Şimdi Ara

Koşu bandımı ne yapsak acaba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 10 sene önce bir koşu bandı aldık .Ancak bunu neredeyse hiç kullanmadık ,öyle kendi halinde bi odada duruyor.Ancak ben rahatsız olmaya başladım bundan zaten kullanılmadığı içinde gözden çıkardım sayılır .Şimdi ben bu koşu bandını ne yapıcağım önerilerinize ihtiyacım var.
    Zamanında bunu yüksek miktarda para vererek aldığımız için ailem 300 liraya falan satsak iyi olur gibi bir düşüncedeler sizce bu 10 yıllık hemen Paylaş:

hemen hiç kullanılmamış alet 300 lira eder mi? edersede bunu kim verir (spor salonları mı ? ,eskiciler mi?). Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgrady121

Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 10 sene önce bir koşu bandı aldık .Ancak bunu neredeyse hiç kullanmadık ,öyle kendi halinde bi odada duruyor.Ancak ben rahatsız olmaya başladım bundan zaten kullanılmadığı içinde gözden çıkardım sayılır .Şimdi ben bu koşu bandını ne yapıcağım önerilerinize ihtiyacım var.
    Zamanında bunu yüksek miktarda para vererek aldığımız için ailem 300 liraya falan satsak iyi olur gibi bir düşüncedeler sizce bu 10 yıllık hemen Paylaş:

hemen hiç kullanılmamış alet 300 lira eder mi? edersede bunu kim verir (spor salonları mı ? ,eskiciler mi?). Şimdiden teşekkürler.

Hocam sadece siz değil bir çok kişi bir heves koşu bandı alıyor ama sonra evin bir köşesinde atıl durumda bekliyor.

Satmaya kalksanız değerini bulmayacak, size en fazla 100-150.-TL önereceklerdir. Bence satmayıp yeniden kullanmaya bakın. Günde 15-20 dakika yürüseniz ömrünüze bir kaç sene eklemiş olursunuz. Mümkünse tv karşısına koyun yürümek daha zevkli hale gelebilir. Selamlar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.