Şimdi Ara

KABLONET FİYAT GÜNCELLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 şubattan itibaren yeni kablonet fiyatları İnternette lüks kategorisinde yerini alacak anlaşılan

Tarife Özet (turksatkablo.com.tr)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 29 Ocak 2022; 18:2:57 >

• artık 130 140 liradan ucuza adam gibi internet kalmadı, türknet hala 100 lirada direniyor ama yaza doğru 120 lira yapar o da

• 16 MBPS 180 TL? dalga geçiyorlar galiba. Umarım TurkNet zam yaparsa çok yapmaz.

• miskindvd kullanıcısına yanıt

onların da yeni "güncelleme" yapması yakındır diye düşünüyorum 130₺-140₺ ile bile internet bulmamız hayal olacak gibi

Türknette kalmaya devam diğerleri arttırdıkça daha fazla abone çekecektir türknet rekabet oluşacak.

• Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt

Turknet ne kadar zam yapar yapmaz kestirmek güç ama zaten varolan Altyapı "yok denecek kadar az" gerisi için Turksat ya da Türk Telekom'a mecbur onların da Turknet'e pek hesaplı tarifeler sunmasına izin vermeyeceklerdir diye düşünüyorum

• NitroNos kullanıcısına yanıt

rekabet iyidir ama TurkNet diğerlerinin yanında çok ufak, ezilir kalırız

Küçük dediğiniz Türknet'in minimum 500-600 bin abonesi var.Bir kaç yıla bu şekilde devam ederse 1 milyon abone kazanacaktır.

KabloNet hariç pazar verileri. %4 bile değiliz. Ayrıca bu listede kablonet müşterileri sayılmıyor, onları da eklersek %3 diyebiliriz TurkNet kullanıcı sayısı için

Türkcell 3/1 abone sayın var.Türkcell devamlı sitelere çekip abone sayısını arttırıyor ve 28 ilde fiberi var.Türksat'ın 1-1.5 milyon abonesi vardır tam bilemiyorum.

Türknet bu haliyle ciddi abone kazanımı var 4-5 aylık veri henüz açıklanmış değil ayrıca Türknet'in kurumsal tarafı baya iyi oradan iyi para kazanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Küçük dediğiniz Türknet'in minimum 500-600 bin abonesi var.Bir kaç yıla bu şekilde devam ederse 1 milyon abone kazanacaktır.

mesele Turknet'in abone sayısı ya da Turknet büyüklüğü değil Turknet Altyapısı yok Yani Turknet satın alım yoluyla hizmet sunuyor en büyük Altyapıda Turk Telekom'un elinde Biraz da Turksat'ın Kablonet altyapısı üzerinden hizmet satın alımı yapıyorlar Turk Telekom ve Turksat sattıkları altyapıya zam yaptığı takidrde Turknet o maliyetler altında müşterilerine hizmet sunamaz

KABLONET FİYAT GÜNCELLEMEbtdünyası.net
    Türkiye'nin fiber gerçeği. Türkiye'de ne kadar fiber var? Bilen yok. – BTDÜNYASI.net
    https://btdunyasi.net/turkiyenin-fiber-gercegi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 29 Ocak 2022; 19:47:5 >

Turkcellin altyapısı sadece izmirde var, koooskoca istanbulda bile sadece ataköy ve göztepe hariç hiçbir yerde superonline altyapısı yok.

Olay çok basit Bu ülkenin altyapısının %90ı TurkTelekomun, %10u Turksat kablo altyapısı

Turknet fiberi, superonline fiber falan hikaye, hiçbir yerde yoklar, ben şu an istanbulda nereye taşınırsam taşınayım %99 sadece VDSL altyapım olacak.

o yüzden TurkTelekom'un borusu ötüyor

Bu konuda hem şanslıyım hem şanssızım sokağımda S.O Altyapısı var ama zamanında eski yönetici talep etmediği için Binamda S.O Altyapı yok
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt

SO fiber kullanacağıma Turknet ADSL kullanırım daha iyi.

Hiç S.O Fiber kullanmadığım için iyi ya da kötü diyemiyorum

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt

Bu gerizekali is bilmez yonetici yuzunden bende magdur oldum etrafimdaki tum binalarda Kablonet var zamaninda yan binaya fiber Kablonet cekilirken sizede cekelim demisler yok demis simdi talep ediyorum yollar tikali diyorlar bahane uretiyorlar sol alt yapi var ama bunalarda adam duduklemeye hazirlar biraktim simdi TT altyapisiyla TurkNet VDSL2 kullaniyorum kendim gecen sene Zyxel VMG3625-T50B modem aldim 80.-Mbps hiz goruyorum iyi yani ping degerleri dusuk binanin kosesinde yeni kabin kurdu TT simdilik iyi diyecegim sudur fazla uzattim is bilmez teknolojiyi takip etmeyen eski kafa yoneticiler burda insanlari magdur ediyor…

• turk telekomdan sonra TURKSAT Kablo gelir....tartışma göturmez...

• ben izmir de turk telekom ve kablo net dışında ne saha dolabı gördum ne de 1 m kablo çektıklerini. hepsi turk telekom ve kablo net alt yapısını kullanıyor..

• NegroBlanco kullanıcısına yanıt
    Çok emin değilim ama Kablonet saha dolabından direk daireye bir kablo çekiliyor sanırım ben 100 mbps Akıllı Sınırsız tarife kullanıyorum bizim binada Kutu falan yok direk aşağıdan daireye bir kablo çektilerdi
  • Sabit ip fiyatını gördüğüm anda direk iptal ettim. 50/20mbit geçiş yapacağım bakalım güzel bir imkan denk getirirsem.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.