Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öğrenci Bilgi Formu ve Kayıt Dosyası Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden doldurulup kaydedildikten sonra internet çıktısı alınarak kayıtta teslim edilmek üzere hazır olacak.
    DİKKAT
    (Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Numarası ile Öğrenci Bilgi Formu ve Kayıt Dosyasına Üniversitemiz web sayfasında (www.kocaeli.edu.tr) Öğrenci Linki altında, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (http://odb.kocaeli.edu.tr) sayfasında Kayıt İşlemleri Menüsü üzerinde Öğrenci Bilgi Sisteminden ulaşılabilmektedir.)
    Anlaşılamayan veya tereddüt ettiğiniz konular için 0 262 303 12 02 – 04 – 05 no.lu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Beyler bu 7.maddeyi anlamadım ne demek istiyor ?
  • Engineer ! kullanıcısına yanıt
    http://ogr.kocaeli.edu.tr/KOUBS/ogrenci/index.cfm
    burdan öğrenci bilgi işlemine girince orda olan formu doldurup çıktı alıp kayıt olurken bu belgeyi götürecez galiba.
  • Arkadaşlar merkezdeki yurtlar dolmuş mudur sizce? Ev bakacağız ama ailem yurtlara da bir bak bakalım diyor.
  • üstte ufuk arkadaşımızın dediği gibi yapacaksın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha dolmamıştır. arayıp sormak lazım

• Orijinalden alıntı: Stainless.
    edit: peki bu sınavın zorluğu ne düzeyde

stainlees kardeşim zahmet olmazsa bakar mısın geçen seneki sınav hangisine yakındı ? kezbaneu nun bulduklarından ?

Orijinalden alıntı: kezbaneu

o kadar araştırmama rağmen 2 tane muafiyet sınavı örneği buldum

1.si bana zor gibi göründü
    https://docs.google.com/viewer?url=http://www.ingilizcecin.com/ddata/2894.pdf&chrome=true

2.si meslek yüksek okulları için bu kolaydı
    http://yabancidiller.kocaeli.edu.tr/pdf/myo.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmara43 -- 21 Ağustos 2013; 20:02:04 >

• şu an mobilim, müsait zamanda bakarım. lâkin; çok hatırlamıyorum.

• koü nün muafiyet sınavı tam bir muamma
  • ikinci öğretim için harçlar ne zaman yatırılıyor.
    kayıttan önce mi sonra mı?
    sanki kayıt sırasında harç makbuzu gerekiyor diye hatırlıyorum...
  • armydc kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, kayıt için makbuz gerekiyor. Belirli bir ödeme tarihi açıklanıyor bildiğim kadarıyla, tam emin değilim. O zaman zarfında para yatırılacak.
  • marmara43 M kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi baktım da; hiçbir şey hatırlamıyorum geçen seneden. Zorluk hakkında bişey söyleyemem. Hem hatırlasaydım da; bana zor gelen sana kolay gelebilir. Böyle de bir durum var :) Çok kafaya takmayın bu sınavı. Biraz grammer bakın, girin. Zaten hepsi test :) ya da boşluk doldurma
  • AnotheRDie kullanıcısına yanıt
    beni de yaz hocam :D diş hekimliği 2013 giriş
  • Bugün okula gittim, okulun hemen yanında 2 tane özel yurt var fiyatları el yakıyor resmen suan hatırlayamadim kağıtlarin resmini eklerim.
    Neyse okula giderken baya bi rampa çıkıyorsunuz
    Ama okulun yeri güzel mühendislik fakültesi a blok dan körfez görünüyor manzara baya güzel
    Ama şimdilik edindiğim intibaya göre yurt devlet çıkmaz ise baya para tutacak.
    Ama okul çok modern tabi binasına göre değerlendirmek yanlış olur ama şimdilik ilk intibam iyi....Suan sakarya serdivan avm nin internetinden giriyorum.O yuzdne pek uzun yazamadim.

• kyk nın yurdu çıkmazsa ben eve çıkmayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kezbaneu -- 21 Ağustos 2013; 21:58:04 >
  • Umuttepedeki yurtlar pahalı olur. merkezde daha uyguna bulunur. sene içerisinde hepsinin fiyatı bir miktar daha düşer. tavsiyem merkezden bi yurt seçin.
  • Aynen he KYK yurdu çıkmazsa ayvayı yedik
  • arkdaşlar tanıdığınız filan kız yurdu ihtiyacı varsa bana mesaj atabilirsiniz, asya yurt tanıdığımızın.
  • Uni. De yemekler 2 tl.. dört cesit.. sular bile kücuk pet siselerde.. ekmekler posette... sinirsiz salata bölümu de var.. cok lüküs bence.....

• quote:

Orijinalden alıntı: marmara43

Uni. De yemekler 2 tl.. dört cesit.. sular bile kücuk pet siselerde.. ekmekler posette... sinirsiz salata bölümu de var.. cok lüküs bence.....

akşam yemeği de çıkıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

quote:

Orijinalden alıntı: marmara43

Uni. De yemekler 2 tl.. dört cesit.. sular bile kücuk pet siselerde.. ekmekler posette... sinirsiz salata bölümu de var.. cok lüküs bence.....

akşam yemeği de çıkıyor mu?

Aksam 7 ye kadar var...

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.