Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
37
Favori
1.785.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca Hakim Gri de TR de opel showroomlarda var ve siyah dan sonra benim 2. tercihim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 16 Şubat 2010; 0:35:39 >
  • a aa... Steinmetz değişik bir jant üretmiş
  • Yaw bir önceki kasa Astra yeni Astra'dan daha güzel değil mi? Bana mı öyle geliyor?
  • Bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

O beyaz değil, hakim Gri olması lazım
    Ayrıca Hakim Gri de TR de opel showroomlarda var ve siyah dan sonra benim 2. tercihim :)

Dediğin gibi de olsa ben beyazı kastetmiştim.
  •  İŞTE YENİ OPEL ASTRA!

İŞTE YENİ OPEL ASTRA!
  • siyah renk araç güzeldir çok karizma durur ama kadın gibidir ilgi ister sürekli bakım ister ilk zmanlar heyacanla silmesi ilgilenmesi zevkli olur ama sonra işkenceye dönüşmesin
  • siyah renk için dediklerine bizzat kullanmış biri olarak katılıyorum...
  • aynen ben de katiliyorum onceki astra h siyahti ve temiz tutmak da temizlemek de tam bir iskenceydi o yuzden bu sefer teknik gri siparisi verdim .
  • tiamol bende de 2006 astra siyah h enjoy vardı bende çok cektım siyahtan,bende teknik gri siparişi verdim.aracının durumu ne? kod bellimi?hangı donanımı nekadara aldın bılgı verebılırmısın?
  • şu an hazır cosmo 1.6 115 bg araç var 47 bin liraya. sizce uygunmu?(sıfırı=52,793)

araç 2. el sayılır
  • super resimler gercekten siyahıda beyazıda bir baska 2 renk bir arabaya bu kadarmı yakısır ya.ayrıca jantlarda guzelmis bide beyaz dövme iyi gider bu arabaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağlar 52

tiamol bende de 2006 astra siyah h enjoy vardı bende çok cektım siyahtan,bende teknik gri siparişi verdim.aracının durumu ne? kod bellimi?hangı donanımı nekadara aldın bılgı verebılırmısın?

caglar ben Belcikada yasiyorum.bugun gorustum bayi ile siparisler cok gec geliyormus . sadece ingiltereden geldigi icin problem yasiyorlarmis teslimatlarda, benimkinin durumu maalesef pek ic acici degil nisan ortasina sarkti. ben 17.CDTI cosmo+AFL+FlexRide+19 Jant+kapanabilir aynalar+DVD800 23.000 euroya aldim
  • şu an bayide bulunan 1.6 115 beyigir hakim gri aracı abimler vasıtası ile aldım.
    ben başka şehirdeyim. bu plaka işlemleri kaç gün sürer acaba?
    yarın sabah vekalet vereceğim
  • kesinlikle siyah almayın diğer bütün renkleri alabilirsiniz.bakımı çok zor ama çok şekil:D
  • Bende titiz birisi olarak siyahı sevmeme rağmen huzursuz olacağımı bildiğim için hiç siyaha yanaşmıyorum.
  • bende siyahın bakımı zor olur diye tercih etmedim. hatta bu arabaya teknik gride çok yakışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircic

Bugün bayiiden aradılar, Astra için bir yazılım güncellemesinin çıktığını, ortalama 40 dakikada tamamlanacağını, bu yüzden müsait bir zamanda servise gelmemi söylediler. "Aracı alalı henüz 1 ay bile olmamışken neyin güncellemesiymiş bu?" diye sordum. Bu yazılımın öncelikle yakıt tasarrufunu arttıracağından falan bahsediyordu ki misafirim geldi, devamını dikkatlice dinleyemedim:) Önümüzdeki birkaç gün içerisinde gider ayrıntısıyla öğrenir, güncellememi de yaparım artık.

Bu arada, yaklaşık 1.000 km. oldu, son sıfırlamadan bu yana tamamı şehir içi olmak üzere ortalama 9,2 litre yaktı. Ben şahsen şehir içi ortalamasının zamanla biraz daha düşeceğini tahmin ediyorum. Göreceğiz:)

Kendi mesajıma alıntı yapmış oluyorum ama olsun:)

Dün davet üzerine servise gittim. Arıza tesbit cihazlarının bağlantı soketini kontrol etmişler(sanırım birkaç araçta sorun çıkmış, o yüzden. Benimkinde bir sorun çıkmadı), ayrıca tüm yazılımı güncellemişler.

Söylediklerine göre bu yeni güncelleme ile motor çekiş gücünde iyileşme ve yakıt tasarrufunda artış sağlanacakmış. Bunu da zamanla göreceğiz:)

Bu arada, Astranın renkleri ile ilgili tartışmaları okudum. Şüphesiz ki her renk ayrı bir güzel. Ancak, her ne kadar siyah rengin bakımı biraz zor olsa da, iç mekan aydınlatması ile uyumu bir başka. Kaldı ki, siyah renkli bir aracın yıkandıktan sonraki o dış parlaklığındaki göz alıcılık hiçbir renkte yok bence. Ben siyah aldım diye değil, daha önce beyaz, gümüş ve lacivert renk araç kullanmış biri olarak söylüyorum bunu:)

• yeni astraya yakışan en güzel renk siyah bence..son 2 aracım siyah renk oldu..bi dahaki yine siyah olacak ..evdede iştede kapalı otoparkta durduğu için şanslıyım ama siyahın tadı bambaşka ..ara renk araba hiç almadım , hiçte sevmedim ara renkleri .. teknik gri , şimşek gri , panacotta vs
  • ARkadaşlar Allah rızası için almayın şu arabayıda fahiş fiyata satan bu kan emiciler azcık akıllansın.2010 aralık ayında 50 liralık aracı 40 liraya satarlar bu araada alan arkadaşları da keriz yerine koyarlar demedi demeyin
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.