Şimdi Ara

Kaza yaptım araç muhtemelen pert yorumlarınız fikirleriniz? (Foto var) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
5.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da pert olmaz gibi geliyor.Bu arada karşı tarafın hatalı olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

quote:

Orijinalden alıntı: dj.turkmaster

quote:

Geçmiş olsun megan sürücüsü bu konu hakkında ne dedi merak ettim gerçekten nasıl başarmış inanılır gibi değil .

Kemerlerimizi lütfen arabayı çalıştırmadan önce takalım ben öyle yapıyorum çoğu zaman taktığımı dahi unutuyorum inmek istediğimde araba beni bırakmayınca anlıyorum

Aracınız çalışıyormu belki o kaza esnasında motora içerden zarar gelmiş olabilir şayet böyle bir durum varsa aracınız pert. Dışardan pek birşey görünmüyor tahmini 7-8 bin masraf çıkartırlar.

Motor çalışmadı tekrardan ama çekici motorun kendini korumaya aldığını o yüzden çalışmadığını söyledi. Motorun içindeki cam suyu kısmı falan parçalanmıştı ama.

Ek: Polis gelince adama sordu sen burdan U mu çektin diye. Adam da evet dedi. Poliste bunun üzerine burdan u çekilir mi ya diyince adamda uyduk işte şeytana filan dedi.

Motor kendini korumayamı almış ? Yanlış tespit yapmış arkadaş araç çalışmıyorsa çalışmıyordur mekanik yada elektronik sorun oluşmuştur korumaya almaz kendini korumaya aldığında belirli bir devri geçemezsiniz 3000devir saat gibi buda size servise gitmeniz için imkan tanır benim bildiğim bu .Önden kazalarda dıştan bakarak pert olduğu kanısına varılmaz büyük ihtimal araç pert

kaza anında yakıt kesme sistemi devreye giriyor ondan bahsediyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dj.turkmaster

quote:

Geçmiş olsun megan sürücüsü bu konu hakkında ne dedi merak ettim gerçekten nasıl başarmış inanılır gibi değil .

Kemerlerimizi lütfen arabayı çalıştırmadan önce takalım ben öyle yapıyorum çoğu zaman taktığımı dahi unutuyorum inmek istediğimde araba beni bırakmayınca anlıyorum

Aracınız çalışıyormu belki o kaza esnasında motora içerden zarar gelmiş olabilir şayet böyle bir durum varsa aracınız pert. Dışardan pek birşey görünmüyor tahmini 7-8 bin masraf çıkartırlar.

Motor çalışmadı tekrardan ama çekici motorun kendini korumaya aldığını o yüzden çalışmadığını söyledi. Motorun içindeki cam suyu kısmı falan parçalanmıştı ama.

Ek: Polis gelince adama sordu sen burdan U mu çektin diye. Adam da evet dedi. Poliste bunun üzerine burdan u çekilir mi ya diyince adamda uyduk işte şeytana filan dedi.

Motor kendini korumayamı almış ? Yanlış tespit yapmış arkadaş araç çalışmıyorsa çalışmıyordur mekanik yada elektronik sorun oluşmuştur korumaya almaz kendini korumaya aldığında belirli bir devri geçemezsiniz 3000devir saat gibi buda size servise gitmeniz için imkan tanır benim bildiğim bu .Önden kazalarda dıştan bakarak pert olduğu kanısına varılmaz büyük ihtimal araç pert

kaza anında yakıt kesme sistemi devreye giriyor ondan bahsediyor galiba

Evet bi ihtimal olabilir fakat araçta hava yastıkları açılmamış beyin arızası gibi geliyor bana ekspertiz buna 2000-3000tl hasar gösterebilir

• Çevreyolunda hız limiti 120 mi ?

Otoyolda olmasın ?
  • o micra pert şase oynamış bariz belli.

tabi servis robotla çektirme yaparak ilk günkü haline getirebilir ancak exper ile oturun expere 1.5 porsiyon iskender ısmarlayın üstünede en güzelinden bir künefe ikram edin aracınızı perte ayırır :)
  • Geçmiş olsun.
  • Pert olur mu olmaz mı bilemem ama %100 karşı taraf suçlu o yoldan "U" çekilirmi arkadaş
    bide arabada ailesi varken böyle bir harekete karışması tam bir
    İyi kız arkadaşınıza da emniyet kemerini bağlatmışsınız. Emniyet kemeri konusunda bende çok hassasızım mutlaka takarım yanımdakine de taktırırm.
    Çok geçmiş olsun Allah daha büyüklerinden hepimizi korusun.
  • Çok büyük geçmiş olsun,

Hava yastığı açılabilir,açılmayabilir

Siz mutlaka emniyet kemerini takın

Her işte bir hayır vardır mutlak

Bu da kız arkadaşınıza emniyet kemeri konusunda vesile oldu

Canınız sağ çok şükür

Hayırlı akşamlar...
  • Geçmiş olsun hocam...
  • geçmiş olsun ama bu araçta hasar maksimum yüzde 50 çıkar gibi.birde bana göre perte çıkmaz.
  • bu kazada hiç yolu yapanlarda suç yokmu nedern dönecek vatandaş yolu 2ye bölmeleri plastik zımbırtılarla falan gerekmezmiydi.belli noktalardada u dönüşü için kavşaklar yapılması.istatistiklere hep bu kazalar sürücü hatası olarak geçiyor.

geçmiş olsun bu arada.
  • Gecmis olsun. Pek pert göremedim ama tabiki uzman daha iyi bilir
  • Geçmiş olsun. araç pert olur mu bilmiyorum ama suçlu megane onu biliyorum. Aynı hatayı ben yaptım megane gibi %100 suçlu bulundum. Allah beterinden saklasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

bu kazada hiç yolu yapanlarda suç yokmu nedern dönecek vatandaş yolu 2ye bölmeleri plastik zımbırtılarla falan gerekmezmiydi.belli noktalardada u dönüşü için kavşaklar yapılması.istatistiklere hep bu kazalar sürücü hatası olarak geçiyor.

geçmiş olsun bu arada.

O yol otoban standardında 4 şeritli yol. Gözünüzü seveyim o gerzeği savunmayın. Adam otobandan u önmeye kalkmış. Klasik hödük sürücü. Ankara'da bol miktarda var.

Not : Kardeşim yanlış anlama ama ben olsam kız arkadaşımın olduğu resimleri forumdan kaldırırdım.
  • Öncelikle geçmiş olsun.

Allah cana zarar vermesin vicdan yapıyor insan suçsuzda olsa

Arabada sağ sol çamurluk ,kaput ve tamponla, far değişecek gibi duruyor.Buda pert olmasına yeterli degil.Yetkili servisin işçiliği abartmasına ve görünmeyen bişeyi görmesine bağlı diyelim.

Geçmiş olsun yeniden.
  • ''Anket len bu''

Bence pert olur.

Bir arkadaşım İzmir-Aydın otobanında 160'la giderken, adamın biri yola girip, tam ters istikamette gitmeye başlamış.Normaldir böyle işler.
  • Arkadaşlar hem sağ ön kapı sağ arka kapıya dayanmış vaziyette. Yani iki kapı arasında olması gereken boşluk yok şuan. Ayrıca torpido gözü normal bir şekilde açılıp kapanmıyor. Sıkışarak zorla kapanıp açılıyor. Bunlar sanırım şasenin oynadığına ön direğin geriye doğru geldiğini gösteriyor değil mi?

Bu durumda aracın çamurluk kaput değişiminden daha zor ve daha ciddi sorunlarının olduğunu göstermez mi?
  • geçmiş olsun,Allah beterinden korusun....
  • Öncelikle geçmiş olsun her hangi bir yaralanma olmaması sevindirici . %100 karşı taraf suçlu , pert konusunda bir şey söyleyemem bilgiyi aldıktan sonra paylaşmanızı bekliyorum
  • geçmis olsun galericilerin deyimiyle çıtır pert olmuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.