ama cep sağlığı için hiç uygun değil bence

• Bose'larda mid'ler çok kötü, gerçekten de fiyatını hak etmiyor. Sadece -açık yapısından dolayı- ses derinliği, diğer kulak içi kulaklıklara göre daha iyi. CX500 kullanmadım ama Bose'tan ötü olacağını da sanmıyorum.
  • Shure E2C kullanıyorum, ancak sol kulaklıkta temassızlık var, ses gidip geliyor.
  • Şu anda kullandıklarım :

Grado SR 80

Kulaklık

Ultimate Ears Super.fi 5 Pro

Kulaklık
  • Trekstor ibeat mood + KOSS PortaPro (bunu hiçbirşeye değişmem elimden gelip geçen Etymotic e bile...)
    + Sennheiser PMX100
    + Sennheiser PMX60
  • quote:

Orjinalden alıntı: etihus

quote:

Orjinalden alıntı: ASUSPC

Konu açmayım dedim sizce sony walkman telefonların kulaklıkarı ile cx300 arasında ne fark var???

Kulaklık

çok acayip fark var

telefonda aradaki fark anlaşılmıyor.boşuna cx300 e para verme.(iyi mp3 çaların varsa o zaman al)

• Son 25 yıldır sadece kulaklıkla müzik dinleyen biri olarak kullandığım kulaklıklardan bazıları (maalesef hepsini yazamıyorum çünkü bazı kulaklıklarımın modeli falan hiçbir yerinde yazmıyor)

Sennheiser MX 400
    Sennheiser MX 500
    Sennheiser MX 550
    Sennheiser MX 90 VC
    Sennheiser CX 300
    JJays
    Sony CD 850 Reference

Şu sıralar ciddi ciddi almayı düşündüğüm kulaklık AKG K 272 HD, bakalım kısmet..
  • Altec Lansing IM616
     Kulaklık

BeyerDynamic DT880
     Kulaklık

+

Meier Corda Move Amp.
     Kulaklık

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.