Şimdi Ara

Kart Dolandırıcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

**(kartın son dört hanesi) nolu kartla FLAGSHIP INN #9 firmasinda 18:21 de yapilan 8.34 USD islem bilginiz disinda ise KAPAT (kartın son dört hanesi) yazip 4402ye iletirseniz,kart kapatilacaktir

**(kartın son dört hanesi) nolu kartla THE GEMHOTEL #3 firmasinda 18:17 de yapilan 4.12 USD islem bilginiz disinda ise KAPAT (kartın son dört hanesi) yazip 4402ye iletirseniz,kart kapatilacaktir

Bilgim dahilinde olmayan harcama yapılmış. Bankayı aradığım zaman harcamanın yapılmış göründüğünü harcamanın ayrıntısını postayla yollayacaklarını bizim oradan mail adresinden iletişime geçip geri ödeme yapmalarını talep etmemiz gerektiğini söylediler. Bankadan bir şey gelmedi henüz. Pazar 18.17 de geldi mesajlar.

Mesajdaki oteller ABD'de , hiç bir bağlantım yok.Kart bilgim birinin elinde olabilir mi ne yapmam lazım ?

• Karta zaman geçirmeden kapatma-iptal talebi açacaksın, bankanında vereceği alışveriş referans numaralarıyla ödeme itiraz formu oluşturacaksın tahminen 1 ay civarı incelenir sonuca varır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartı kapattırdım iptal ettim bankadan gelecek ayrıntılı ekstreyi bekliyeyim o zaman teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolution55

Kartı kapattırdım iptal ettim bankadan gelecek ayrıntılı ekstreyi bekliyeyim o zaman teşekkürler

Ben Savcılığa da bildirdim.

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Peki sonuçlandı mı ? Açıkçası pek vaktim yok, sonuçlanacağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolution55

Peki sonuçlandı mı ? Açıkçası pek vaktim yok, sonuçlanacağını düşünmüyorum

Daha 1 hafta oldu.
    Ben 1 ay içinde farklı bankaların kartları ile ilgili 2 defa bu sorunu yaşadım.
    Bankalar hacklendi bana göre.

Hangi bankalarda sorun yaşadınız ? İş bankası benimki. Noluyorsa ben anlam veremedim çok sık kullandığım bir kart da değildi. Şansıma fazla miktarda çekilmemiş
    Kusura bakmayın linki yeni yeni inceledim de sizin başınıza gelen çok daha büyükmüş geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.