Şimdi Ara

Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
14.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freshwind

Böyle olsaymış

Alıntıları Göster

Photoshop forever Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı Aman KIA duymasın algı operasyonu yapıyor bu münafık deyip dava falan açar neme lazım.. Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı 

• Süreyya hanımın müthiş değişimini görmeye geldim, bulamadım, gidiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmedim

• Logo iyi de arabanın üzerinde pek iyi durmamış.

• Baştan değişik gelsede sonradan alıştırıyor.

• Logoda önemli olan tasarım değil tasarımla verilen mesajdır. Bazen saçma bir K harfine bile gücü dinamizmi teknolojiyi temsil ediyor diye pazarlayabilirler.

• Tırt okunmuyor bile ne olduğu belirsiz 😅
  • Dronlarla falan şov yapmaya ayırdıkları bütçe ve zamanı logoya ayırsalarmış keşke. Bir Kia fanı olarak üzüldüm. Almanlar bu işi gerçekten iyi biliyor. Kötü logolu bir otomobil markaları hiç yok. Hepsine de ayrı bir şehir efsanesi yükleyip ortaya çıkış hikayesi oluşturabiliyorlar. Bu logonun (ikonu olmayan yazı stili değişmiş logoya logo denir mi tartışılır) sadece elektriklenmeyle ilişkisi hafif bir sağlam zemine oturtulabilir, gerisi kötü logolarını değiştirememekle kaçan büyük bir fırsat olmuş firma için.

• tırt..isim yerine logo yapacaklardı..logo her zaman daha akılda kalıcıdır..

• yeni kia logosu.. KAV kibritleri Vasati 40 çöp

Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı
  • Yeni sihirli bir kelimedir, hiç birşey değişmese bile merakuyandırır, ilgi çeker
  • Değişik olmuş.

• Şahtı, şahpaz olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thekanarya -- 8 Ocak 2021; 1:3:23 >
  • Eski logoda olan siyah elips kısım çıkarılsa bundan daha güzel bir logo olurdu.

• fabahcivan kullanıcısına yanıt

Juventusun yeni logosu halen çirkin bence Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı 

• Ben beğendim elit duruyot.Fiat'ın logosu da değişmeli çok kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxpeck

4 halka nasıl Audi'yi hatırlatıyorsa, bir ikon bulup onunda Kia'yı hatırlatması gerekirdi, madem yenileme işine girdiniz tam yapın. Bu şekilde ucuzluk hissinden kurtulamamış yine ayrıca arkadaşın yukarıda söylediği gibi bu Kia diye değil KN diye okunur kim ne derse desin. İş bilmez ajanlarla çalışırsa böyle çakarlar.
    Kia, yeni logosunu ve şirket sloganını tanıttı

86-94 arası logo da Ma diye okunuyor mesela 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 8 Ocak 2021; 2:40:17 >

• Kürekli photoshop ile büfe broşürü düzenleyip silikon vadisine tasarım yapıyor havasındaki sanat güneşlerimiz logoyu gömmüş :D ahh sizz ahhh :)))

• bence doğru karar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.