Şimdi Ara

Kardeşini diri diri mezara soktu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rize’de Ramazan isimli bir kişinin sosyal paylaşım sitesi facebook’ta paylaştığı görüntü, izleyenlerin tüylerini diken diken ediyor. İsminin Ramazan olduğu öğrenilen kişi, otomobilinde yüksek sesle müzik dinleyen kardeşini bu huyundan vazgeçirmek ve ahireti ona hatırlatmak için canlı canlı mezara soktu. Kazılan mezarın içerisine kardeşini yerleştiren şahıs, artık otomobilinde yüksek sesle müzik dinlemeyeceği ve beş vakit namazını kılacağına dair söz alana kadar kardeşini mezardan çıkarmadı. Bu olay kamera ile kaydedilerek, sosyal paylaşım sitesinde yayınlandı. İzleyenlerin tüylerini diken diken eden görüntü izlenme rekorları kırıyor.

izlemek için.

http://www.youtube.com/embed/UdEHg4VuwRY?

• Ne tüyleri diken diken etmesi ya , ben de tabuta filan koyup toprakla üstünü kapattı sandım , tahta var sadece adam da gülerek çıkıyor ordan , nasıl abartıyolar ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

Ne tüyleri diken diken etmesi ya , ben de tabuta filan koyup toprakla üstünü kapattı sandım , tahta var sadece adam da gülerek çıkıyor ordan , nasıl abartıyolar ya.

haha ne kadar komikmiş
  • resmen j. benjamin toschack geçmişler...

Kimmiş o tüyleri diken diken olanlar? Onları bi tanımak isterdim ben şahsen kendim olarak yani...
  • rezillik...
  • Birisi linki duzeltip verebilir mi ? mobildeyim açılmıyor bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam arsız belayıda geçti

Edit: ne dediği anlaşılmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö.U.K -- 29 Kasım 2012; 20:50:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.