Şimdi Ara

Kanal düzeni bozuldu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde Keıto yt series cihaz var menuden uydu kısmından birşeyler yapmıştım sinyal yoktu fabrika ayarlarına aldım sonra birşeyler yaptım en son türksat1C/3A da kanallar buldu fakat eskiden 1 de trt1 falan vardı klasik düzenine nasıl kavuşturacam :( atv ve bir yerde show bir yerde eskiden düzenliydi:(

• Yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

Arkadaşlar elimde Keıto yt series cihaz var menuden uydu kısmından birşeyler yapmıştım sinyal yoktu fabrika ayarlarına aldım sonra birşeyler yaptım en son türksat1C/3A da kanallar buldu fakat eskiden 1 de trt1 falan vardı klasik düzenine nasıl kavuşturacam :( atv ve bir yerde show bir yerde eskiden düzenliydi:(

afaki birşeyler yapmışsınız anlaşılan,fabrika ayarlarından sonra sizin tekrar kanalları yüklemiş olmanızdan dolayı daha önceki kanal sıralaması bozuldu,receiverinizin menüsünü tam olarak bilemiyorum, markalara göre farklı olarak ifade ediliyor siz menüden kanal sıralama,veya kanal düzenleme ,taşıma gibi seçenekle tekrar istediğiniz sıralamayı yapabilirsiniz.hadi kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

Arkadaşlar elimde Keıto yt series cihaz var menuden uydu kısmından birşeyler yapmıştım sinyal yoktu fabrika ayarlarına aldım sonra birşeyler yaptım en son türksat1C/3A da kanallar buldu fakat eskiden 1 de trt1 falan vardı klasik düzenine nasıl kavuşturacam :( atv ve bir yerde show bir yerde eskiden düzenliydi:(

afaki birşeyler yapmışsınız anlaşılan,fabrika ayarlarından sonra sizin tekrar kanalları yüklemiş olmanızdan dolayı daha önceki kanal sıralaması bozuldu,receiverinizin menüsünü tam olarak bilemiyorum, markalara göre farklı olarak ifade ediliyor siz menüden kanal sıralama,veya kanal düzenleme ,taşıma gibi seçenekle tekrar istediğiniz sıralamayı yapabilirsiniz.hadi kolay gelsin.

Tüm kanalları sıraya koymak çok zor.. Ilk kurulumda başkası kurmuştu sıralama TRT1234 sonra atv atvavrupa showshowavrupa öyle düzenli gidiyordu yani taşıma falan yoktu.. tekrar öyle olması için ne yapmalıyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

Tüm kanalları sıraya koymak çok zor.. Ilk kurulumda başkası kurmuştu sıralama TRT1234 sonra atv atvavrupa showshowavrupa öyle düzenli gidiyordu yani taşıma falan yoktu.. tekrar öyle olması için ne yapmalıyim

belirttiğim gibi sizin receiverin menüsünüdeki ifadeleri bilemiyorum şayet kullanım klavuzu varsa belki işinize yarayabilir,bende next var çoklu olarak taşıma veya silme yapılabiliyor,sizdede bu özellikler kesinlikle vardır.
    ama pratikte kullanımına dair birşeyler diyemiyorum,girin menüden kanal düzenleme ,kanal taşıma,veya buna yakın anlamda bir ifadede olabilir,tek,tek veya birden fazla olarak taşıma yapabileceğnizi umuyorum.

• Yardımlarınız için tsk ama ben taşıma yapmak istemiyorum fabrika ayarı gibi olsun :( düzeni kendi düzeni olsun
  • quote:

Yardımlarınız için tsk ama ben taşıma yapmak istemiyorum fabrika ayarı gibi olsun :( düzeni kendi düzeni olsun

fabrika ayarlarında izlenen kanalların sıralaması yoktur,kanallar uydu sıralamalı olarak receivere sonradan yüklenir bu bakımdan size açıklama yapmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 6 Kasım 2010; 1:20:26 >
  • arkadaşlar aynı markadan bendede var, turksat kanallarını nasıl ayarlayabilirim yardımcı olabilirmisiniz acaba.ntv cnbce falan zayıf sinyal veriyor acmıyor..yardım lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.