Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vintagee
    mm haklısın :(

Hacılar hiç heyecan yapmayın ya c,dden. Ben desem de yapacaksınız ama okul işte ya, bişey değişmiyor. yine hoca geliyor, gidiyor...
  • ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaz12

?

Hayırdır hocam problem nedir :)
  • Benim numara 002 ile bitiyor :D Neyse Metalurji ve Mazleme Müh. okucaz daha öncede demiştim. Umarım sınavı geçeriz ya hazırlık okumak istemiyorum boşa vakit kaybı.
  • Makine Mühendisliği 1. Öğretimi kazandım. Tam olarak hazırlık var mı yok mu? Muafiyet sınavına girsek ve geçsek hazırlık okumuyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.ishak

Benim numara 002 ile bitiyor :D Neyse Metalurji ve Mazleme Müh. okucaz daha öncede demiştim. Umarım sınavı geçeriz ya hazırlık okumak istemiyorum boşa vakit kaybı.

Metalurjide hazırlık yok zaten.
  • 23 den sonra anıtpark a çok uzak olmayan yerlerde ev bulunabilir mi?
  • ben makine mühendisliğini kazandım ve kitapçıkta %30 ingilizce olduğu belirtilmiş öğrendiğime göre %30 ingilizce olan bölümlerde hazırlık okumak zorunluymuş ne kadar doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

Makine Mühendisliği 1. Öğretimi kazandım. Tam olarak hazırlık var mı yok mu? Muafiyet sınavına girsek ve geçsek hazırlık okumuyor muyuz?

Girdiğin sınava bağlı. Geçer not alırsan hazırlık okumazsın, geçer not alamazsan mecburen okursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

ben makine mühendisliğini kazandım ve kitapçıkta %30 ingilizce olduğu belirtilmiş öğrendiğime göre %30 ingilizce olan bölümlerde hazırlık okumak zorunluymuş ne kadar doğru

Aynen öyle hocam. Zorunlu derken; sınava bağlı. Sınavdan geçer not alırsan direk 1. sınıftan başlarsın. Eğer geçemezsen sınavdan hazırlık okumak zorundasın.

2 türlü hazırlık var, zorunlu ve isteğe bağlı. Türkçe bölümlerde hazırlık isteğe bağlıdır, isterse okur isterse okumaz kişi hazırlığı. Tavsiyem; geçip kurtulun şu hazırlıktan, vakit kaybıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

ben makine mühendisliğini kazandım ve kitapçıkta %30 ingilizce olduğu belirtilmiş öğrendiğime göre %30 ingilizce olan bölümlerde hazırlık okumak zorunluymuş ne kadar doğru

Aynen öyle hocam. Zorunlu derken; sınava bağlı. Sınavdan geçer not alırsan direk 1. sınıftan başlarsın. Eğer geçemezsen sınavdan hazırlık okumak zorundasın.

2 türlü hazırlık var, zorunlu ve isteğe bağlı. Türkçe bölümlerde hazırlık isteğe bağlıdır, isterse okur isterse okumaz kişi hazırlığı. Tavsiyem; geçip kurtulun şu hazırlıktan, vakit kaybıdır.

dil sınavı tarihleri belli mi acaba?
    sınava giriş için müracat kayıt esnasında mı yapılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: armydc
    dil sınavı tarihleri belli mi acaba?
    sınava giriş için müracat kayıt esnasında mı yapılıyor?

Ben göremedim geçen bakındım tarihe ama. Geçen seneye göre söyleyeyim; 2 eylülde yurt sonuçları açıklandı, 3-7 eylül arası kayıt günleriydi. 11 eylülde sınav vardı, 17 eylülde dersler başladı
  • Facete filan baya bisey yaziyolar da kafam karisti arkadaslar birinci ogretim muhendislik kazandim. Diploma fotograf osym belgesi ve kimligimi alip 2 eylulde gjdiyorum degil mi onceden baska bisey yapmama gerek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben tıp kazandım. internet sitesinde kayıt evraklarında sağlık raporu zorunlu diyor. ama facebookta evraklarda sağlık raporu yazmıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

ben tıp kazandım. internet sitesinde kayıt evraklarında sağlık raporu zorunlu diyor. ama facebookta evraklarda sağlık raporu yazmıyor?

Facebook mu daha güvenilir, okulun sitesi mi? Siz okulun sitesinde ne yazıyorsa onu getirin başınız ağrımasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minerva*

quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

ben tıp kazandım. internet sitesinde kayıt evraklarında sağlık raporu zorunlu diyor. ama facebookta evraklarda sağlık raporu yazmıyor?

Facebook mu daha güvenilir, okulun sitesi mi? Siz okulun sitesinde ne yazıyorsa onu getirin başınız ağrımasın.

ben de her ihtimale karşı alıcam.geçen sene kayıtta istememişler galiba bu sene başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 18 Ağustos 2013; 20:54:32 >
  • quote:

quote:

hocam öyle değilmiş işte forumlarda facebook sayfalarında %30 ingilizce olan bölümlerde muafiyet sınavı yok hazırlık zorunlu deniyor yani sınava felan bağlı değil

• quote:

hocam öyle değilmiş işte forumlarda facebook sayfalarında %30 ingilizce olan bölümlerde muafiyet sınavı yok hazırlık zorunlu deniyor yani sınava felan bağlı değil

Kim diyor onu yahu? Bu sene yeni gelen elemanın zorunlu ismine bakarak uydurduğu bişeydir. Bu kadar basit bişeyde bu kadar düşünme hocam, dediğim gibi işte...
  • Madde 14;

Madde 14 - Aşağıda durumları tanımlanan öğrenciler Hazırlık Programından muaftır:

a) Muafiyet sınavından 100 üzerinden 65 ve üstü not alan öğrenciler,
  • quote:

Madde 14;

Madde 14 - Aşağıda durumları tanımlanan öğrenciler Hazırlık Programından muaftır:

a) Muafiyet sınavından 100 üzerinden 65 ve üstü not alan öğrenciler,

tamam hocam teşekkürler
    edit: peki bu sınavın zorluğu ne düzeyde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 19 Ağustos 2013; 1:01:04 >
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.