Şimdi Ara

Kassadin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kassadinin Rankedlerde banlanmasının sebebi nedir ? Hep bana az hasar veren bir büyücü gibi geliyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: b.sen

Kassadinin Rankedlerde banlanmasının sebebi nedir ? Hep bana az hasar veren bir büyücü gibi geliyordu ?

Kaçma yada yakalaması r ile . Silencesi var alan şeklinde ve dmgside sağlam .
  • quote:

Kassadinin Rankedlerde banlanmasının sebebi nedir ? Hep bana az hasar veren bir büyücü gibi geliyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sejuani

quote:

Az damage de yanılıyorsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sejuani

quote:

Anti mage tam olarak. İyi oynayan kassadin oyun kazandırıyor. Damagelerde gayet iyi aslında. Düz de vursa skill olarakta kullansa can yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCoDiNs

Anti mage tam olarak. İyi oynayan kassadin oyun kazandırıyor. Damagelerde gayet iyi aslında. Düz de vursa skill olarakta kullansa can yakıyor.

Alıntıları Göster
    4 saniyede bir flash basabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

4 saniyede bir flash basabiliyor

Alıntıları Göster
    Nerf yiyen Flash spelline sahip bir ultimate'i var. Ganklerden çok çok rahat kaçabiliyor. En iyi kaçma potansiyele sahip AP Carry belki de en iyi kaçabilen champ. Ayrıca 3 saniye silence ve slow sayesinde bir AP Carry'i doğduğuna pişman ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Nerf yiyen Flash spelline sahip bir ultimate'i var. Ganklerden çok çok rahat kaçabiliyor. En iyi kaçma potansiyele sahip AP Carry belki de en iyi kaçabilen champ. Ayrıca 3 saniye silence ve slow sayesinde bir AP Carry'i doğduğuna pişman ediyor.

Alıntıları Göster
    ekrana girdiği an öldüren leblanc ile baş edebilen nadir şampiyonlardan biridir kassadin.ayrıca az damage olayı gülümsetti kasıldığında eşek gibi damage verebiliyor kendisi.
  • Sunuda belirtmek isterim graves gibi bir champ ile counterliyebilirsiniz yani karşınıza gelirse diye belirtmek istedim
  • quote:

Kassadin Azmı Vuruooooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreYouReady

quote:

Kassadin Azmı Vuruooooo

Bana öyle gelmişti.
  • quote:

quote:

quote:

Kassadin Azmı Vuruooooo

Bana öyle gelmişti.

Lebden sonra en yüksek burst damagea sahip ikinci champion.Hatta w skilli auto atackları güçlendirdiği, ultisi de stacklandıkça güçlendiği için birinci bile denebilir.Ha bi de veigar var geçi ama onun stun tutturması fln lzm onu geç

• quote:

Orijinalden alıntı: ekimtan

quote:

quote:

quote:

Kassadin Azmı Vuruooooo

Bana öyle gelmişti.

Lebden sonra en yüksek burst damagea sahip ikinci champion.Hatta w skilli auto atackları güçlendirdiği, ultisi de stacklandıkça güçlendiği için birinci bile denebilir.Ha bi de veigar var geçi ama onun stun tutturması fln lzm onu geç

Alıntıları Göster
    Karşıda %40 CDR'li bir kassa varsa ahri,lb olmak istemem

• quote:

Orijinalden alıntı: ekimtan

quote:

quote:

quote:

Kassadin Azmı Vuruooooo

Bana öyle gelmişti.

Stun tutturmasına gerek yok. Yeter ki q stacklemesini bilsin. Sadece ulti atarak hepsinin kombolarından fazla damage vurabilir. Oyundaki en yüksek burst damage Veigardır yani. Tartışılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vonfere

Karşıda %40 CDR'li bir kassa varsa ahri,lb olmak istemem

Alıntıları Göster
    kassadin iyi ellerde op champ kısa zamanda nerf yemeli bence :D ad ranged ap carry felan gördümü affetmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

kassadin iyi ellerde op champ kısa zamanda nerf yemeli bence :D ad ranged ap carry felan gördümü affetmez

Alıntıları Göster
    Ultiyi 10a stacklemeye blue buff bile yetmiyor. Yapabilen var mı ya :D
  • quote:

diğer magelere göre kassadin oynasması birazcık zor olsada çok güçlü bi herodur combosunu yaptığında kaçamıyosun hiç bi şekilde vede yakalanma durumunda yok kassadinde o yüzden banlarlar bu heroyu aynı şekilde rammusuda yada ban yada hemen alırlar ranged da
  • Yuksek elo da banlamiyolar yabi stream de gordugum kadariyla :)
    Ad carryler antisi oluyo ozellkile sivir creepslereyaklastirmiuolar sende q e ile farm yapmak zorunda kaloyosun ... Ranked da%80 winim var banlamadiklarinda affetmem
    Lb yi counterlayan ender champlerden ama lb ve veigar kadar burst vurmuyo qe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

http://www.youtube.com/watch?v=sL4NzL7nfCc&feature=related
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

http://www.youtube.com/watch?v=sL4NzL7nfCc&feature=related

Alıntıları Göster
    ultiyi 6-7 kere stacklayıp bir kere atlarsan zaten 300 400 ap ile 1k vuruyor e skillini de atınca zaten nuke 1.5k bi kere daha ultiyle atlasan 2.5k hepsi yerde gank atıp öldürülmesi en zor champ kaçamazsın yakalayamazsın 2.6 sec silence ya da 2.8

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.