Şimdi Ara

Karayılan dizisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne oldu bu diziye yayından mı kaldırdılar

• Aha benden başka izleyen biri daha

Salı gününe alındı sanırım
  • O kadar çok saçma sapan dizi varken böyle bir dizinin tutmaması bir çok şeyi açıklıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkls -- 7 Ocak 2008; 18:50:32 >
  • quote:

Geçen hafta salı gününe alındığı açıklanan Karayılan dizisi bu haftaki ATV yayın akışında bulunmuyor.Daha önce yeni bölümünün 08 Ocak'ta yayınlanacağı açıklanmışsa da şu an ATV'nin bu haftaki yayın akışına baktığımızda Karayılan dizisinin yeni bölümün yer almadığını görebiliyoruz.Karayılan dizisinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmaycağı veya dizisinin son bölümlerdeki reyting sıralamalarındaki düşüsü sebebiyle yayından kalkıp kalkmayacağı konusunda ise ATV veya yapımcı şirketten herhangi bir açıklama yapılmadı.

Karayılan dizisinin sevenleri ise,kalitesiz ve mafya dizilerin çoğunlukla yer bulduğu bir ortamda Karayılan gibi güçlü bir senaryo ve oyuncu grubuna sahip dizinin yayından kalkmaması gerektiğini belirtiyorlar.
  • Salı günü de gözükmüyor atv nin sitesinde
  • Pazartesi gece 02.20 de görünüyor
  • ya bugün reklamlarda görmüştüm fransızları kenara çekip dövüolardı bi çocuk gitmiş 2 tane fransız adama kafa tutuodu kaldırılmamıştır:D
  • Bi tek karayılan için açıyordum tv'yi artık hiç açmam olur biter .

@fthkls

Yeni bölüm değil.
  • Karayılan gibi insanlar tarihteki gerçek kahramanlardır, batının bize sattığı şişirme kahramanlar gibi değildir. Ama değerini bilen kim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkls -- 7 Ocak 2008; 19:01:08 >
  • Ama şaşırmadım kaldırıldığına avrupa yakası gibi dizilerin tuttuğu bir yerde bu dizinin izlenmemesi doğal.
  • kardeş bence kaldırılmamıştır ya bende izliodum onu
    emin misin bi kaynak var mı belki başka güne aktarılmıştır ben reklamda gördügüme eminim ama son bölümü izlemedim tekrarda olabilir
  • Atv nin haftalık yayın akışında yok
  • arkadaşlar salı günü saat 10da yeni bölüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.