Şimdi Ara

KABUS BİTTİ, KARAR SAMSUNG 50B850 PLAZMA TV,,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık yeter, iyi yada kötü bilmiyorum ama bugün akşam samsung bayisine siparişimi veriyorum.
    Hd lig tv ve standart yayından başka düşüncesi olmayan biri için umarım iyi bir seçim yapmışımdır.
    Fİyat 4,600 kredi kartı tek çekim....

cihaz geldikden sonra deneyimlerimi paylaşacağım....

• Gerçekten mükemmel bir seçim..Bende 50a656 aldım çok çok memnumun..
  • SAĞOL HAKANEMRE ,
    UMARIM DOĞRU SEÇİM YAPMIŞIMDIR
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Artık resimlerini ve düşüncelerinizi bekliyoruz...
  • Bu cihazı Türkiye de bulabildiniz mi? Çünkü ben de araştırıyorum. 2 cihaz arasında kalmıştır ya 5020 (pahalı) , panasonic 50G10 (usb yok) ya da bu cihaz ama özellikleri bakımından bu cihaz almak daha akıllıca olacaktır. Nerden bulduğunuzu belirtirseniz sevinirim...
  • hayırlı olsun ama o fiyata 5090 alabilirdin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi groll -- 27 Ağustos 2009; 14:09:13 >
  • Kayseri samsung bayisinden tek çekim 4.700 tl.
    Şu dakika itibariyle Anadolu Elektronik stoklarında 17 adet mevcut muş.
  • hocam tv hayırlı olsun ama vazgeçme imkanın varsa o fiyatlarda pioneer lx5090 dan başkasını düşünme derim
  • 5090 lar artık bitti(gibi)

4,8/4,9 fiyatlı bizim iki arkadaştada sanırım kalmadı artık!!

Ancak mağazalarda hala bulunuyor sıfır/teşhir olarak,ama kimisi 6,5 kağıt çekiyor sıfıra(vay uyanık vay)
    Dolayısıyla Digicom da bildiğim kadarıyla satış stoklu 5090 artık kalmadı ama 6090 var+
    Bayilerde ise yine bulunuyor ama bunlarda çok yakında biter ama dediğim fiyata bulmak zor biraz!

5090 dan sonra şimdilik gidilecek panel 46"X45x lerdir(yüksek rakamlara çıkanlar için tabiki),55" leri hala ciddi pahalı++
  • Vazgeçme durumum yok, Ürün sanırım yarın gelecek umarım sorunsuz bir tv dir.
    Halen dt + kullanmaktayım, eğer sd yayın kalitesi hoşuma gitmez ise ( çıplak gözle görmediğim bir tv )
    hd -smart alarak iki uyduyu bir kullanmak istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.