Şimdi Ara

Kara Para Aşk (2014) | Atv (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
6
Favori
11.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömer iyi tuzak kurdu fakat hüseyin yine işin içinden sıyrılır zaten onunda suyu ısındı. Herhalde kimse bakmıyor bıraktı herkez.
  • bu dizi bıktırdı .........yakında bitecek.
  • 5-6 Bölüm sonra final yapar herhalde, Hüseyin artık iyice açık vermeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

5-6 Bölüm sonra final yapar herhalde, Hüseyin artık iyice açık vermeye başladı.

Bence yapsa iyi olur fakat atv direniyor gibi sanki final yaptırmamak için özellikle tayyar dündar ve hüseyinin üzerinden gitmek kabak tadı vermeye başladı. Reytinglerde zaten hiç içaçıcı değil.
  • eskiden tamamını izlerdim fakat şimdi seçilmiş sahneleri izliyorum sadece youtube'dan ciddi seviyede düştü dizi reytinglerde kötü ilk günü değişebilir veya hiç değişmeden direk bitirebilirler valla dizi sektöründe Atv malesef çok iyi değil kara ekmek var bi reyting yapan onuda ben izlemiyorum allah bilir nasıl dizi saçma sapandır büyük ihtimal.Kanal D çok iyi iş yapıyor mesela Şeref Meselesi,Beş kardeş ve Poyraz Karayeli hiç kaçırmıyorum mesela Star Tv'de Öyle.Dizi sektöründe Kanal D ve Star Tv lider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

eskiden tamamını izlerdim fakat şimdi seçilmiş sahneleri izliyorum sadece youtube'dan ciddi seviyede düştü dizi reytinglerde kötü ilk günü değişebilir veya hiç değişmeden direk bitirebilirler valla dizi sektöründe Atv malesef çok iyi değil kara ekmek var bi reyting yapan onuda ben izlemiyorum allah bilir nasıl dizi saçma sapandır büyük ihtimal.Kanal D çok iyi iş yapıyor mesela Şeref Meselesi,Beş kardeş ve Poyraz Karayeli hiç kaçırmıyorum mesela Star Tv'de Öyle.Dizi sektöründe Kanal D ve Star Tv lider.

Bu sene Foxun eline kimse su dökemez bence. Baya bir çıkış yakaladı genel olarak 1'ler hep foxta. Karagül,Kiraz mevsimi,O hayat Benim,Aşk Yeniden, Kocamın ailesi bu tarz dizilere bakarsan hep üstteler. Star ile kanal d iyilerdi genel olarak zaten. Atv ve Show şu anda kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

eskiden tamamını izlerdim fakat şimdi seçilmiş sahneleri izliyorum sadece youtube'dan ciddi seviyede düştü dizi reytinglerde kötü ilk günü değişebilir veya hiç değişmeden direk bitirebilirler valla dizi sektöründe Atv malesef çok iyi değil kara ekmek var bi reyting yapan onuda ben izlemiyorum allah bilir nasıl dizi saçma sapandır büyük ihtimal.Kanal D çok iyi iş yapıyor mesela Şeref Meselesi,Beş kardeş ve Poyraz Karayeli hiç kaçırmıyorum mesela Star Tv'de Öyle.Dizi sektöründe Kanal D ve Star Tv lider.

Bu sene Foxun eline kimse su dökemez bence. Baya bir çıkış yakaladı genel olarak 1'ler hep foxta. Karagül,Kiraz mevsimi,O hayat Benim,Aşk Yeniden, Kocamın ailesi bu tarz dizilere bakarsan hep üstteler. Star ile kanal d iyilerdi genel olarak zaten. Atv ve Show şu anda kötü.

Fox'ta bir tek Aşk Yeniden var o fena değilmiş onu izledim diğerlerinede baktımda kaliteli değiller genelde anadolu insanına hitap ediyor gibi.Mesela Karagül'ü hiç bi arkadaşım izlemiyor ama Cuma günü hep lider.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Fox'ta bir tek Aşk Yeniden var o fena değilmiş onu izledim diğerlerinede baktımda kaliteli değiller genelde anadolu insanına hitap ediyor gibi.Mesela Karagül'ü hiç bi arkadaşım izlemiyor ama Cuma günü hep lider.

Kiraz mevsimide genel olarak birinci oluyor cumartesi günü. Aşk yeniden güzel ve komedi yapımı olarak iyi fakat ilerde senaryo kısır olduktan sonra sıkabilir. Birde kaderimin yazıldığı gün ile denk geliyor ben arada bir bakarım dizilere annem hep izliyor. Mesela Karagülü hiç kaçırmaz genel olarak büyük insanlara hitab ediyor karagül ve oyunculuklar başarılı o dizide.

Medcezirde var fakat bir türlü tutarlı olamadı o yüzden liderlikten düştü başlarda iyiydi. Meydan o yüzden karagüle kaldı.

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    kanal d ve star'a ayar oluyorum kendilerini ne sanıyorlarda türksata hd yayın vermiyorlar,ben bu yüzden protesto ediyorum
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Fox dizileri çok kötü ama herkes orayı izliyor reytingler baya iyi.. ...bize hitap etmiyor ...

Fox da Sadece Aşk Yeniden izliyorum oda yeni başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Fox dizileri çok kötü ama herkes orayı izliyor reytingler baya iyi.. ...bize hitap etmiyor ...

Fox da Sadece Aşk Yeniden izliyorum oda yeni başladı

Başlarda çoğu dizisi hüzel ilerliyordu ama şimdi bir kaçı bozuldu. Karagül mesela normalde çok iyi başladı ama sonradan hrp aynı olaylsr tekrarlayıcı olunca sıkmaya başladı.

Kiraz mevsimi çok iyi başladı yaz dizisi olarak ama son radan devam ettikçe senaryo kısırlaştı konu bulamadılar nerdeyse başka olaylar olmaya başladı. Aslında her dizi bir yerden sonra sıkıyor ben şu ana kadar bir tek yabancı dizilerden sıkılmıyorum belki onlar bir kaç böüm sonunda sezon finali yaptıkları içinde olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam.

Kara Para Aşk 36. Bölüm 01:35:22 Bu Şarkının Adı Nedir ? Bir Türlü Bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XquioN -- 1 Mart 2015; 20:42:28 >
  • Iyice boku cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: hastaruhluluciferian

Iyice boku cikti.

Çoktan boku çıktı hocam... İlk 3-5 bölümü fena değildi, ondan sonra ise berbat bir hal aldı... Gerçi senaristlerinin yaptıkları işler ortada hep aynı hikayeler, aynı gidişat (Karagül, Karadayı, Yer Gök Aşk)

Hiçbir ekstrem farklı bir şey yok, hep başrolde kahraman çok ahlaklı dürüst hiç yanlış olmayan bir hero, herkesi alt eder v.s., sonra sorunlar çıkar ama o yine alt eder
    yan fonda imkansız aşk tiksindirine kadar devam eder... Bir tane kankası olur, o ise en yakınlarındakine aşıktır v.s.
    Hep aynı şeyler...

En fazla 10 bölüm gidiyor ondan sonra sıkıyor...
  • Galiba dizi final e yaklaştı.Son sahnede hüseyin traş oldu saçları boyadı.Sırra kademe basacak.

• Gençler noldu bu dizi bir ara izliyordum
  • Senaryo cok guzel degil ama omer demirin oyunculugunu hayranlikla izliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44. Bölüm fragmanı.

• Abowww sawa bağladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JessieJ -- 6 Mayıs 2015; 23:38:56 >
  • Bu bölüm efsane

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.