Şimdi Ara

JAGUAR X TYPE V6 2.5 CC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sevgili Forum donanım kullanıcıları bilginize ve tecrübenize güvenerek soruyorum genellikle kışın karlı yollar soğuk hava koşullarında bu ara işimizi görür mü uzun vadeli kullanımlarda arıza yapar mı kronik sorunları var mıdır? yürür aksamı, motoru, şanzımanı dayanıklı mıdır ? köy yollarındaçok üzer mi ?

• Bildiğim kadarıyla yürüyen aksamı Ford Mondeo. Hatta dizel motorları da Ford mondeo Kronik sorun falan hiç duymadım ama içi çok dar. Her ne kadar fakir Jaguar'ı olarak tanınmış olsada iç mekanındaki maun kaplamalara bayılıyorum
  • Bende vardi malesef KAT problemi yüzünden cöpe gitti. Fakat bendeki 150 (v6) beygirdi.

Eger bakimlari temiz yapilmis ise, anilabilir bir arac. Fakat madem 2.5 CC ye heves ettiniz S type Diesel olanina yönelin.
  • Bu paralara alınacak en güzel araç.Bizde S-Type düşünüyoruz.Arkadaşlar demiş zaten büyük ölçüde Ford Mondeo araç. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

Bu paralara alınacak en güzel araç.Bizde S-Type düşünüyoruz.Arkadaşlar demiş zaten büyük ölçüde Ford Mondeo araç. :)

Bir ara araştırmıştım bakımlarını özel ford servisleri yapabiliyor. Periyodik bakımlarda sıkıntı çıkarmaz yani Tek sorun yedek parça çıkma farı bile 500 Tl, far kumandası 300Tl
  • Bu forum bu konularda biraz tuhaf. Yazan arkadaş için söylemiyorum denk gelmiş olabilir ancak Geçen dizel alınmak istenen bir konuda da benzinli seçeneklerine yönelin demişlerdi.

Açıkcası dostum x-type lar çok güzel araçlar. Sanıldığı kadar sorunlu araçlar değiller. İçi dar ama neye göre ? Bence önce bunu sorgulamamız lazım. Eğer 4 kişilik bir aileysen sana rahatlıkla yetecektir. Diğer arkadasın da söylediği gibi maun kaplamaları çok güzel bir artı. O fiyata alacağın en iyi araçlardan birisidir. Ben almanı öneririm ancak bence de dizel motora yönelmeniz gerek parça gerek yakıt bakımından daha iyi olacaktır. Alırsanız incelemenizi ve net bilgiler vermenizi bekleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    Jaguar'a biniyosun olsun o kadar. :) Çıkma far kaç kere lazım olur ki. :) Yürüyen,motor vs sıkıntı olmadıktan sonra bence çokta önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omcool

Bu forum bu konularda biraz tuhaf. Yazan arkadaş için söylemiyorum denk gelmiş olabilir ancak Geçen dizel alınmak istenen bir konuda da benzinli seçeneklerine yönelin demişlerdi.

Açıkcası dostum x-type lar çok güzel araçlar. Sanıldığı kadar sorunlu araçlar değiller. İçi dar ama neye göre ? Bence önce bunu sorgulamamız lazım. Eğer 4 kişilik bir aileysen sana rahatlıkla yetecektir. Diğer arkadasın da söylediği gibi maun kaplamaları çok güzel bir artı. O fiyata alacağın en iyi araçlardan birisidir. Ben almanı öneririm ancak bence de dizel motora yönelmeniz gerek parça gerek yakıt bakımından daha iyi olacaktır. Alırsanız incelemenizi ve net bilgiler vermenizi bekleriz.

öğretmenim atamam olacak 4 gün sonra doğğu yada güneydoğu olur tek kullanacağım sağlam bi araç ve özellkle 4x4 olması benim için önemli aldığım zaman a dan z ye bakımlarını yaptıracağım zaten sadece bi düşünce eğer gittiğim yerde araç ihtiyacı olursa düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.