Şimdi Ara

Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
14.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KN olmuş bu. Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı 

• En basitinden logo yenilemek bile birseydir. Firmalara yenilik havası katıyor . İlk bakışta çok güzel gelmese de bundan 2 yıl sonra da eskisi ne kadar kötüymüş diyeceğiz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KV kirtlar vadisi kore

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ihlas motor adı altında 90larda Türkiye'ye giren, kimsenin yüzüne bakmadığı Kia, adam oldu büyüdü bayağı güzel arabalar yapıyor. Hatta Amerika'da satılan bir modeli var ki peynir ekmek gibi gidiyor. Gelinen noktada Kia'yı tebrik etmek lazım.

Logoya gelirsek, logo olmamış. Mimarlık işi yapan şirket logosu olmuş

• beğendim.

• hoş olmuş beğendim. hiç bir şeyi beğenmeme timi işbaşında. bunlar teşkilat zaten...

Bir kia logosu tasarla desen a4 kağıda kia yazıp verecek yetenekte tipler bunlar.

• Kia nın son arabalarının hepsi çok başarılı boş yapanlar binmeyen amatörler.

kia sportage efsane bir araç.

sunumda çok başarılı olmuş çekici ve seksi.

• Bence gayet güzel olmuş, niye bu kadar tepki aldı şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

yeni kia logosu.. KAV kibritleri Vasati 40 çöp

Hocam K harfi harici bildiğin Renault logosu bu Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı 

Moueson ne der bilmem.

• Kim bilir bu logo için kaç yildir calişiyolardir bulan mühendise kaç milyon para vermişlerdir..

• Logonun KIA ya ait olduğunu bildiğim için beynim otomatikmen KIA harflerini okuyabiliyor. Fakat bu haberi görmeseydim muhtemelen ilk bakışta anlayamazdım markayı. KIVI, KN falan sanabilirdim. Elit görünüyor ancak sondaki A yı biraz daha A şeklinde yapabilirlermiş.

• Logonun güzel olup olmadığı kişiye göre değişir ama tanıtımını güzel yapmışlar bence. Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı 

• Ben logoyu sevdim, fentestik durayo..
  • Bence olmamış direk kn gibi okunuyor. Tanıtım efsane yalnız. Ben burdan kia yetkililerine sesleniyorum telefonda karaladım biraz istedikleri gibi kullanabilirler. O kadar tanıtım masrafı boşa gidecek ama olsun.
    Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı
    Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı

Noktalısı favorim.

• fabahcivan kullanıcısına yanıt

Temeli aynı kalmak şartıyla değişiklik olabilir tabii

günün şartlarına göre oynamak olabilir

toyota vw honda yada dediğiniz gibi apple vs

bunların logoları temelde hep aynı sadece ufak güncellemeler yapıyorlar sadece

ama sevgilisinden her ayrıldığında saç rengini değiştirenler gibi habire logo değişmek bence hoş değil

arçeliğin yeni logo hele o ne yaw bi çizgi sadece

kianın yeni logoda hiç olmamış kia olduğunu anlamak nerdeyse imkansız

• Kia araçları çok bilen yok zaten, üstünde bilinmeyen okunamayan bi logo tasarımı çok daha üst seviyelere çekerlerse kia cort diye model bile çıksa tutar. 2012-2013 yılında çıkan kia ceed tasarımı rakiplerinin çok önündeydi ama 2021 e kadar temelde aynı tasarımda kaldı.
  • Okunamamasi avantaj bence,
    -Abi bunun markası ne? Okuyamıyorum,
    - Mercedes
    - iyi abi hayırlı olsun, güle güle bin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Kia nın son arabalarının hepsi çok başarılı boş yapanlar binmeyen amatörler.

kia sportage efsane bir araç.

sunumda çok başarılı olmuş çekici ve seksi.

Sportage mi efsane ? Bilseydim satmazdim tuh

• Arkadaş Biz memleket olarak beğenmemek ten üzerimize yoktur sanarsınız ki dünyanın yüzü 99 üretimini biz yapıyoruz başkasının yaptığın her şeye bok atıyoruz Hey Allah'ım yarabbim ya Dünya evde online oyun oynamaktan ibaret olmuş.
  • cipleri çok kaliteli gerçekten. vw den aşağı değil. yeterince deneyimledim. ilgilenip tereddütte kalanlara vw e kıyasla tavsiye ederim. boş vw yerine donanımlı bir arabaya binmiş olursunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.