Şimdi Ara

Kara Şimşek 'Kitt' satışa çıkarıldı...! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
13.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=4HaeazyUGX0

bu sahneyi hatırlayan var mı?
  • o kadar hatayı yakalamışsınız ama en önemli hatayı atlamışsınız. kitt ateş etmezdi. bir ara bir aygıt takmışlardı ona o da ateş etmiyor, diğer aracın elektronik devrelerini şoklayıp çalışmaz hale getiriyordu...

quote:

Orjinalden alıntı: Chino

80'li yılların Amerikan dizisi "Kara Şimşek"in ateş eden, atlayan ve konuşan siyah spor arabası "Kitt" satılıyor.
    ...
  • buna 150 bin dolar veremem. bizim mis gibi gitt'imiz var buna gerek yok
  • Zamanın cazibeli arabalarındandı.Hala da öyle ya!
  • Ben Trans AM severim fakat bu kasayı değil. Acaba içinde neler var.

Detaylı resim koyabılen arkadaşlara sevgiler
  • Alacaklara duyurayım.

Bu araba patlak. Çok hırpaladılar biliyorum dağda bayırda kullandılar, başka araçlarla çarpıştırdılar, ayrıca araç 200000 km üstü. Çok sorun çıkarır, LPG takarsanız tmm ama bence bu paraya değmez.
  • kitt ateş ediyordu be yaw...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xtatic

o film projesi gercekmi varmi oyle bişey...

daha oncede bi filmi vardi sanirsam.

once eski bi araba oluyodu kitt (60 civari bi chevrolet falan gibi) sonra degisik bi arabaya takiyolardi bunun beynini hardiskini neyse artık...:)

Merhabalar tekrardan..

Doğru hatırlıyorsunuz, Edward Mulhare'in vefatından kısa bir süre önce ekip 1991'de tekrar bir araya gelip film projesini gerçekleştirdiler, filmin adı Knight Rider 2000 ve bahsettiğiniz eski araç da 1957 model Chevy Bel-Air. ASLINDA bu olay ilk değil Knightrider dizisinin 2 sezon bölümlerinden Soul Survivor 'da da genç bir bilgisayar uzmanı arkadaş KITT'in bilgisayar fonsyonlarını bozup arabadan ayırmıştı, bunun üzerine KITT önce tekerlekli bi sandalyeye daha sonra da eski bir araca takılmıştı.

quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

http://www.youtube.com/watch?v=4HaeazyUGX0

bu sahneyi hatırlayan var mı?

Hatırlanmaz olurmu, KITT ve KARR'ın son buluşmaları. Bu bölüm ilk olarak sahilde başlar, genç bir çift kumları eşelerken birdenbire KARR'ı keşfeder, KARR bunun aklına girer ve olaylar gelişir, akıllanıp da olaydan paçasını sıyırmaya çalışınca da KARR bunun kız arkadaşını kaçırır.. Bu videonun başlangıç yeri çok talihsiz olmuş bundan birkaç dakika öncesinde KARR'ın köprü ayaklarına çarparak içinden geçtiği müthiş bir sahne vardı Herneyse sanırım asıl aklınızda o videoda çarpışan 2 ayni araçtan niye KARR yok oldu sorusu var onu da açıklayim; KITT olsun KARR olsun Goliath olsun bunların özelliği Molecular Bounded Shell ile donanmış olmalarından dolayı neredeyse hasar verilemez olmalarıdır (juggenaut bölümünde KITT'in bu özelliğinden mahrum kalması için üzerine bir sıvı fıştırtmışlardı da o yüzden helak olmuştu garibim ) Bu yukardaki bölümde de KITT'e KARR'ın merkezi sistemini bozarak moleculer bounded shell'ini etkisiz hale getirecek bir lazer silahı yerleştirmişlerdi, ancak tam isabet sağlaması gerekiyordu Micheal amcam sağolsun hedefi iyi tutturdu.. Ayrıca küçük bir spoiler daha; ayni silah(lazer) Goliath'ın dönüşünde ona da rahmet okuttu

quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

o kadar hatayı yakalamışsınız ama en önemli hatayı atlamışsınız. kitt ateş etmezdi. bir ara bir aygıt takmışlardı ona o da ateş etmiyor, diğer aracın elektronik devrelerini şoklayıp çalışmaz hale getiriyordu...

Çok doğru, zaten dikkat ederseniz Micheal Knight'da hiçbir zaman silah taşımazdı. Bunun sırrı da bağlı oldukları kurumda gizli; "Foundation for Law And Government" Bu kurum adaleti sadece pasif/defansif yolla sağlamayı düşünen bir organizasyondu bu yüzden ne Micheal Knight ne de KITT öldürücü silahlar ile donatılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 4 Nisan 2007; 15:58:12 >

• Soylukan kardeşim döktürmüşsün eline klavyene sağlık valla büromda işi gücü bıraktım ne var ne yok okudum bende hastasıydım var mı çocukluk anıları gibi yaa....

Şimdi bazen sesli uyarı vermesi,yarım kontaktayken göstergelerin elektronik şov yapması ve nedenini açıklayamadığım ama bir şekilde tipinde benzerlik bulduğum duman gri Laguna II im var,bazen bu yönleriyle aklıma KITT gelmiyor değil
  • hocam sen tamamsın.... walla helal....
  • evet evet ben maykıl nayt ım itiraf ediverem bari
  • zaten bond'un arabaları ve bu araba unutulmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Soylukan kardeşim döktürmüşsün eline klavyene sağlık valla büromda işi gücü bıraktım ne var ne yok okudum bende hastasıydım var mı çocukluk anıları gibi yaa....

Şimdi bazen sesli uyarı vermesi,yarım kontaktayken göstergelerin elektronik şov yapması ve nedenini açıklayamadığım ama bir şekilde tipinde benzerlik bulduğum duman gri Laguna II im var,bazen bu yönleriyle aklıma KITT gelmiyor değil

Kara Şimşek 'Kitt' satışa çıkarıldı...!

ah hocam laguna dedin bende nedendir bilinmez lagunayı KITT'e benzetirim demekki benimki patalojik bir vaka değilmiş Bir de 86-91 yılları arasında üretilen Rx-7 ler de bana hep KITT'i anımsatmıştır, onlara da bakmıştım bi ara ama en temizini bile ford mondeo motoru takılmış lpgli hale dönüştürülmüş görünce sukute hayale uğradım

Dh da henüz bir Karaşimşek fan klübü yoksa bugün buna burada başlayabiliriz aslında, gerek torrent paylaşımları gerekse de çok sevdiğim 80 leri anmak için...

• Bunun eskiden oyunu vardı az oynamazdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

Soylukan kardeşim döktürmüşsün eline klavyene sağlık valla büromda işi gücü bıraktım ne var ne yok okudum bende hastasıydım var mı çocukluk anıları gibi yaa....

ah hocam laguna dedin bende nedendir bilinmez lagunayı KITT'e benzetirim demekki benimki patalojik bir vaka değilmiş Bir de 86-91 yılları arasında üretilen Rx-7 ler de bana hep KITT'i anımsatmıştır, onlara da bakmıştım bi ara ama en temizini bile ford mondeo motoru takılmış lpgli hale dönüştürülmüş görünce sukute hayale uğradım

Dh da henüz bir Karaşimşek fan klübü yoksa bugün buna burada başlayabiliriz aslında, gerek torrent paylaşımları gerekse de çok sevdiğim 80 leri anmak için...

Allah Allah ya film başlarken KITT uzaklardan gelir kameranın hızla altından geçerdi sonra yandan gösterirlerdi,en sevdiğim kısımda tekerini gösterdiği kareydi bak şimdi taaa 80 lere gittim bir anda heeey gidi hey..!

• quote:

Allah Allah ya film başlarken KITT uzaklardan gelir kameranın hızla altından geçerdi sonra yandan gösterirlerdi,en sevdiğim kısımda tekerini gösterdiği kareydi bak şimdi taaa 80 lere gittim bir anda heeey gidi hey..!

ben orada şey lafına hastaydım; "One man can make a difference..." ama 2. sezondan itibaren o lafı kaldırdılar..

metnin tamamı şöyle;

Knight Rider... a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law."

• Yav bu kadar şeyi nasıl hatırlıyonuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramerturk -- 5 Nisan 2007; 19:26:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramerturk

Yav bu kadar şeyi nasıl hatırlıyonuz...

bunla yatıp bunla kalkıyoduk bi aralar hatta şimdi konu alevlendi tekrardan izliyorum hey gidi hey mayk amcama bak yeni jenerasyon arkadaşlara mayk nasıl biridir en güzel şöyle anlatabilirim; günümüzde acun firarda neyse mayk da 80lerde o altında muazzam bir araç, size vuruk motor teknisyeni bir hatun ve her bölümde çeşitli sorunlar yaşayan hatunlara klavuzluk etme şansı... işe bak be

• OFFFFFFFFFFFFFF...................oFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Gençliğimizin arabasıydı.

Bunun REPLİKA ları bile yeter

http://www.angelfire.com/oh4/tk173/knightrider.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasok -- 5 Nisan 2007; 21:51:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.