Şimdi Ara

Android Uygulamasıyla Kilometre Düşürmek (Videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
29.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Linkteki videoyu izleyince hayrete düştüm, böyle bir şey mümkün mü? Km sayacını sıfırlayıp 1134 km yaptıktan sonra iki sayaç arasında geçiş yaparak kandırıyor olabileceği geldi aklıma ilk olarak.

http://www.webtekno.com/otomobil/dolandiricilikta-son-nokta-arabanin-kilometresini-mobil-uygulamayla-dusurduler-h15637.html

• Mantıken mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden yapıyor gibi duruyor ama
  • Izledim bunu. Ancak sahte oldugunu dusunuyorum. Fake kelimesini kullanmiyorum bilerek. Fake ne yav. Mis gibi dilimiz varken.

• Sanırım cihaz obd2 bluetooth cihazlarından.Arıza sildiklerini biliyordum da km ilk defa duydum.Fiyatida 30Tl.

• Direk panelden KM değiştirmek öyle çok zor değil diye biliyorum ben. Fakat sadece ordaki KM değişiyor, motorun ne kadar çalıştığı verileri kalıyor ve ortaya çıkıyor
  • Ezber bozan km düşürme

• arkadas derin sularda yuzuyor haberi yok
  • millet hemen yazmış program adı nedir diye

• Video 2 yıl öncesine ait ve büyük ihtimalle sahte.
  • Video sahte veya değil ama ismi şahane: km "düzeltme"
  • Çoğu ecu gerçek km verisini içinde barındırır, göstergelerin değerini değiştirseniz de arkadan saymaya devam eder.
  • Bunu ustalar arıza tespit cihazları ile yapamıyormu ki bunla yapmışlar ? tuhaf...

• tel obd ye bağlıysa onu yapıyordur telefondan gösterdim hoop oldu değil olay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.