Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: croco_16 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
16.604
Cevap
181
Favori
720.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buda bi sonraki test, sürekli A+/A/B arası fazla değişkenlik gösteriyor testler, pingte öyle çok değişken. İşin aslı mersinde taşucu diye bi kasabadayım, burda bırak 100mb/s yi internet altyapısının olmasına bile şükrediyorum :)

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EastbloodRed -- 14 Şubat 2024; 5:0:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EastbloodRed kullanıcısına yanıt

Hocam bende Adanadayım. 80 ping ile oynamaya çalışıyorum. Tr server gelmedikçe biz stabil, akıcı oynayamayız. :)

• 3 gün için Co-op etkinliği gelmiş. Demek ki artık Perşembe Pazartesi arasına koyuyorlar. Millet başka mod oynamıyor diye yaptıklarına bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

3 gün için Co-op etkinliği gelmiş. Demek ki artık Perşembe Pazartesi arasına koyuyorlar. Millet başka mod oynamıyor diye yaptıklarına bak.

Co opu sabit koyun zaten kazanıyosunuz aga nolacak sabit kalsa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Catcheee C kullanıcısına yanıt

İş biraz daha bireysel beceriye oyun aklına kaldığı için millet top açmıyor muhtemelen onlarda kuduruyordur.

• tsufrankwoli kullanıcısına yanıt
    Klasman maçları azaldı ya pişman oldular getirdiklerine. Sinirden deliye döndü adamlar.
    Coopta nasıl hakeden kazanabilir diye toplantı üstüne toplantı yapıyorlar.

• etkinlikler oynuyorum gol olunca oyundan atıyor sizde böyle bir sorun var mı? ilk maç gol attım oyundan attı 2.maç karşı takım gol attı yine oyundan attı üstüste.

• ozguzel kullanıcısına yanıt

Hocam bilgisayardan oynuyorsanız ve oc falan yaptıysanız geri alın. Ben yeni ramlerimde ayarı tutturamamıştım tutarsızlık olup sürekli maç içinde oyundan atmalar oluyordu.

• hatrix kullanıcısına yanıt

bugüne kadar hep aynı sistemle oynadım düne kadar sorun yoktu güncelleme sonrası olduğu kanaatindeyim. oc yapmadım zaten.

• Konuda maçlarıma dair paylaşımlar yapıyorum.

Ben fifa olsun, efootball olsun full maç izlemeyi seviyorum.

Yayıncılar vs genelde sadece önemli anları koyup geçiyorlar.

Artı olarak kadrolar epic vs gerçekçi olmayan kadrolar.

Ben açıkcası çok sevsem de Ronaldo, Zidan, Roberto Carlos vs izlemeyi tercih etmiyorum.

Ve elemanların hepsinin internetleri süper / über genelde tepki sürelerinde sorun olmadan maçlar yapıyorlar.

Ben de her şeyin süper olmadığı maçlarımı sizlerle paylaşmak isteyip zaman zaman konuya da link atıyorum.

Ek olarak deneysel de çalışıp kartları evrimleştirip farklı bişeler yapmaya çalışıyorum.

Kimin zoruna gittiyse silmiş =) Burası forum, amaç paylaşım.

Neyse artık paylaşıma da takibe de gerek yok demek ki =/

İyi forumlar.

• ozguzel kullanıcısına yanıt

Hocam bende şu olmuştu: Yeni sistemde ramleri 1-3 slotlara takmıştım.

Gerçek hızlarına ulaşamadım. O sırada oc falan yaptım ve maçlarda sürekli hata sebebi ile kapanmalar yaşadım.

Sonrasında yeni sistemlerde performans için ramlerin 2-4 slotlara takıldığını öğrendim.

Ramleri 2-4 slotlara alınca standart hızlarına direk geldi ve o bugün hiç hata almadım.

Dediğiniz gibi güncelleme sizi etkilemiş de olabilir ama benim steam sürümünde hatasız oynuyorum bu aralar.

• Perşembe 100 coinlik etkinlik gelirdi hep onu da kısmışlar herhalde. Yapay zekaya karşı gp etkinliği koymuşlar legend efsane ye karşı. 150 bin gp yi kim ne yapacaksa artık herkes milyonluk olmuş.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt

Gördüğüm kadarıyla hiç kimse GP etkinliği oynamıyor. 50 Coin verdiği etkinliklerde ilk aşamayı oynayıp ödülü alınca devam etmiyorum. Haftanın oyuncu açmak için kart verdiği YZ'ya karşı maçlarını da YZ'ya oynatıyorum.

Lig oynamayı aylar önce bıraktım. Co-op dışında elimi sürmüyorum desem yeridir. Tahmin ediyorum genel olarak herkes bu duruma geldi.

Konami'de bu yüzden co-op etkinliğini artık 3 günlüğüne ekliyor. Etkinlik olmazsa diğerlerini oynarız diye düşünüyor olmalılar ama durum hiç de öyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 16 Şubat 2024; 11:6:18 >
  • hatrix kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam , hallettim sorunu chipset driver ile alakalıymış.

• arkadaşlar, hala master lig hakkında bir gelişme yok mu? ara sıra efootball 2024 videolarını izliyorum, özellikle youtubeda pes legend sayfasının paylaşmış olduğu Real madrid-Barcelona el clasico maçını izledim, oyun çok grafik olarak değil ama animasyon, top.fizigi, esneklik olarak çok iyi gözüküyor.

pes 2021. virtual patch 8.2 indirdim, 2-3 haftadır oynuyorum, bir sürü gameplay mod falan denedim ama maalesef pes 21 grafik olarak güzel olmasına rağmen, esnekliği çok kötü, kütük gibi neredeyse.

efootball 24e yama yapamıyor mu gelistiriciler? lig falan eklseler, offline oynasak.😅

offline olarak lig modu mevcut mu efootball da? eafc24 e katlanamiyorum, bu oyunu millet deli gibi oynuyor, fizik yok, top fiziği berbat, oyuncular bir acayip, grafikler bir acayip..
    şu haliyle bile pes 24 üstün. konami biraz üstünde dursa, fifayla lisans anlaşması yapsa, harika modlar çıkarsa futbol oyunu oynasak biraz ne güzel olur yahu..

• ByAliTR kullanıcısına yanıt

Oyunun içinde ligim diye hatirliyorum bir oyun modu var. Oyunu hali hazirda indirdiyseniz deneyin.

• ByAliTR kullanıcısına yanıt

Efootball fifa gibi komple bir oyun değil kendine has modları ve etkinlikleri olan daha mininal boyutta bir oyun. Konami elinden geldiğince arayüz ve modları karmaşıklaştırmadan, basit ama oynanış açısından doğala yakın birşeyler vaad ediyor.

Ben eafc oynarken irite oluyorum oynanış çok suni.

efootball oyuncu fiziği olarak daha keyifli bence. Az ama öz

Anladığım kadarıyla konaminin hiç oyunu geliştitmek gibi bir derdi yok mümkün olduğunca basit ve oyun içi paket satımından ilerlemeye çalışacak gibi duruyor.

Konaminin kemik bir kitlesi var o konamiye yetiyor fazlasını kazanmak gibi bir dertleride yok bence.

Eafc gibi ağır ticari kaygılar yaşamıyor en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 17 Şubat 2024; 10:41:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Efootball fifa gibi komple bir oyun değil kendine has modları ve etkinlikleri olan daha mininal boyutta bir oyun. Konami elinden geldiğince arayüz ve modları karmaşıklaştırmadan, basit ama oynanış açısından doğala yakın birşeyler vaad ediyor.

Ben eafc oynarken irite oluyorum oynanış çok suni.

efootball oyuncu fiziği olarak daha keyifli bence. Az ama öz

Anladığım kadarıyla konaminin hiç oyunu geliştitmek gibi bir derdi yok mümkün olduğunca basit ve oyun içi paket satımından ilerlemeye çalışacak gibi duruyor.

Konaminin kemik bir kitlesi var o konamiye yetiyor fazlasını kazanmak gibi bir dertleride yok bence.

Eafc gibi ağır ticari kaygılar yaşamıyor en azından

Çok güzel özetledin Konami aslında Japon kültürünüde sergiliyo adamlar biz oynanabilirlikte iyiyiz çok karışık şeylere ihtiyaç duymuyoruz modunda bi firma

Ama anlamadığım arada co opu kaldırıyolar harika bi mod anlıyorım adamlar coinden kazanmak istiyolar ve kazanıyolarda komplike bi oyun değil oyuncu geliştirmeleri, grafikler, animasyonlar konamide çok iyi özellikle cidden oynanabilirlikte çok üstünler.

Efc24 konamiyi kar anlamında 5 e katlar ama top fiziği, oynanabilirlik hiç. Yok isteseler yapamazlarmı sanki ama adamlae etkinlik, turnuva, coin satışları fln bunlara yönelik çalışıyo

• 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.