Şimdi Ara

Arkadaşlarla girilen iddialar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21
Cevap
1
Favori
79.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okulun ilk katındaki camdan atlayamazsin demişlerdi 4-5 metre atlamıştım 50 TL almıştım

Hocalarla halisahada maç yapmıştık lisedeyken 2 kilo baklavasina yenmistik ve bayağı bi şov yapmıştım

Arkadaşımla Gs-Fb maçına 20 kağıdına girmiştik kaybetmiştim.

Sizin iddialar nasıl...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopster -- 1 Ekim 2013; 22:41:21 >

• arkadaşım iddasına girerim bu konuya başka cevap gelmeyecek ver 50 lirayı sus
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Anakart: Asrock Fatal1ty 990fx am3+
    İşlemci: Amd FX-6100 bulldozer am3+ 3.3 ghz
    Ekran Kartı: Asus DirectCu II GTX670
    Güç Kaynağı: High Power Direct12 750W 80+ Bronze Modüler
    DVD: LG GH24NS90 24X Sata Siyah DVD-RW
    HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM 64 MB Önbellek 3,5 Sata III Disk
    Kasa: Aerocool Strike-X One Adv. Mid Tower
    Monitör: Samsung S24B350H 23" 2ms Full HD LED Veya HP X2301 23" 3ms Full HD LCD
    İşlemci Soğutucu: Sunbeam Core-Contact Freezer
    Ram: Gskill Sniper 8GB (2X4GB) 1600 Mhz CL9 Dual Kit Ram

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. İşlemci için i5-2500k almayı düşünmüyorum ekran kartına yatırım yapmak istedim AMD'ye yine güvenemedim driver konusunda.
    arkadaşımla değil de sevgilimle girdik, yarın 3 telefonda aynı anda subway surfers oynamaya çalışacam

• quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

arkadaşımla değil de sevgilimle girdik, yarın 3 telefonda aynı anda subway surfers oynamaya çalışacam

10 saniye dayanamazsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TikDiyenTüleyman

quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

10 saniye dayanamazsin

Alıntıları Göster
    İddia günah kardeşim yapmayın yaptırtmayın.

The bomb has been planted.

• quote:

Orijinalden alıntı: türkün kezbanla imtihanı

arkadaşım iddasına girerim bu konuya başka cevap gelmeyecek ver 50 lirayı sus

Arkadaşa cevabını verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

quote:

Orijinalden alıntı: türkün kezbanla imtihanı

arkadaşım iddasına girerim bu konuya başka cevap gelmeyecek ver 50 lirayı sus

Arkadaşa cevabını verin

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1986/yeni_50_lira.jpg

al şunu sus

• Bılırsınız 120 uc olan uc kutuları vardır arkadasıma yiyemezsın deştim yemişti 20 lira gitmişti .
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarLord.

Bılırsınız 120 uc olan uc kutuları vardır arkadasıma yiyemezsın deştim yemişti 20 lira gitmişti .
    Lisede hocaya masturbasyon zararlımı diye sor demişlerdi sormuştum 1 hafta öğle yemeği ısmarladılar
  • quote:

Bılırsınız 120 uc olan uc kutuları vardır arkadasıma yiyemezsın deştim yemişti 20 lira gitmişti .

Senin arkadaşta mide kalmamış
  • quote:

quote:

Normal değildi pek zaten .
  • quote:

quote:

quote:

Normal değildi pek zaten .

Alıntıları Göster
    Arkadaşla iddaya girdim ben 3 kıza teklif etcektim o bi kıza kabul etti. ben 3 ündende red yedim adamınki kabul etti ama niye girdim hala haTIRLAMIyom içimde bi eziklik olmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: combomax309

Arkadaşla iddaya girdim ben 3 kıza teklif etcektim o bi kıza kabul etti. ben 3 ündende red yedim adamınki kabul etti ama niye girdim hala haTIRLAMIyom içimde bi eziklik olmuştu

Durumun kötüymüs
  • Su kiza cikma teklifi edemezsin demislerdi gidip etmistim 5 TLyi almistim.Red yedim tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DraJeS

Su kiza cikma teklifi edemezsin demislerdi gidip etmistim 5 TLyi almistim.Red yedim tabi
    lisede sınıf maçı ayarlamıştık halısahada yenilenler saçları 3 numaraya vurduracaktı malesef yenilmiştik sınıfça 3 numara gezdik
  • quote:

Su kiza cikma teklifi edemezsin demislerdi gidip etmistim 5 TLyi almistim.Red yedim tabi

Yok Blue
  • quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

quote:

Yok Blue

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

quote:

quote:

Yok Blue

Alıntıları Göster
    Okulda duyuru yapmak için hoparlör sistemi var. Bu konuşma yeri de müdür yrd. odasının kapısının dışında, içeri koymamışlar.
    20 Lira için hoparlörden siren sesi çıkardım. İddaa yı kazandım ama ertesi törende kürsüye çıkardı çok utanmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

quote:

quote:

Yok Blue

• su kiza sovemezsin demislerdi. Bende kizin yanina gidip durumu aciklamistim sakasina tokat atti 1 ay arkadas dolmus parami verdi

orta sahadan basket atamazsin demislerdi. Atamadim 10 lira cikarttim verdim.

Askeri liseyi kazanamazsin demislerdi (puan olarak) kazandim toplam 4 kisiden 5 lira 1 kisiden 1 lira aldim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.