Şimdi Ara

İZMİR DE İNGİLİZCE KURSU ÖNERİSİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
13
Favori
126.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazılanları kısmen okuyabildim. Bende başlamayı düşünüyorum. Amerikan kültür en çok tercih edilen sanıyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alsancak AmericanLIFE sizi konuşturur arkadaşlar.Dil bilgisinden ziyade konuşma odaklı ve anadili öğrenir gibi öğreniyorsunuz.Gidip görüşün hiç yoktan sıcak ilgileriyle karşılanır ve uğurlanırsınız.Ha bu arada eğitimi gerçekten kaliteli.Bir fabrikasyon değil en azından.Eğitiminizin her alanında yanınızdalar.
  • Alsancakta american house var tavsiye ederim. Amerikan kültürdü isimleri değişti kız arkadaşım şu anda orda ve sürekli kulüplere gidiyor ve kendini baya geliştirdi ve çok mutlu. Öyle asılan falan da yokmuş benim de kafam rahat :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Amerikan Kültür Derneği'nden uzak durun.Gidip de memnun olan bir arkadaşım olmadı.Adress'i bilmiyorum.

İçlerinde en iyisi Deulcom tabi ki.

Haklısın galiba bende gitmiştim 3 sene önce dersler lise havasında geçiyordu...

• Peki izmirde bildiginiz ozel ders veren ozellikle yabanci hoca biliyormusunuz?

• selam, izmirde birazcık çevren varsa yada sorarsan birçok yabancı hatta ingilizin yaşadığını görebilirsin.

demin bu konuyu google dan araştırıyordum yanlışlıkla alakasız bir konuyu hortlattım. burda dursun.

ingiliz kültürü asla önermiyorum. ora hakkında araştırmadan ve iyi referans sahibi olmadan gitmemek lazım.

şu sitede ingilz kütür hakkında yaşanmış tecrübe alabilirsin.
    http://www.izmiringilizkultur.blogspot.com.tr
    umarım yine yanlış yeri hortlatmam, saygılar

• Merhaba Arkadaşlar,

İngiliz Kültür'de İngilizce kursu almak isteyen varsa, çok uygun fiyata 2 kur hakkımı iş ve şehir değişikliği nedeniyle devredeceğim. Kurslar sizin seviyenize göre olacaktır. Mesela benim B2 seviyedeyim. Siz bu kurlar A1 seviyesinden alabileceksiniz. Bana bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0 555 676 2285
  • Merhaba arkadaşlar
    Güncel bilgisi olan var mı toefl için kurs fiyatları hakkında?

• izmir de ingilizce kursu seçimini yaparken öncelikle ne tür bir ingilizce kursuna ihtiyacınız var onu bilmekte fayda var;

örneğin yetişkinlere yönelik konuşma ingilizcesi yada bir hızlı ingilizce öğreneyim hazır bir program olsun istiyorsanız benim önerim

ingilizce kursu izmir buradan ilgili programlara ulaşabilirsiniz.
  • Muğla'da Amerikan Kültür'e gitmeyi düşünüyorum. Umarım iyidir.
  • bu kurslardan gidipte memmun kalan hic bir arkadas gormedim bu nasil istir.

• Bu konu biraz eski olsada, biraz spamlenmiş olsada katkıda bulunmak istedim. O zamanlar yoktu, 2017'den beri olan konuşma ağırlıklı, sohbete yönelik İngilizce özel dersler ile, yabancı eğitmenler (yabancıdan kastığımda Ana dili İngillizce olan, yani Native Speaker) olan eğitmenler ile İngilizceyi öğrenmek istiyorsanız İzmir'de. İddialı, ve referanslı..

Biz English - Folkart Ingilizce Kursu

Direct Method yöntemi kullanılır, ilk etapta tamamen tekrar ve pratik ile dersler ilerler, sonrasında soru ve cevap ile o kelimeyi kullanarak öğrenebiliyorsunuz. En son olarak o konunun veya kelimenin gramerini ve 'matematiğini' öğreniyorsunuz. Genelikle İş İngilizcesine hitap eden bir metod, daha fazla bilgi için direct method websiteleri var, artı tabi diğer websiteleri.

• Tarih baya eski ama belki şuanda başka araştırma yapanlar vardır diye düşünerek yazıyorum. bende bu konuda çok sıkıntı çektim.. hatta ödememi yaptığım halde eğitim alamadım bir kurum var.. Ama İbrahim Hocamın tavsiyesi üzerine Akademik Batı Dilleri kursuna gittim.. sistemleri gerçekten çok farklı ben sıfırdan başladım ailevi problemlerimden dolayı ara verdim buna rağmen iyi durumdayım ve bahar döneminde devam edeceğim,artı hocalar ve çalışanlar çok ilgili.. kesinlikle gidip görüşün derim..
  • kesinlikle Akademik Batı dillerinde eğitim almalısınız.. Zaman kaybınız olmaz..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.