Şimdi Ara

Kombi ve Isı sistemleri Toptancısı arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara da Kombi ve Isı sistemleri(Petek-boru v s ) toptancısı arıyorum en ucuz ve kaliteli malzemeleri nerden bulabilirim...

Bu konuda bilgisi olan paylaşabilir mi

Şimdiden çok teşekkürler

• adetli alımlarda uygun fiyatlar için size yardımcı olabiliriz. bizimle iletişime geçebilirsiniz 0212 642 48 66
  • güncel...
  • fikri olan arkadaş yok mu_?
  • petekde demir döküm plus iyi eve taktırdım. en iyisi carrier mi öyle bi şeymiş ama metresi çok pahalı. ondan sonra DD plus geliyor.
    Böyle çözümlerde Odalarda termostatik vana ve salonda, çok kullanılan bi yerde kombiyi yöneten digitaltermostat iyi oluyor.
    Bu devirde yoğuşmalı en iyisi. %107-109 gibi verimlere sahip makul fiyatlarda alanabilen kombiler mevcut.

Ben sadece yazın ev yaptırdım oradan biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 20 Aralık 2010; 10:50:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj gamer

petekde demir döküm plus iyi eve taktırdım. en iyisi carrier mi öyle bi şeymiş ama metresi çok pahalı. ondan sonra DD plus geliyor.
    Böyle çözümlerde Odalarda termostatik vana ve salonda, çok kullanılan bi yerde kombiyi yöneten digitaltermostat iyi oluyor.
    Bu devirde yoğuşmalı en iyisi. %107-109 gibi verimlere sahip makul fiyatlarda alanabilen kombiler mevcut.

Ben sadece yazın ev yaptırdım oradan biliyorum.

O %107-%109 olayı üreticilerin verimi farklı yorumlamasından kaynaklanıyor.Yoksa %101 net verim bile termodinamiğin 1. yasasına aykırı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.