Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.790
Cevap
184
Favori
726.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koskoca pes-konami büyüklüğünün içinden geçtiler yemin ederim bunun hesabını sorabilecek güç yok, ücretsiz oyunu yükleme gereği duymuyoruz bundan 10 sene önce pes 13ü hayranlıkla açardık fifayı ihtimale almazdık bile...offf (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

• ByAliTR kullanıcısına yanıt
    Master ligi hala getiremediler reziller birde söz vermislerdi bu konami kadar yalancı bir firma yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyunda bot kaynıyor galiba, online maç için iyi kötü bir kadro kurdu ama gerçek rakibe karşı 2 maç da gerçekleşmedi, bayern munich isimli logolu botlar geldi

• worldwide x1 kalan oyuncu 2 ronaldo ve costacurta tabi gitti ronaldoyu verdi bana yine yanıltmadı sağolsun adi firma.

• mucahid_06 M kullanıcısına yanıt
    Offline oynanmasını istemiyorlar.Sürekli coins müptelası olmuş oyuncular olsun istiyorlar.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Yeni 10. klasmandan başladıysanız botlarla karşılaşıyorsunuz zaten. 9.Klasmana çıkınca başlıyor PVP.

• nusibet kullanıcısına yanıt

9 da da bir maç attım o da bot geldi, biraz daha şans verip salarım, online maç yapmak için indirmiştim konami hatrına biraz daha zorlayıp bakalım, özellikle akıcılık konusunu merak ediyorum muhtemeln yavaş oyun bir tık daha yavaşlayacak online için

• eFootball2025 Unreal Engine 4 ile çıkacakmış

• suÇ kullanıcısına yanıt

Kaynak nedir? Adamlar ilk efootball 22 unreal engine 5’lr gelecek diye resmi açıklama yapmışlardı, eğer gerçekse şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EastbloodRed kullanıcısına yanıt
    (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

• Konami yüzünden aklımdan bile gecirmedigim fifa alıp oynattilar
    E footbal denen futbol oyununa benzemeyen onu gördükten sonra fifa 21 fifa 24 kadar oynadım hepsini aldım
    Suanda fifa adini yerini fc24 bıraktı geçen hafta sonunda onu da saldım
    Futbol oyunu oynamıyorum artık düzgün bir futbol oyunu çıkana kadar
    Benden tavsiye ya benim gibi futbol oyunu oynamiyacaksiniz fc24 e bulaşmayın bana kalsa bu oyunu oynayana da şaşırıyorum arkadaşım da oynuyor ona da kızıyorum
    E footbal kimse oynamasaydi eski pese ... dönerdi anladınız onu ama oyunu oynayan olunca Konami nin de işine geldi
    Fifa 2k ile futbol oyun yapacaklar mis eğer doğru çıkarsa düzgün oyun gelir
    Fc24 oyunu en sonun da delirtti ben bu kadar oyuna müdahale eden bir oyun görmedim saçma sapan şeyler oluyor inanılmaz 4 -0 önde olduğun maçta bile 4-4 olabiliyor o dk ya kadar şut atamayan adama birsey oluyor her şut gol oluyor
    Hatta bir maçta 2 -0 yeniktim online mactayim üst de yazı yazdı zorluk düşürüldü diye dedim acaba ofline moda mi girdim kontrol ettim online oyundayım göz göre göre de yazıyor ya inanılmaz
    Futbol oyununu saldım artık düzgün oyun çıkana kadar en çok sevdiğim yeni nesil de futbol oyunu oynayamıyorum ilk sebebim futbol oyunu oynamak ama onu da elimizden aldılar

22 yide 4 le yaptılar diye biliyorum çapraz platform dalgasına o ilk 5 le çıkan fragmandan sonra şirket politika değiştirdi.

• şu an pcden bağlanabilen var mı ağ hatası meydana geldi diyor.

• tsufrankwoli kullanıcısına yanıt

Aynen şu an unreal 4’te iyi bi motor ama insan artık daha yeni nesil bi futbol oyunu bekliyo. Şirket politikasıda değiştiğine göre ben umudu kestim konamiden artık, oynamaya devam ederim gerçi ama oda başka futbol oyunu olmadığı için. Çünkü fc24 futbol bile değil bana göre, ileride 2K futbol oyunu yaparsa ona geçilir. Ben UFL’dende çok bişey beklemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EastbloodRed -- 19 Şubat 2024; 8:39:36 >
  • ozguzel kullanıcısına yanıt

Aynı durumda bana da Kobel verdi. Ronaldo pek iş yapmıyor gibi denedim birkaç kez

• croco_16 C kullanıcısına yanıt

O kadar ihtiyacım var ki defans adamına tek eksiğim o kaldı takımda 3 tane ronaldo 1 i epic olarak kartım var yine gitti ronaldo verdi..

• ozguzel kullanıcısına yanıt
    Zaten bu algoritma saçma sapan, bende de 4 tane falan Lewandowski kartı var. Durup durup aynı adamları veriyor

• Şımaykıl için 1800 coin yaktım babayı aldık

• Oyunda Petr Cech, Schmeichel ve Kahn (Mağazadan alınan değil) gerçekten çok fark yaratıyor maçlarda.

Sıfır TL harcama ile kadro kurduk ama maç içinde kale tarafı gerçekten adil maçların önüne geçiyor.

Keza Viera, Romario, Rummenige, Maldini, Nesta, Cannavaro, Carlos gibi oyuncular için de geçerli bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi croco_16 -- 19 Şubat 2024; 16:18:49 >

Şuan mobil çapraz platform gelmeyecek herhalde de dişlerine kan değdi böyle iyi akıyor maliyet çıkartmak istemezler. 2k nba oyunana yorumlar kötü benim ondanda umudum yok ilginç bir şekilde futbol oyunu yapan firma yok, ufl mekaniklerinden benimde başta umudum yokda p2w olmayacak denmesi ilgi çekici şans verilir.

• 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.