Şimdi Ara

Jim Ryan: PlayStation 5 Önceki PlayStation Konsollarından Daha Fazla Özel Oyuna Sahip Olacak (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
2.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • La exc diyonuz, sonra Pc'ye, Xbox'a çıkarıyonuz. Nasıl exc ise. Ben Detroit Become Human'ı, Death Strending'i, Horizon Zero Dawn'ı, Days Gone'ı PC'de görmüşüm. Geçin bu exc ayaklarını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavas bas tuslara biraz yavasss ust uste msj atiyor hincindan sjafkjasfa. :D

her seyi bu kadar kafaya takma evladim hesabini patlattılarsada hayatin bitmedi, dunya sadece DH degil ki hesabin patladi diye bu kadar hungur hungur agliyorsun bana sabahtan beri,, git balkona cik hava al biraz hadi bakiyim yuru. Jim Ryan: PlayStation 5 Önceki PlayStation Konsollarından Daha Fazla Özel Oyuna Sahip Olacak Jim Ryan: PlayStation 5 Önceki PlayStation Konsollarından Daha Fazla Özel Oyuna Sahip Olacak 

• Piiişşşttt PS reklam ajansı.

Bayram ikramiyeleryle beraber yattı demi lan maaşınız doğruyu söyleyin. Jim Ryan: PlayStation 5 Önceki PlayStation Konsollarından Daha Fazla Özel Oyuna Sahip Olacak 

• Son 3 yılda oynadığım başyapıtların, ortalama üstü diyebileceğim oyunların çoğu PS platformundaydı. Eminim üzerine koyarak devam edeceklerdir. Benim içim zaman kıymetli, bir oyun 3-5 yıl sonra pcye gelir mi diye bekleyemem şahsen. Donanım Haber de oyunları ucuza alma ve satma fırsatı sunuyor. 1 yıldır burada satış ve takas yoluyla doğru dürüst para vermeden oynuyorum. O yüzden insanların Ps'den devam ediyor olması gayet normal.

PS, 1 yılda 25 milyar dolar gelir etmiş bir platform. PS5'in gelmiş geçmiş en hızlı satan konsol olması da bu açıdan gayet normal. Umarım Xbox kanadı da güzel ataklar yapar ki Sony de daha fazla içerik sunmak zorunda kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksungur_ -- 24 Nisan 2021; 11:53:15 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pandemi dönemi malum, oyun yapma maliyetleri de artmisken nasil olacak bu inanmasi guc ha sacma sapan basit oyunlari ex diye yutturacaklarsa bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu mesaj silindi.
    Jim Ryan: PlayStation 5 Önceki PlayStation Konsollarından Daha Fazla Özel Oyuna Sahip Olacak

Jim Ryan: PlayStation 5 Önceki PlayStation Konsollarından Daha Fazla Özel Oyuna Sahip Olacak Jim Ryan: PlayStation 5 Önceki PlayStation Konsollarından Daha Fazla Özel Oyuna Sahip Olacak 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 25 Nisan 2021; 2:50:57 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.