Şimdi Ara

Kırtasiye açıyorum arkadaşlar [(yardım)(fikir değiştik ps3 cafe açıyoruz)] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
6.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de arkadaşla sizce kaç adet ps koymam gerekli

koltuk olarakta deri bu tarz çiftli düşünüyorum sizin önerileriniz neler
     Kırtasiye açıyorum arkadaşlar [(yardım)(fikir değiştik ps3 cafe açıyoruz)]
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

o kadar büyük mekan bence kırtasiye için harcanmaz. ps kafe en güzeli. baktın işler iyi gidiyor küçük bir yer alırsın orayı da kırtasiye yaparsın

bu da kafama yattı hocam yengeniz felan bakar onada. neyse inşallah bunu bi açayımda fazla malada gözüm yok

• Hocam burda bi ps3 cafe var.Sürekli full çekiyor.Adamlar tost çay felan derken ordanda parayı götürüyorlar.Koltukları mutlaka büyük yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MB-CLS -- 23 Nisan 2011; 16:36:17 >
  • Tost çay ayran vb. yiyecekleride satarsan daha çok kazanırsın bence acıldıgı 1 ay zararına çalış 1 aydan sonra zaten müşterinin ayağı alışır fiyatları yavaştan çoğaltırsın

http://www.gruphepsifanclub.net/portal/wp-content/uploads/kose-koltuk-takimi-2.jpg Bu şekil köşe grubu uyabilir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cetinkan -- 23 Nisan 2011; 16:39:38 >
  • Ayda en az 800 kazanırsınız.
    Yaş konusunda internet cafeler 12 yaş diye biliyorum. Bizim burada hepsi böyle.
    İnternet cafe + PS3 kafe yapın hocam. Bilgisayar sistemi önemli değil CS, Wolfteam, Knight, M2 kaldırsınn yeter
    PS3'te 40 - 60 - 80 gb modellerine bakın. Yeterli olur zaten.
    Smackdown
    PES
    NBA
    oyunları olsa yeterli, oyunların afişinide asın camlara.
    Dikkat çeker.
  • İş için sermayeniz ne kadar?

Bencede PS3 kafe açın. Deri koltuk güzel olur. Meşrubat ve tost'da olsun. Okullarda öğle arası dışarıya çıkmalarına izin veriliyormu öğrencilerin onu bi araştır açmadan önce. Okul çıkışında çok fazla gelmez en çok öğle arası doldurursun.
  • bence ps3 leri kırdırın yani sonuçta gelen online oynamaz bana göre nie lvl kassınki bence saçma olur

o yüzden orj. oyuna para vermessiniz kırdırıp atın istediğiniz kadar oyun tabi

120 gb slim almak lazım en az :)

ama siz bilirsiniz sonuçta bir işe kalkıştınız parayı gözden çıkarmak lazım ama her ps içinde pes -fifa alınmazki

Teknosa gibi yerlerden anlaşmalı olur mu bilmem ki hani 10 tane ps3 e ne kadar indirim yaparlar ? Yapmazlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForYouKill

Ayda en az 800 kazanırsınız.
    Yaş konusunda internet cafeler 12 yaş diye biliyorum. Bizim burada hepsi böyle.
    İnternet cafe + PS3 kafe yapın hocam. Bilgisayar sistemi önemli değil CS, Wolfteam, Knight, M2 kaldırsınn yeter
    PS3'te 40 - 60 - 80 gb modellerine bakın. Yeterli olur zaten.
    Smackdown
    PES
    NBA
    oyunları olsa yeterli, oyunların afişinide asın camlara.
    Dikkat çeker.

şuan için net düşünmüyorum hocam dediğiniz gibi camlara büyük afişler takılacak god3 pes11 vs vs zaten dediğiniz oyunlardan 3er tane bulunması yeter gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Tost çay ayran vb. yiyecekleride satarsan daha çok kazanırsın bence acıldıgı 1 ay zararına çalış 1 aydan sonra zaten müşterinin ayağı alışır fiyatları yavaştan çoğaltırsın

http://www.gruphepsifanclub.net/portal/wp-content/uploads/kose-koltuk-takimi-2.jpg Bu şekil köşe grubu uyabilir bence

evet yiyecek işide mantıklı geldide sizce o koltuklar biraz büyük olmazmı eyer onlardan koyarsak kaç tane ps koyacagımı bilmiyorum bu konu hakkındada bi destek çıkın 5 6 7 felan kaç tane sığar sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDeSPoT

İş için sermayeniz ne kadar?

Bencede PS3 kafe açın. Deri koltuk güzel olur. Meşrubat ve tost'da olsun. Okullarda öğle arası dışarıya çıkmalarına izin veriliyormu öğrencilerin onu bi araştır açmadan önce. Okul çıkışında çok fazla gelmez en çok öğle arası doldurursun.

1 saat molaları var hocam . sermayeye gelirsek sınırsız diyebilirim. tek istediğim herşeyin kusursuz olması. birde duvarlara duvar kağıdımı çeksek napsak iç açan bişeyler olmalı
  • böyle bir konu vardı ps kafe açtım nasıl tasarlıyım diye.

bence 10 makine koyacaksan ikisi xbox olsun. sadece pes oyunu olmasın. yarış oyunları aksiyon oyunları falan da olsun. bir de duvar kağıdı falan yapılıyor onu yap bence. o olmazsa poster yapıştır oyunla ilgili

ayrıca koltukla ilgili armut koltuk deniyor sanırım ondan alabilirsiniz. o da ayrı bi hava katabilir. ayrıca 4 kişilik oynayanlar için projeksiyon falan da olabilir yada dev ekran bi tane tv. hepsi 82 ekransa bir tane 117 koyarsın 2 katı fiyat olur 4 kişi oynarken.

bizim burda hem 82 ekranda oynuyoruz 4 kişi hemde saati 6 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

bence ps3 leri kırdırın yani sonuçta gelen online oynamaz bana göre nie lvl kassınki bence saçma olur

o yüzden orj. oyuna para vermessiniz kırdırıp atın istediğiniz kadar oyun tabi

120 gb slim almak lazım en az :)

ama siz bilirsiniz sonuçta bir işe kalkıştınız parayı gözden çıkarmak lazım ama her ps içinde pes -fifa alınmazki

Teknosa gibi yerlerden anlaşmalı olur mu bilmem ki hani 10 tane ps3 e ne kadar indirim yaparlar ? Yapmazlar mı ?

indirim yaparlar inş. hocam ama ps+full hd tvler beraber alacağımız için biriyle illa anlaşma yaparız fiyat indiriminde teknosa,vatan cmp.,bimeks felan var burada

kırdırma mevzusuna gelirsek bana pek güvenilir gelmiyor hocam bilemiyorum yani garanti devredışı kalıyormuş felan diye bilgilerim var ama tam açıklık getirmek lazım bu konuya

• Koltuklar deri ve rahat olsun birkere hocam ben liseliyim ve bunlara dikkat ediyorum Ortam nezih olsun çocuklara iyi davran..

Son olarakta sadece pes nba vs olmasın ben spordan pek hoşlanmadığımdan ps kafeye pek gitmiyorum.. forza3,gow3 gibi exc. oyunlarda olsun isteğine göre 1-2 tanede xbox alabilirsin heleki kinecti olursa xbox 1 tane bile olsa iş görür diyorum
  • takip
  • 1 veya 2 tanede nintendo wii olabilir bence kişilere farklı gelir herkez denemek ister
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Koltuklar deri ve rahat olsun birkere hocam ben liseliyim ve bunlara dikkat ediyorum Ortam nezih olsun çocuklara iyi davran..

Son olarakta sadece pes nba vs olmasın ben spordan pek hoşlanmadığımdan ps kafeye pek gitmiyorum.. forza3,gow3 gibi exc. oyunlarda olsun isteğine göre 1-2 tanede xbox alabilirsin heleki kinecti olursa xbox 1 tane bile olsa iş görür diyorum

harbi xbox kinect bir tane bile olsa sanki sen icat etmişsin gibi bi havan olur orada. kimse bilmiyordur çünkü.

• quote:

böyle bir konu vardı ps kafe açtım nasıl tasarlıyım diye.

bence 10 makine koyacaksan ikisi xbox olsun. sadece pes oyunu olmasın. yarış oyunları aksiyon oyunları falan da olsun. bir de duvar kağıdı falan yapılıyor onu yap bence. o olmazsa poster yapıştır oyunla ilgili

ayrıca koltukla ilgili armut koltuk deniyor sanırım ondan alabilirsiniz. o da ayrı bi hava katabilir. ayrıca 4 kişilik oynayanlar için projeksiyon falan da olabilir yada dev ekran bi tane tv. hepsi 82 ekransa bir tane 117 koyarsın 2 katı fiyat olur 4 kişi oynarken.

bak bu da süper bi fikir hocam bi tane devekran alıp 2v2 yaparız onuda . duvar kağıdı ve camlara oyun afişlerini kesinlikle düşünüyorum. şu ünerdiğin koltuklarıda araştırayım bi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Koltuklar deri ve rahat olsun birkere hocam ben liseliyim ve bunlara dikkat ediyorum Ortam nezih olsun çocuklara iyi davran..

harbi xbox kinect bir tane bile olsa sanki sen icat etmişsin gibi bi havan olur orada. kimse bilmiyordur çünkü.

haklısınız bi kinect şart oldu, onuda ayarlarız mutlaka. ya zaten pes11 üzerine bi kafe olmasını kesinlikle istemiyorum yani tek kişilik oyunlara da ağırlık vermek lazım. şimdilik cam afişleri olarak nba pes11 gow3 GT forza3 felan ilgi çekici oyunları yapıştırırız bu konuda önerileriniz neler

• quote:

Orijinalden alıntı: şaşкıп

quote:

böyle bir konu vardı ps kafe açtım nasıl tasarlıyım diye.

bak bu da süper bi fikir hocam bi tane devekran alıp 2v2 yaparız onuda . duvar kağıdı ve camlara oyun afişlerini kesinlikle düşünüyorum. şu ünerdiğin koltuklarıda araştırayım bi

armut modeli süperrrmiş be hocam rengarenk felan süper hava katar bide yumuşak rahat duruyo millet içinde kaybolur tamamdır koltukarımızı da bulduk, ben başlangıç olarak 5 ps 1 kinect olarak başlamayı düşünüyorum bakalım yetişemezsek çoğaltırız

• Kırdırma işi sakat gibi. PS3 için bilgim yok ama bilgisayar konusunda korsan yazılım kullanan ticarethanelere büyük cezalar var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.