Şimdi Ara

karşılaştırma DJ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu işe merak sardım ama alacağım iki dj ekipmanı arasında kaldım
    TRAKTOR S8 Mİ? PİONEER DDJ-SX2 Mİ? LÜTFEN CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM.

• Profesyonel değilsen bunlar fazla kaçar, değil mi ?
  • bir daha almamak için
  • Tüm plakalrımı sattığım için son 1 aydır bunu araştırıyodum bende..
    Cihaz alıcam hangisi olsun nasıl olsun diye..Öncelikle Numark a yöneldim ancak Türkiye ve İngilterede ki bu işi yapan dj arkadaşlarım bu işin en iyisi pioneer şaşma evde ama kullanacaksan Numark yeterli olur dedi
    Kafamdaki mantık cihazdan çok cihazın kulandığı programlardı..
    Kimi program için Troktor kimi ichi kimide Serato kullanıyordu.. Traktör ün programıda epeyce kullanılmış ancak şuan dünyada lider olan Serato programıdır..

Sonunda Pioneer DDJ SZ üzerinde odaklandım..ardından gene küçük bir araştırma ile gereksiz Büyük ve Pahalı oldugunu öğrendim..

Artık seçimlerim 3 e düşmüştü.. Traktör, Pioneer DDj sx ve ya Sx2 den birini alcaktım..
    Türkiyede 3-4 firma ile görüştüm hepsinin söyledigi tek şey Traktör son zamanlarda arıza çok veriyor ama genede seçim sizin denildi..
    Şıklarım arsında SX-2 ve SX kalmıştı bunlarıda küçük bir araştırma ile SX2 nin SX arasında 300-500 tl hatta kimi yerlerde daha büyük fiyat farkı olmasına rağmen ikisininden farkı pek yok idi..
    Kısacası sonunda Pioneer DDJ SX i aldım..
    bir çok yerlerde 3500 tl civarıdır 2. elleri 3000 civarı satılıyor..
    ancak 1 aydır araştırdıgım için bir yerden 4 aydır evinde duran ve satmak için yurt dısından getirmis hiç alçılmamış halde beni bekleyen DDJ SX i olan bir arkadasa rastladım ve 2500 tl ye ondan aldım aleti..
    Bu konularda Numark olsun Traktör olsun pek yanaşma derim..
    özellikle bir yerlerde çalıyorsan ve sadece tek cihaz gitmek istiyorsan illede pioneer..Haa nedir normal bir setup un var, yanında buda olsun arada bununlada çalarım diyorsan bilemem..
    Ama Traktör almayı düşünürsen ve sadece bunla sağa sola gidicem diyorsan gecenin ortasında seni yarı yolda kalabilirsin..

Olurda Numark düşünürsen bir cihaz var arkadaşımda özel metal tekerlekli çantası ile satıyor

Cihazin sıfırı 7000 tl civarı, özel metal çantası da 900-950 tl civarı sadece evde kullanmayı düşünürsen...
    Arkadaş çantası ile 3000 tl civarı satıyor..8000 lik sıfır cihaz ve 3000 lik 2. el için bence çok çok iyi bir fiyat hatta ciddi alıcı isen konuşulursak 3-5 düşer
    ama altını çizerek söylüyorum evde kullanacaksan..
    Çünkü cihazın agırlığı çantayla birlikte 25 kg civarı..
    ben sırf evde kullanacak olsaydım arkadaşımdan bunu alacaktım

henüz karar vermediysen şimdiye kadar görüştüğüm firmalara seni yönlendirebilirim..ama ciddi alıcı isen ;)

Cihaz şu.. Scratch atmak için en verimli alet

https://www.youtube.com/watch?v=bYyYZBM_k9c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaydin -- 28 Nisan 2015; 11:37:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.