Şimdi Ara

KOTA aldatmacasına kapılanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4 Gb,6 GB vsvs.
    Garibim yurdum insanı da dalıyor,6 ay nasıl olsa 5 TL diye.Ama daha internete selam verip girdiğinde,facebookta kim var,haberlerde ne olmuş,youtube da en çok tıklananlar,bir de 2 saatlik oyun oynuyor.
    Daha haftasına varmadan 4-7 Gb veri kullanıyor.(hergün 20-24 arası bağlanan).Sonra 4-6 kotalı limitli hattını sınırsıza çevirmek istiyor.
    Mesele de tam bu aşamada başlıyor.
    4-6 GB ile bir kere kolunu kaptıran abone artık 24 aylık taahhüdün altına giriyor.Değiştireceği zaman da bir üst limite geçtiği için kotadan vazgeçme hakkı olarak pek dokunmayan cüzi ücretler alıyorlar,ama ne zaman ki 59 TL faturanın zor ve ödenemez,gereksiz ve yılda 720 TL para neden vereyim diye bir düşünce içine giren kardeşim caydığında başlıyor her şey.
    Arkasından yüzlerce lira sözleşme bozma gibi çeşitli bahanelerle koparabildikleri kadar para alıyorlar.

Onlara kızan başka bir servis sağlayacıya giderim diye düşünürken ,bakıyor ki altyapı TTnet.in,fiyatlarda cezbedici birşey bulamıyorlar.Hele ki çağrı merkezlerinden yardım taleninde bulunursanız.
    O zaman görüyorsunuz ki,
    kötünün iyisi TTnet.

• sana şunu söyleyim 1 megabit net kullanıyorum nerdeyse hiçbir şey indirmiyorum ufak tefek indirmeler var ama aylık en az 15 gb dowland ve yukarısı oluyo
  • hicbirsey indirmiyorum ???

1 hafta yazlıkda gecen sene sadece facebook+ gazete gezerek tam 4 gbyte kota bitirdim desem demek ayda 16 gbyte eder
    yani facebook + gazete + youtube bunlat zaten hic susmayan download demek

adamın biri resmini paylaşsa (artık en kotu resim 2-3 mbyte), bi dizi fragmanı izlesen 50-60 mbyte en kucugu. Kısacası
    download etmiyorum bahane yeni web siteleridne surf şahane kota avcısı
  • o yüzden nabıyor millet senelik 720 lira bir de 15 x 12 = 180 tl de sabit ücret var

komşusuna diyor ki
    komşu sen 20 ver üst komşu da 20 versin bu şekilde idare edelim

al wireless şifresini tepe tepe kullan

sonra da bakıyoruz Türkiye'de adsl abone sayısının Türkiye nufusuna oranı avrupa ülkelerine baktın mı yerin dibinde.

niye yerin dibinde. Bir adsl hattından ortalama 3 hane yararlanıyor.

Türkiye'de kitap okuma oranı niye düşük bir kitabı otuz kişi okuyor. Bu da onun gibi birşey.

he bir TTNET CEO'su kaçak elektrik kullananla bir tutuyor interneti paylaşanı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.