Şimdi Ara

KAZA SONRASI YARALANMALARDA TAZMİNAT HAKKINIZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son 10 yıl içerisinde meydana gelen, (Trafik kazaları, İş-İşyeri, Doğal Afet, Kasko, Hayat, Hırsızlık Yangın, v.s) kazalarda, her türlü Ölümlü, Daimi sakatlık ve Yaralanmalarda, hak sahibinin mağduriyetini çok kısa bir sürede gidererek, ''Maddi Tazminat Haklarını'', sulhen yasal çerçevede çözüm arıyorsanız, mesajınızı bekliyorum

Hakkınızı Arayacağım....................

• Orijinalden alıntı: hasanyy

Orijinalden alıntı: hasanyy

Son 10 yıl içerisinde meydana gelen, (Trafik kazaları, İş-İşyeri, Doğal Afet, Kasko, Hayat, Hırsızlık Yangın, v.s) kazalarda, her türlü Ölümlü, Daimi sakatlık ve Yaralanmalarda, hak sahibinin mağduriyetini çok kısa bir sürede gidererek, ''Maddi Tazminat Haklarını'', sulhen yasal çerçevede çözüm arıyorsanız, mesajınızı bekliyorum

Hakkınızı Arayacağım....................

arkadaşlar bu çok önemli
    vatandaş olarak hakkımızı aramıyoruz
    halbuki sigorta yaptırırken bu teminatları da içinde bedel olarak ödüyoruz
    mesajınızı bekliyorum
    yardımcı olacağım

• Özel mesaj gönderemiyorum hocam.

Yaklaşık 3 ay önce ciddi bir kaza geçirdik. Kaza çok şükür ki tek taraflıydı. Eşim hâlâ raporlu. Kalıcı bir sakatlanma görünmüyor çok şükür. Bir sigortacıya gitmiştim, hiçbir hakkımızın olmadığını ifade etmişti. Arabanın kaskosu yoktu maalesef; ama sigortası vardı. Kazanın tek taraflı olduğunu söyleyeyim, eğer bir hakkımız varsa ayrıntılardan bahsedebilirim.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trcn -- 24 Kasım 2012; 12:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcn

Özel mesaj gönderemiyorum hocam.

Yaklaşık 3 ay önce ciddi bir kaza geçirdik. Kaza çok şükür ki tek taraflıydı. Eşim hâlâ raporlu. Kalıcı bir sakatlanma görünmüyor çok şükür. Bir sigortacıya gitmiştim, hiçbir hakkımızın olmadığını ifade etmişti. Arabanın kaskosu yoktu maalesef; ama sigortası vardı. Kazanın tek taraflı olduğunu söyleyeyim, eğer bir hakkımız varsa ayrıntılardan bahsedebilirim.

Teşekkürler

kırık çıkık platin var mı_?
  • Bende sol elde kırık vardı; ama geçti çok şükür; kafamda ciddi yaralar vardı; çok şükür onlar da geçti. Kafa travması yaşadığım için ben olayı ve olay sonrası 1 ayı nerdeyse hiç hatırlamıyorum. Eşimin vücudunun sağ tarafı bir süre işlevsiz kaldı, omuzda kırık var demişler tıp fakültesinde, sonra kırık yok dediler başka hastanede. Eşimin de sağ ayağında kırık ve ezikler vardı.
  • Hocam ??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcn

Hocam ??????

bana özelden mail atınız, telefon numaranızı veriniz aratayım sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanyy -- 8 Aralık 2012; 22:30:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.