Şimdi Ara

iTunes Kullanımı Ve Onunla İlgili Sorular { Ana Başlık } (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.702
Cevap
6
Favori
357.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet öyle oluyor, ipodun içindeki listeden değil de, ipodun içindeki listelerin en üstünde music vardı sanırım tüm şarkıların karışık halde olduğu bölüm oradan albüm adına veya şarkıcı adına göre sıralatıp silmeniz gerekiyor. ordan silince zaten listeden de siliyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: ROONEY324

ya arkadaslarr benim de bii sorum olucak bütün forumu bastan asagıya okudum nerdeyse ama bi türlü hala itunes den sarkı silemiorrum .cok basit gbbi göründüğünün farkındaım fakat ipod u bilg.e baglıyorum itunes acılıor oradan ipod a baglanıp müzik listemdeki parcanın üzerine tıklıyorum delete diince haklısınız silior fakat listeden siliniorr fakat hafıza da kapladığı alan aynen duruyor hafızadan silemiyorrum bunun için önerisi olan birisi warsa yardım ederse sewinirim ...

• Arkadaşlar ben sanatcıların ayrı ayrı ısımlerının gruplaşmıs bı sekılde gormek ıstıorm yanı hanı ı tuneste ısteler var yaa 90's musıc falan fılan ben o lıstelere yenı lısteler eklemek ıstıyorum arıyorum korn dıye lıste olsun korn'un parcalarını oraya atıyım ondan sonra metallıca ayrı olsun one tree hıll muzıklerı ayrı bı lıstede olsun onun muzıklerını o lısteye atıyım ıstıorm nası yapabılırım acaba?
  • cevap?
  • acele yardımmmm!!!i podumu net cafede şarjettikten sonra,i pod um şarkı çalmadı..hangi tuşa bassam ön yuzunde sarı kırmızı ışık yanıyor.en eski modellerden i pod shuffle 512mb.. dosyaları görüntülemek için açtığımda hiçbirşey görünmüyor klasörde.şarkı yuklemek istiyorum disk dolu diyor.. bilgisi olan birileri yardımcı olursa cok sewinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: dwyanewadecns

Arkadaşlar ben sanatcıların ayrı ayrı ısımlerının gruplaşmıs bı sekılde gormek ıstıorm yanı hanı ı tuneste ısteler var yaa 90's musıc falan fılan ben o lıstelere yenı lısteler eklemek ıstıyorum arıyorum korn dıye lıste olsun korn'un parcalarını oraya atıyım ondan sonra metallıca ayrı olsun one tree hıll muzıklerı ayrı bı lıstede olsun onun muzıklerını o lısteye atıyım ıstıorm nası yapabılırım acaba?
    acillll
  • dwyanewadecns itunes da listelerin yazılı oldugu bolumun altında artı işareti var.Ona tıkla yeni liste olusur.
    deepnot evindeki pc ye bagla ipodu itunesda dan reestore et.

• çok teşekkür ediyorum...
  • quote:

çok teşekkür ediyorum...

Her zaman400. Mesajımda sana oldu

• bak gurur duydum sımdı kendımle...:D benım 400 e var daha...
  • yaa + var demştiniz listeleri oluşturdum şarkıları içine atıyorum ama ıpodda gözükmüyor ıpod'un kendi içinde bir liste vardı onun içine attığım şarkıla gözükiyor sadece yardımcı olurmusunuz acil...
  • + ile oluşturduğun listeyi ipod üzerine sürükleyip bırakıcaksın

quote:

yaa + var demştiniz listeleri oluşturdum şarkıları içine atıyorum ama ıpodda gözükmüyor ıpod'un kendi içinde bir liste vardı onun içine attığım şarkıla gözükiyor sadece yardımcı olurmusunuz acil...
  • anladım başka yerden buldum ama preferences ten yaptım ama sağolun genede..
  • slm. arkadaşlar. bende çin malı sony mp4 var.56.parçaya kadar dinliyorum mesela sonra format error yazısı çıkıyor.ne yapmalıyım buan?yeni yazılım atabilirmiyim itunes den falan?
  • Senin aldıgın sahte ipod iTunes apple programı senin cihazla hiç işi olmaz.Mp3/mp4 sorunları diye bir baslık var oradaki arkadaslar yardımcı olabilirçUmarım duzelir cihazın.
  • merhaba arkadaşlar az önce elime ıpod nano 1 gb geçti hedıye geldı ıtunes'e nasıl tanıtıcam benım nanoyu arkadas halletmıstı serı numarasını falan grıyorduk bı yerlere? 2 ıpod um var artık:D...
  • tamam çözdüm gerek kalmadı tesekkurler genede
  • ben iPodu ilk aldığımda 12 saat falan şarjda bırakmamıştım fiş resmi çıkınca şarjdan almıştım.Bunun benim iPoda bir zararı olmuşmudur?
  • bende öyle yaptım sarj doldu dıyınce cektım fişten bı sakıncası olurmu ılk sarj ıcın?
  • Bir zararı olmaz iPodunuzun pili o kadar da hassa degil.Sadece kullanım omru biraz kısa
  • sağolasın ya sen 30 gb ıpoddan memnunmusun pıl omru nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.