Şimdi Ara

KOWORLD'E GİRİP HACKLENDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben anasiteye girip hacklenmiştim.Şimdi şifremi değiştirdim ama gizli soruyu sormadı. Ama değiştirdiniz yazıyor.Değiştirdiğim şifre knightı hackleyene gider mi?

• up
  • Knight'ı kim hacklemiş bilader ? ^^
  • ben girdim(Launcher deki home pageden).Sonra id sifre yazdım biraz dolandım sitede sabah girdim itemler yok!

• hmmm knightın sitesi hacklendi diyolardı ama sen bi pcyi tarat virüs vardır bleki
  • her gün taratıom hiç birşey çıkmıyor.Zaten giren de soyuluyor.
  • Ko sitesinimi hacklemişlerr bırakın kolpa haberleri

senin girdiğin fake sitedir yada virüs vardır

gizli soru sormadı diosun kendin fake ye girmişsindir büük ihtimal biryere tıkladn onlarda senin Usko kapandıgında açılan siteni fake siteyle değiştirdi uskonun sitesini giriorum die fake siteye girdin yada başka birşey var virüs keylogger falan pc'n de
  • geçmiş olsun :)

eh napıcaksın şimdi ?

boşa gitti zamanlar emekler arkadaşlıklar ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

Ko sitesinimi hacklemişlerr bırakın kolpa haberleri

senin girdiğin fake sitedir yada virüs vardır

gizli soru sormadı diosun kendin fake ye girmişsindir büük ihtimal biryere tıkladn onlarda senin Usko kapandıgında açılan siteni fake siteyle değiştirdi uskonun sitesini giriorum die fake siteye girdin yada başka birşey var virüs keylogger falan pc'n de

knkam gercekten doru bi haber bnde siteden hacklendim%80 çunku bu kadar kişininki tesadüf olamaz

• www.knightonlineVVorld.com burdan hacklenmeyesin?
  • yaw ne adamlarsınız o kadar da soylenıor bilmediğiniz sitelere id pass yazmayın diye adamlar knight ın resmi sitesini alıp bi sayfanın üzerine yapıstırıorlar id pass bolumune de kendi keyloggerını koyuorlar olay bu kadar basit
  • bence tbl ile oynadın ve tbl yi yüklediğin site homepage yi kendi fake sitelerine çevirdi ve............
  • Ben bugün şifremi değiştirdim hiçbir sorun yok.....Girdiğin siteyi iyice bi kontrol et....
  • bende hackledındım kowolrde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.