Şimdi Ara

karar vermek zor!!!! yardım gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bu siteye de aynı kararsızlık sebebi ile üye oldum....şu an astra classic 2001 kullanıyorum....içi ahşap görünümlü,arka spoiler li ve jantlar çelik.....bunlar arabaya spor görünüm katıyor ve arabamı oldukça seviyorum....ancak yenilemek gerekeceğinin de farkındayım....
    gönül benzin in rahatlığı ve konforundan,dizelin ekonomikliğinden vazgeçemiyor....istemeye kalsa şöyle bir freelander veya kia sorento hadi bilemedin sportage fena olmaz...ama paraya kıymak ta zor borçlanmakta...
    vazgeçmek istemediğim bir özellik otomatik vites....
    ve tabii ki spor görünsün,etkileyici bir araba olsun....
    ısuzu d max ihtişamı ve otomatik vites seçeneği ile gündemime girdi ancak internet tanıtımlarında vergi ve yakıt gideri yazılmamış.........
    şu an mazda 3 sedan en alınabilir gibi gördüğüm araç ancak onun da makyajlanacağını bu siteden duydum..(acaba ne zaman gelecek bu yeni makyajlısı)donanım olarak en avantajlı o ...gene bu siteden öğrendim ne çok seveni varmış mazdanın....bir de bu distribütör deşiğikliği ne zamandı?
    açıkçası belki de sitenin en kararsızı benim...
    şu an üstünde durduğum bariz araç ısuzu d max (3000 motor otomatik) ve mazda 3......ancak açıkçası yönlendirilmeye ihtiyacım var.....
    şimdiden teşekkür ederim......

• Abi bence al bi tane leon keyfine bak :) Full donanımlısı 34.500 falandı.Ustelik a3 le aynı yuruyen aksam ve motoru kullanıyor.Yerinde olsam mazda3 e tercih ederdim.

Tabi ki mazda kotu degil bende cok severim ama makyaj yiyecegi icin alınmaz.

Seatı incelemeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.