Şimdi Ara

Turkcell TV Plus Abonelik İptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
4.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Turkcell TV Plus ait üyeliğimi sonlandırmak için android uygulamasından "paket iptali paketin alındığı kanaldan yapılmalıdır" hatası alamıyorum. tvplus.com.tr den giriş yapmak istediğimde "TV+ ile kullanabileceğiniz maksimum cihaz sayısına ulaştınız. Yeni cihazınızla giriş yapabilmek için lütfen çağrı merkezimizi arayınız" hatası alıyorum. Android uygulamasında cihaz kaldıramak istediğimde hiç cihaz kaldırmamış olmama rağmen "cihaz kaldırma limitinize ulaştınız" uyarısı veriyor. 05325320000 müşteri hizmetlerinden sisteminizde görüntülenip abonelik iptalim gerçekleştirilemiyor. İptal için var mı yapabileceğim başka bir yol.

• Ben de iptal edemedim. 9.90a bir aylık deneyeyim diye almıştım sanal kart ile iptal edebileceğim bir yer de yok ne saçma bişey ya. Sinir oldum.
  • allah bin belasını versin bunların.

koskoca turkcellin yaptığı işe bakar mısın.

ne telefonda ne internette herhangi bir dijital işte turkcellden uzak durun.
  • Eğer aylık abonelik yaparsanız sizi telefondan arıyorlar ve isterseniz yıllığa çevirelim diye teklif ediyorlar. Eğer kabul etmezseniz aldığınız aylık aboneliği sürekli yeniliyorlar ve bitti diye düşünürken faturaya bir güzel yansıtıyorlar.

Konu sahibinin yazdığı gibi TV Plus aboneliği sadece arayarak iptal edebiliyorsunuz, uygulamadan herhangi bir müdahale işe yaramıyor.

Vodafone TV'de Eurosport olsa direkt geçerdim ama maalesef başka alternatif yok.

• Turkcell tv+ üyeliğinizi destek@tvplus.com.tr adresine mail atarak iptal edebiliyorsunuz. Ben 2 kez bu şekilde 10dk içinde iptal ettirdim
  • uygulamadan aynı hatayı aldım, tvplus.com.tr'den iptal edebildim.

• Ishak53 kullanıcısına yanıt

göremiyorum ki hocam iptalle ilgili bir seçenek, ikon, buton :((

• aynı durumdayım

• Play store dan iptal olmuyor mu
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    iptal oldu galiba
  • Google play store de iptal edilmiş görünüyor ama uygulama sayfasında başka birşey yazıyor , müşteri hizmetleri ile görüştüğümde play store den iptal edilecek yazıyor , karmaşık bir şey Turkcell TV Plus Abonelik İptali Turkcell TV Plus Abonelik İptali

• deneme1 D kullanıcısına yanıt

Eğer üyeliği uygulama üzerinden aldıysan Google Play'den, web sitesinden aldıysan da web sitesinden iptal ediyorsun.

• yusufir kullanıcısına yanıt

yalan bu. tüm platformlardan denediğimde hiçbir şekilde iptal ettirememiştim.

en son kredi kartını kapattırdım ki artık para çekmesinler. iyi de oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.