Şimdi Ara

kedi köpek maması için en sıcak fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
28
Favori
12.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iki tane köpeğim var ve iki ay sonra 8 yaşına girecekler. yıllardır mama konusunda kalite/performans ve kg başına birim fiyat hesaplayarak mamalarını aldım. mama saklama kutusunun dibi göründüğü zaman kullandığım mamanın markasını ve özelliklerini yazarak araştırıyorum ve aynı mamanın çok farklı fiyatlarda satıldığına şahit oldum.

benim önerim, kedi köpek maması konusunda evcil hayvanı olan arkadaşlar karşılaştıkları uygun fiyatları, indirimleri paylaşsınlar ki, bu konuda ihtiyacı olan herkes faydalanabilsin.

zooplus ilk alışverişte 100 tl ve üzerine 20 tl indirim yapıyor
    hizlimama ilk alışverişte %10 indirim yapıyor
    temizmama da satılan bonacibo gayet kaliteli ve fiyat performans açısından mantıklı duruyor

migrosta 8-21 ocak tarihleri arasında tüm evcil hayvan ürünlerinde %40 indirim vardı ve kılpayı kaçırdık. bir sonraki alışverişe artık

özellikle yeni evcil hayvan sahibi olan arkadaşlara hatırlatmak istediğim bir husus var. tüy konusunda hassasiyeti olanlar için, ucuz ve kalitesiz mamalara kaçmamalarını öneririm. golden retriever vb. cins köpekler tavuklu mamalardan olumsuz olarak etkilenirler. uzun tüylü hayvanlarınızın tavuklu ürünler tüketmemesine özen göstermelisiniz. ayrıca evin içinde beslediğiniz köpek ve kediler kaliteli olmayan mamalarla beslendiğinde ev tüyden geçilmez bir hale gelebilir.

biri golden retriever biri labrador retriever cinsi olmak üzere yaklaşık 8 yaşında iki dişi köpeğim var. her ikisi de 2 3 aylıkken ailemize katıldılar. elimden geldiğince mama ve sağlıkları konusunda tecrübelerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsrkn -- 22 Ocak 2015; 15:23:40 >

• Temizmama malesef işi biraz bozdu. Mamaya güvenmek başka şey ama sürekli dikey fiyatlar başka şey. Dolar yükseliyor, bunlar yükseltiyor. Dolar düşüyor, bunlar yükseltiyor.

Geçen seneden bu yana %35-40 seviyesinde zamlar yapıldı, bazı ürünlerde ek olarak bir de ebatlar küçültüldü. Enflasyon %15, hadi gıda enflasyonu da diyelim %20 veya 25. Bunların yaptığı zamma endeks dayanmıyor.

Ben geçende başka bir yerli firma buldum, tavuk yemi üreten bir firma, bu işe de girmiş. Şu anda hatırlayamadım ama oradan alacağım ve kediler severse, bundan sonra sürekli oradan alırım. Baya bir fark var çünkü ikisinin fiyatı arasında.

• güzel konu ilk mesaj güncel olursa çok faydalı olur
  • Migrosta %40 indirim vardı tüm mamalarda. Devam ediyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt
    migrostaki indirimi pazartesi günü ben de farkettim. friskies 10 kg etli köpek maması 51.40 tl ye satılıyordu, ki fena sayılmayan bir mamadır. kg başına. 5.14 tl çok çok iyi fiyat.

Düzeltme: 21 ocak itibariyle bitmiş o kampanya. % 40 indirim varmış ve 51.6 tl imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsrkn -- 22 Ocak 2015; 11:38:53 >
  • ben köpek maması konusunda son zamanlarda royal canin maxi adult 15+4 kg tercih ediyorum. iki köpeğim olduğu için çok avantajlı fırsatlar yakalamak mümkün olabiliyor. uzun süre mama sıkıntısı çekmeyeyim diyenler için oldukça ideal. yanı sıra kg başına 10 tl nin altında bir rakam çıkıyor ki, royal canin gibi bir markayı kilogramı 10 tl den almak oldukça cazip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsrkn -- 22 Ocak 2015; 10:26:02 >
  • Sıcak fırsat değil ama zooplus.com.tr oldukça iyi fiyatlara veriyor tüm ürünleri üstelik ilk alışverişte 100tl üzerine 20tl indirim de var
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    hizlimama diye bir site var, iki kez alışveriş yapma fırsatı buldum. fiyatları oldukça uygun, yanında ödül maması gibi ufak tefek hediyeler de veriyorlar. bir de ilk alışverişe veya bugüne özel her müşteriye % 15 gibi indirimleri olabiliyor. yakalayınca kaçırmamak lazım.
  • temizmama.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, iki tane kedim var, son 1,5 2 yıldır temizmamanın bonacibo ürünlerini kullanıyorum ondan önce sürekli royal canin kullanıyordum fakat fiyatları malum çok fahiş fiyatlar olmaya başladı, temizmamanın ürünleri içerik olarakda gayet yeterli, zaten arada yaş mama vs. de veriyorum ve temizmamayı kesinlikle tavsiye ederim, bence bir şans verin ve deneyin :)
  • haxal H kullanıcısına yanıt
    temizmama.com da satılan bonacibo hakkında çok güzel şeyler duydum ve fiyatı da gayet uygunmuş. elimdeki stoklar bittiğinde mutlaka alacağım. denemekte fayda var
  • ferrarif50 kullanıcısına yanıt
    ilk fırsatta deneyeceğim. önce elimdekiler bir bitsin de.
  • 1 aylık kızım var kedi beslemek bebeğe zarar verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

1 aylık kızım var kedi beslemek bebeğe zarar verir mi?

ayrıntılı bilgi veterinerden almak gerekir ancak bildiğimi paylaşıyım
    kedilere yapılan bir aşı var . bu aşı tüy yutulması halinde insanda kist oluşumunu önlüyor.kedi tüyünde kist yapan bu organizmayı önlüyor başka bir deyimle
    Araştırmanızı tavsiye ederim
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    toksoplazma olma ihtimali zaman içerisinde olabilir. çözüm için öncelikle veterinerden bilgi almak şart. bir de düzenli olarak; sorun yoksa 6 ayda bir, sorun varsa daha sık olmak kaydıyla igg igm testlerinizi kan vererek yaptırırsınız. bu testleri kendiniz için yaptırıyorsunuz, veterinere gidip de kediye igg igm yaptırmaya kalkmayın sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsrkn -- 22 Ocak 2015; 11:04:51 >
  • Bonacibo markasına bakın. Benim kedi ve köpek afiyetle yiyor.
  • Ben de kedim için 15 kiloluk purina cat chow alıyorum 1 yıl yetiyor. Bu başlık iyi oldu. Eğer siz de 15 kiloluk almayı düşünüyorsanız kesinlikle satıcıya mamanın son kullanma tarihini sorun. Hızlımama ve adresemama sitelerini ben de öneririm. 3 yıldır oradan alıyorum.
  • bende temizmama.com dan bonacibo kullanıyordum ancak ikinci yavru gelince ilk 12 ay için orijen kullanmaya başladım. Bunun sıcağı varsa çok iyi olur 13kg lik puppy olanı 235tl ye alıyorm
  • Hills alıyorduk sonra Royal canin almaya başladık ama fiyat olarak çok yukarıdalar bir de kuzu etli köpek maması ithalatı yasaklandı bi ara o dönem temizmama.com 'u keşfettim yerli üretim

Bonacibo gerçekten çok iyi bir mama tavsiye ederim
  • arkadasarlar temizmama.com a girin

bu dertlerinizden kurtulun

Okuyun inceleyin videolarina bakan adamlar avrupa standartlarinda uretim yapiyorlar yerleri izmirde ve tertemiz kopekler cok seviyor uygun da fiyatlari hic yabanci urunlere fazla para vermeyin
  • kedime aylık olarak açık kg si 20 TL'den royal canin 37 alıyorum ve çokta memnunum
    websitelerindeki bonacibo falan royal canini yanında çöp gibi mamalar.Bir hayvan sahiplendiyseniz kendiniz ne yiyorsanız onada o kalitede vermeye özen gösterin.
    petshoplarda bu mamalar çok daha ucuz oluyor webden almanın hiçbir mantığı yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.