Şimdi Ara

Jailbreak Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, iphone 5s model telefonuma jailbreak yaptım fakat nasıl bedava uygulama indireceğim ve uygulama içi satın alacağımı bilmiyorum ios 8.1 kullanıyorum yardımcı olur musunuz acil lütfen

• Ugurpehlevan U kullanıcısına yanıt
    öncelikle hoşgeldin jailbreak çok detaylı bir konudur öncelikle araştırma yapmadan tweak yüklememeni öneririm yakında güncelleme gelecek jailbreak'in kitlenmesin ben sana temelini anlatmaya çalışayım uygulamaları cydia dan yüklüyorsun ve cydianın kendinde gelen repolarda genelde ücretli uygulalar olur kaynaklardan repo ekleyip uygulama aratabilirsin tabi bu uygulamaların ios 8 ile uyumlu olması gerekir jailbreak te iphone üzerinden yapacakların haddi hesabı yok herşeyini değiştirebilirsin iphone tamamen hayal gücüne kalmış bişey hoş bunlar android de ilk çıktıından beri varda :) yani ilk zamanlar deneme yanılma yöntemiyle programlar kurup tweakler yükleyebilirsin ilk jailbreak ' in olduğundan istediğin gibi takıl sonra olayı çözddüğünde hangi proların hangi tweaklerin işine yaradığına bak telefonu restore et ve tekrar jailbreak yap bu sefer işine yarıyanları yükleki telefon takılmasın safe moda atmasın

• Beleşçilik yasak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.