Şimdi Ara

işte mail budur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2004 ve 2005 yılında bana zincir mektup (chain letters) gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Sayenizde tuvalet temizlemekte kullanıldığını öğrendiğim Cola'yı içemez
    oldum.

AIDS virüsü taşıyan iğneler popoma batacak korkusuyla sinemaya gidemez oldum.
    Deodorantlar kanser yapıyor diye sayenizde artık bir domuz gibi
    kokuyorum.

bayıltıp kaçırır korkusuyla ya markete gitmiyorum ya da yaşlı kadınlara asla
    yardim etmiyorum.

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefona bile
    cevap veremiyorum.

Yiyeceklerin içinde neler olduğunu açıkça ifşa etmeniz karsısında
    korkudan yemek yiyemez oldum.

Üstüne kesin fare sıçmıştır diye hiçbir kutu içeceği içemiyorum.

Çok beğensem bile ya içkime ilaç koyup beni uyutup organlarımı çalar ve buz dolu küvetin içinde uyanırsam diye bana yaklaşanları tersliyorum.

Tüm birikimlerimi hastanede yatan ve ölmek üzere olan çocuklara
    yatırdım. Beş parasız kaldım

Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten evden dışarı çıkamaz oldum.

Bir maili forward etmedim başıma ne belalar gelecek diye korkuyla
    beklemekten ruh sağlığımı kaybettim.

ŞİMDİ :
    Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiye yollamazsan, bilesin ki ishalbir kuş sabah aksam kafana sı..cak ve hayatı sana dar edecektir.

Bir Dostunuz
    azmi

• bunu yazabilecek potansiyelde birinin yukarda yaptım diye yazanların hiç birini kaale almamış olması gerekiyordu.. sonuçta forwardlanan her mail kötüdür, bandwith harcatır, bunu da istisna sayamayız.

aslında bu tarz uydurma efsanelerden çok. "ayyy! çok şirin!!" şeklinde gelen kedi köpek resimlerine çok kafam bozluyor. çok yer kaplıyor onlar çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacrima -- 16 Kasım 2005, 17:37:41 >
  • tüm forwardları YAKIN...
  • Cola nın tek yaptığı şey madeni paraları nve metalik eşyaları birazcık parlatmak.Bunun dışında bir işlevi varsa o da içecek olması.Discovery kanalında Efsane Avcıları adında bir belgesel var izleme imkanı olanlara tavsiye ediyorum.Orada Cola hakkındaki yanlış inanışları her tür deney ile ıspatlamışlardı.Ha derseniz siyasi nedenli içmem orası ayrı tabi.
  • teee kaç sene önce lvl und (Level Underground ) yada BTG de (beneath the ground'da) çıkmıştı bu yazı, o zamnalar ben dhye bırak üyeliği, üye olmadan bile takip etmiodum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.