Şimdi Ara

Kassadin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öncelikle hem kaçması hem dmgsi ile oynarken fevkalade zevk veren nadir champlardan.Eğer çok kötü oynamıyorsan gank yeme ihtimalin yok denecek kadar az ve de anlamadım az mı vuruyor ?
  • Ultisi tam 20 kez birikebiliyor. 20. de 1000 küsur mana yiyor, 1200 magic damage vuruyor. Q skili zaten ayrı bir şey. Ama kassadin oynayanlar boşuna heveslenmesin bence her vidyoda gördüklerine.

Olay şu: Asla 20 stack yapamazsın ama fantazi olsun diye koyduk. Zaten her draft pick'te banlanıyor oynama sen bu karakteri ya ne oynayacan, zaten eski bir champ, bak ne güzel fiora var burda 975RP yeni, kısa bir süre için OP, 2-3 patch sonra nerf gelecek ama ona göre. Şimdilik keyfini çıkarın biz de işimize bakalım.

-Riot Games. $$$
  • Hiçkimse midde karşısına Kassadin gelmesini istemediği için banlıyorlar. Gerçekten çekilmez bir champ çünkü direk -1 ap carry olarak oyuna başlıyormuşsun gibi oluyor neredeyse. Takımındaki ap carryi oyun dışı bırakıyor çoğu zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.sen

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Ultiyi 10a stacklemeye blue buff bile yetmiyor. Yapabilen var mı ya :D

http://www.youtube.com/watch?v=sL4NzL7nfCc&feature=related

yorumsuz=) dün farkında olmadan 7ye stacklemişim. Mana birden sıfırlanınca anladım.d

kassadin hakkında birkaç sey soracağım. Birincisi level 6ya kadar last hitte çok zorlanıyorum. Dün karşımda orianna vardı nefes aldırmadı. 6 olunca rahatladım ama.. Q atıyorum miniona zorunlulukla. Önerisi olan var mı?
    Bir de ben genelde flash ignite alırdım. Bazı buildlerde cleanse ignite önermişler. Siz ne dersiniz?
    Ve son olarak karşıma lb gelirse nasıl davranmalıyım? İkisi de birbirinden hayvani.p

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.