Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (391. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.200
Cevap
276
Favori
3.123.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanmekiker

bnde sony 46w5720 var. Bnde de ayni ole kerem10 arkadsimin ki gibi 5sn yaziyo progrm adini sonra secilen program bulunamiyor diyor. Avcilar ist. Teledunya da sorun olmali bnce.

sizdeki conax hangisi acaba

üzerinde sadece CONAX TELEDÜNYA yazan mı?
    şu linkteki:http://www.kabloteknik.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/hd_conax_90.jpg

yoksa üzerinde almanca yazan mı?
    (linki:http://www.kabloteknik.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/TECHNISAT_HD_CON_4c02c0294fa07.jpg

bende olanı üzerinde almanca yazanı DAS ORIGINAL olan yani.sorun her iki conaxta mı var yoksa sadece bir tanes,inde mi onu öğrenmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kerem -- 24 Eylül 2010; 23:40:59 >
  • Biraz önce tam arama yaptırdım, Nat Geo Adv. ve Skynews kanal listesinde dahi çıkmadı. Biberli conax (Technisat) kullanıyorum, televizyonum Sony 40W5710.
    Yer: İstanbul / Bostancı
  • bendeki de das orginal yazan. Ama bence sorun modulde degil TD da. Cunku bu conax la istanbuldan izleyen arkadaslar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agreement

merhaba arkadaşlar,
    acil tarafından cevap verirseniz sevinirim.
    LG 42LE5300 modelinde CI SLOT+DVBC+HD TUNER ver mıdır?
    kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Merhaba, LG 42LE5300 DVB- C (h.264/mpeg4) tuner ve CI slota sahiptir. Conax Modülle SD ve HD tüm teledünya yayınlarınız izleyebilirsiniz.

Selamlar.

kabloteknik
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanmekiker

bendeki de das orginal yazan. Ama bence sorun modulde degil TD da. Cunku bu conax la istanbuldan izleyen arkadaslar var.

sizde sony 46w5720
    yuce75 te Sony 40W5710. Yer: İstanbul / Bostancı
    bende sony 46 w 5500 Yer: İstanbul / Sahrayıcedit
    babamlarda da sony 40W5710 Yer: İstanbul / Sahrayıcedit
    bir arkadaşım var onda da sony ve conax var.Yer: İstanbul / Koşuyolu
    ve hepimizde de das original biberli conax var ,hepimizde de sony var ,hepimizde kadıköy tarafındayız(siz nerdesiniz bilmiyorum ama) ve hepimizde seyredemiyoruz.sorun kadıköy-sony ve das original üçgeni mi acaba?

gerçi sonylerde conax hiç problem çıkarmıyor diye biliyorum ama aynı sorunu "aynı şartlarda"yaşayan başka arkadaşlarda varsa lütfen buraya belirtsinler.eğer tv si başka marka olan varsa onlarda bildirsinler ki sorunu anlamaya çalışalım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kerem -- 25 Eylül 2010; 10:57:49 >
  • tarama yaptırınca bende 114 kanal cıkıyor yer ankara normalde kaç kanal cıkması lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabloteknik

quote:

Orijinalden alıntı: agreement

merhaba arkadaşlar,
    acil tarafından cevap verirseniz sevinirim.
    LG 42LE5300 modelinde CI SLOT+DVBC+HD TUNER ver mıdır?
    kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Merhaba, LG 42LE5300 DVB- C (h.264/mpeg4) tuner ve CI slota sahiptir. Conax Modülle SD ve HD tüm teledünya yayınlarınız izleyebilirsiniz.

Selamlar.

kabloteknik

çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuce75

Biraz önce tam arama yaptırdım, Nat Geo Adv. ve Skynews kanal listesinde dahi çıkmadı. Biberli conax (Technisat) kullanıyorum, televizyonum Sony 40W5710.

Bende listede var fakat görüntü yok böyle bir kaç kanal var 46w5500 biberli das orginal conax bunun dışında çok şükür iyi.
  • birde elle tarama kısmı varsa 434.000 MHZ ve 256 QAM olarak aratın 2 adet kanal bulacak .....bende le-46b651 var normalde yeni kanal eklenince gelirdi ama elle ekledim skynews ve natgeo adventure'ı
  • benim tv'mde (sony 46w5720) manuel arama yok galiba bizim isimiz TD ye kaldi sanirim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomacco

quote:

Biraz önce tam arama yaptırdım, Nat Geo Adv. ve Skynews kanal listesinde dahi çıkmadı. Biberli conax (Technisat) kullanıyorum, televizyonum Sony 40W5710.

Bende listede var fakat görüntü yok böyle bir kaç kanal var 46w5500 biberli das orginal conax bunun dışında çok şükür iyi.

sizinle televizyonumuz ve modülümüz aynı.bende sadece nat geo adv ve skynews çıkmıyor.sizde başka çıkmayan kanallar hangisi acaba?
    p.s:bende makine mühendisiyim sizin gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kerem -- 25 Eylül 2010; 16:01:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10kerem

quote:

quote:

sizinle televizyonumuz ve modülümüz aynı.bende sadece nat geo adv ve skynews çıkmıyor.sizde başka çıkmayan kanallar hangisi acaba?

Şu an bende 117 tv kanalı + 8 radyo kanalı olmak üzere toplam 125 kanal çıkıyor. Bu kanallar arasında nat geo adv. ve skynews yok (sizden farklı olarak bende kanal listesinde de yoklar). "test" adlı bir kanal çıkıyor, onda da görüntü yok. Diğer kanallardan sadece Ictimai TV'de görüntü yok ama TD'den mi kanalın kendisinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum. Öteki kanallar sorunsuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 10kerem

quote:

quote:

Şu an bende 117 tv kanalı + 8 radyo kanalı olmak üzere toplam 125 kanal çıkıyor. Bu kanallar arasında nat geo adv. ve skynews yok (sizden farklı olarak bende kanal listesinde de yoklar). "test" adlı bir kanal çıkıyor, onda da görüntü yok. Diğer kanallardan sadece Ictimai TV'de görüntü yok ama TD'den mi kanalın kendisinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum. Öteki kanallar sorunsuz.

Tam tarama yaparsanız nat geo adv. ve skynews2in listede gözükmesi lazım.
    bende de boş test kanalı çıkıyor.
    içtimai bende de yok şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kerem -- 25 Eylül 2010; 17:09:10 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:48:14 >
  • bende de ictimai tv yok. Bunlar ne yaptigini saniyor .... (ayrica skynews nat geo adventure ve test kanallarida yok....)
  • Sinyal var ama arama yapınca kanal bulunamıyor.Demek ki daha bizim buralara vermediler.Zaten trt hd de eurovision dan birkaç saat önce yayına verilmişti.
    quote:

Orijinalden alıntı: maxi909

birde elle tarama kısmı varsa 434.000 MHZ ve 256 QAM olarak aratın 2 adet kanal bulacak .....bende le-46b651 var normalde yeni kanal eklenince gelirdi ama elle ekledim skynews ve natgeo adventure'ı
  • Merhaba pfl7403 modelinde malesef dvb-c yok dvb-t var.

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLStorM

quote:

Orijinalden alıntı: ALPAK

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLStorM

philips 47PFL7403 model LCD televizyonuma Conax modül taktım. Menüde Common Interface seçeneği vs. çıktı ama kanal araması yaptığımda hiçbir şekilde dijital kanalları bulamıyor. dijital alım:test seçeneğine girdiğimde ise sinyal gücünün zayıf olduğu yazıyor.
    Bir de; ben modülü almadan önce araştırdığımda, TV'nin DVB-C tunerlı olduğuna emindim(5-6 önce aldım, öyle kenarda duruyordu modül) ama şuan baktığımda, hiçbir kaynakta DVB-C bulundurduğu yazmıyor.

Bu Televizyon ile Teledünya izleyen var mı?
    Eğer yoksa hiç kullanılamamış Conax modül almak isteyen var mı?

aramayı yaparken ülke olarak almanya veya fillandiya'yı seçmek gerekiyor diye biliyorum. bu şekilde denediniz mi?

Evet; Finlandiya, İsveç ve Almanya ile denedim ama bir türlü kanal bulamadı. Arama bittiğinde ise menüde Dijital:Test Alımı diye bir seçenek çıkıyor. Onu seçtiğimde ise elle frekans seçme seçeneği çıkıyor ve altta sinyal gücünün zayıf olduğu yazıyor.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:48:45 >
  • teledünya nın pozitek hd receiver ı ile ligtv izleyebilirmiyim, yeniden receiver almak istemiyorum...
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.