Şimdi Ara

kendiliğinden acılan syfa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar reklam sayfalarıyla başım derte yeni sayfa actığımdahemen arkasından bi sayfa acılıyor bu ilk zamanlar direk acılıyordu şimdi sayfa altta acıldığını gsteriyor kendisini kapatıyor 8-9 saniye sonra sayfayı acıyor tahminim bu arada bi numara çeviriyor acılış programlarında settinglicence diye bi program var onu kapatamıyrum programı siliyorum bimüddet sonra tekrar acılmış bi zahmet yardım...ad awere den tarama yaptırıyorum olmadı gene

• Önce güvenli kipte açıp silmeye çalış programı olmadıysa Microsoft spy ware i kullan affı yoktur
  • alttaki linktekileri aynen yap.
    senin sorununa çözüm hijackthis programıdır linkte vermiştim yanlış hatırlamıyorsam.

http://forum.donanimhaber.com/m_4240873/mpage_1/key_//tm.htm#4240873
  • değişen bişey olmadı
    herhalde format gerekecek
  • yaw açılan sayfalar için neden format çekiyorsunuz anlamıyorum büyük olasılıkla spy dır
  • spy denilen şey trojan in en etkililerinden biri.

hijackthis, anti spy veya antivirusler bu gibi durumla başa cikamiyor bulaştıktan sonra bilgisayarı formatladiktan sonra baştan birçok onlem almanız gerekiyorki bu troajn veya spy ları girişte etkisiz hale getirin.

Önerim

Antivir : en önemli ve işe yarayan özelliği web sayfasına girişte veya yuklenen programı en ince detayına kadar zararlı kod taraması yapiyor. fakat ilk once Kerio personal firewall dan gecmesi gerekiyor o zararlı yazılımın antivir tek basina hicbir zaman etkili değil.

Kerio personal firewall : özellikle yurtdısındaki cogu kişinin kullandıgı güçlü, sistemi yormayan ve cok etkili bir firewall websitelerine girdiginde tüm zararlı kodları blockluyor..Kerio dan kaçan Antivire takılıyor bu kadar basit.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.